Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

NM-finaler Kvinner Junior

Oversikt over NM-finalene for Kvinner Junior fra 1958:

År/
Sesong
Finalister Kamp 1 Kamp 2 S. lagt Kommentar
2018 Byåsen Elite - Sola HK      28-24 Oslo Spektrum
2017 Oppsal - Sola HK     23-21 Oslo Spektrum
2016 Oppsal - Byåsen Elite     26-30 Oslo Spektrum
2015 Byåsen - Gjerpen     19-28 Skienshallen
2014 Oppsal - Byåsen     26-28 Oslo Spektrum
2013 Tertnes - Gjerpen     16-22 Oslo Spektrum
2012 Tertnes - Glassverket     25-16 Oslo Spektrum
2011 Stabæk Håndball - Bækkelagets Spkl     37-21 Oslo Spektrum
2010 Tertnes - Byåsen     26-33 Oslo Spektrum
2009 Storhamar - Stabæk Håndball     23-38 Oslo Spektrum
2008 Stabæk Håndball - Nordstrand     26-30 Oslo Spektrum
2007 Byåsen - Bjørnar     26-24 Oslo Spektrum
2006 Bækkelagets Spkl - Stabæk Håndball     31-26 Oslo Spektrum
2005 Bækkelagets Spkl - Bjørnar     20-27 Oslo Spektrum
2004-05 Byåsen - Tertnes      26-15  Oslo Spektrum 
2003-04  Byåsen - NTG/Stabæk      25-14  Oslo Spektrum 
2002-03 Byåsen IL - Levanger HK      27-14  Oslo Spektrum 
2001-02 Bjørnar IL - NH`TG/Stabæk  19-26  14-32  43-58  
2000-01 Tertnes IL - NTG/Stabæk  21-20  18-20  39-40   
2000 Tertnes - Stabæk  20-23  16-20  36-43   
1999 Tertnes - Larvik HK  18-27  10-30  28-57   
1998 Tertnes - Larvik HK  22-21  23-26  45-47 2. kamp e.e.o. 
1997 Tertnes - Fjellhammer  25-15 20-26  45-41   
1996 Runar - Byåsen  16-24 17-30 33-54   
1995 Tertnes - Byåsen  15-15  11-24  26-39  
1994 Toten - Tertnes      17-12   
1993 Larvik HK - Byåsen      26-19  
1992 Sverresborg - Larvik HK      18-20   
1991 Larvik - Utleira      20-21   
1990 Lunner - Larvik Turn      24-12   
1989 Sjetne - Lunner      29-20   
1988 Lunner - Nationalkameratene     16-14  Piker 18
1987 Bækkelagets Spkl - Sverresborg      22-15  Piker 18 
1986 Byåsen - Sjetne      16-15  Piker 18 
1985 Larvik Turn - Borg      21-10  Piker 18
1984 Larvik Turn - KSH-73      19-09 Piker 18 
1983 KSH-73 - Byåsen     15-12 Piker 17 
1982 Lena - Byåsen      14-12  Piker 17 
1981 Fredensborg/Ski - Frosta      14-12  Piker 17 
1980 Oppsal - Os Turn      16-15  Piker 19 
1979 KSH-73 - Lena IF      15-10 Piker 19 
1978 Larvik Turn - Sverresborg      09-08   
1977 Langesund - Sverresborg      10-07   
1976 KSH-73 - AK-28     10-06   
1975 Stabæk - Skogn     11-09   
1974 Stabæk - Strindheim      12-07   
1973 Stabæk - Vindbjart      07-04 Finalep. 
1972 Stabæk - Strindheim      13-12   
1971 Stabæk - Ham-Kam      11-02  
1970 Ham-Kam - Njård      08-05   
1969 Ham-Kam - Njård      11-07   
1968 Innledende kamper         
1967 Kjelsås - Ham-Kam     03-01   
1966 Kjelsås - Bækkelagets spkl     03-02   
1965 Kjelsås - Elverum      05-04   
1964 Skogn - H-40      06-05   
1963 Brandval - Greipstad      04-01   
1962 Molde - Brandval     06-04  
1961 Frigg - Brandval     04-03  
1960 Rognlan - Skogn IL     02-00  
1959 Ronglan - Grefsen     06-02  
1958 Sandviken - Bækkelagets spkl     01-00