Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

NM-finaler Menn Junior

Oversikt over finalene i NM Menn Junior fra 1958:

År Finalister Kamp 1 Kamp 2 Resultat Kommentar
2018 Bækkelaget Håndball - Nærbø IL     20-30 Oslo Spektrum
2017 Haslum HK - Nærbø IL     25-28 Oslo Spektrum
2016 Bækkelaget Håndball - Sandefjord Håndball     27-18  Oslo Spektrum
2015 Herkules - Haslum     20-32 Skienshallen
2014 Haslum HK - Bækkelaget HB Elite     19-24 Oslo Spektrum
2013 Elverum - Haslum HK     22-30 Oslo Spektrum
2012 Bækkelagets Spkl - Stord Håndball Elite     35-27 Oslo Spektrum
2011 Bodø HK - Bækkelagets Spkl     28-33 Oslo Spektrum
2010 Spkl Falk - FyllingenBergen     29-27 Oslo Spektrum
2009 IL Runar - Haslum HK     42-33 Oslo Spektrum
2008 Stavanger Håndball - Follo HK     33-34 Oslo Spektrum
2007 Haslum HK - Drammen HK     39-26 Oslo Spektrum
2006 Drammen HK - Romerike Håndball     36-22 Oslo Spektrum
2005 Sandefjord TIF - Haslum HK     21-24 Oslo Spektrum
2004-05 Drammen HK - Haslum HK     25-24 Oslo Spektrum
2003-04 Haslum - Stavanger     32-22 Oslo Spektrum
2002-03 Haslum HK - IL Runar     28-24 Oslo Spektrum 
2001-02 IL Runar - Fet IL 25-16 32-29 57-45  
2000-01 Vestli IL - Stavanger Håndball 16-23 17-23 33-49  
2000 Runar - Stavanger 26-14 26-17 52-31  
1999 Byåsen - Vestli 23-24 29-27 52-51  
1998 Runar - Norrøna 19-17 20-19 39-36  
1997 Kragerø IF - Follo HK 20-28 18-27 38-55  
1996 Stavanger - Sandefjord 23-17 21-22 44-39  
1995 Fet - Stavanger 17-16 22-22 39-38  
1994 Vestli - Runar     22-22  
1993 Sarpsborg - Larvik      20-16  
1992 Runar - Stavanger     24-15  
1991 Sandefjord - Reistad     18-28  
1990 Spkl Wing - Kragerø IF     16-19  
1989 Skiens Ball - Rapp     17-16  
1988 Kragerø - Halsen     25-18 Gutter 18
1987 Fyllingen - Fjellhammer     23-19 Gutter 18
1986 Spkl Falk - Fyllingen     24-23 Gutter 18
1985 Urædd - Spkl Falk     14-12 Gutter 18
1984 Sandefjord - Larvik Turn     20-16 Gutter 18
1983 Sandefjord - Larvik Turn     17-15 Gutter 18
1982 Herulf - Kragerø IF     13-10 Gutter 18
1981 Reistad - Nornen     18-14 Gutter 18
1980 Bjørnar - Fredensborg/Ski     18-13 Gutter 20
1979 Bjørnar - Nordstrand     20-16 Gutter 20
1978 Kristiansand - Fjellhammer     15-14 e.e.o.
1977 Fjellhammer - Nordstrand     21-18  
1976 Nordstrand - Bækkelagets Spkl     23-22 e.e.o.
1975 Nordstrand - Bækkelagets Spkl     11-07  
1974 Nordstrand - Bækkelagets Spkl     22-17  
1973 Refstad - Oppsal     08-05 Finalepl.
1972 Norrøna - Bækkelagets Spkl     14-08  
1971 Oppsal - Larvik Turn     12-06  
1970 Bækkelagets Spkl - Larvik Turn     16-10  
1969 Nornen - Bækkelagts Spkl     11-08  
1968 Innledende kamper        
1967 Oppsal - Wing     10-05  
1966 Annulert...        
1965 Refstad - Bækkelagets Spkl     05-02  
1964 Fredensborg - Njård     09-08  
1963 Njård - Fredensborg     10-03  
1962 Elverum - Rapp     11-07  
1961 Oppsal - Arild     06-05  
1960 Nordstrand - Rjukan     09-07  
1959 Viking, Bergen - Nordstrand     09-06  
1958 Arild - Elverum     07-05