Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Lagbilder 2019

På denne side finner du lagbilder av deltakerlagene i Bylagsturneringen 2019. 

Elverum Gutter 15 (bruttotropp): 


Henrik Bakken, Elverum, Håvar Skare, Storhamar, Pål Storås, Elverum, Mikkel Haugsmoen, Elverum, Jonas Kristiansen, Toten, Vegard Bakken, Elverum, Kristian Turmo Lornstad, Storhamar,
Emil Lysholm Snarud, Storhamar, Gunnar Gudbrandsen, Storhamar, Tomas Skaret, Elverum, Sebastian Bæk, Elverum, Simen Furuli Sormbroen, Storhamar, Erland Breen Røragen, Storhamar,
Eirik Engen Heier, Toten, Henrik Malnes, Kongsvinger, Jacob Moen, Elverum, Petter Bjørnstad, Elverum, Magnus Aasvestad, Elverum, Peder Hervik, Storhamar. 

Hamar Jenter 15 (bruttotropp): 

Kathrine Arvesen, Nordbygda, Johanne Bjådal, Elverum, June Ekeren, Gran HK, Andrine Nystuen, Storhamar, Mina Hauken, Elverum, Sofie Olsen Lie, Vang Håndball,
Marte Øverlie Mæhlum, LFH 09, Maja Sandnes, Storhamar, Milena Rustadbakken, Vang Håndball, Ada Havn Børresen, LFH 09, Birte Fosnes, Gjøvik HK, Mathilde Furuli, Nordbygda,
Selma Brodal, Nordbygda, Siri Hauan, Elverum, Frida Gammelmo Moløkken, Nordbygda, Silje Rom, Storhamar, Mari Stensrud, Storhamar,. Mari Hvattum Cheetham, Gran HK,
Andrea Holmsveen Moen, Gjøvik HK, Mariah Lam Spikkerud, Nordbygda, Selma Panengstuen, Gjøvik, Selma Meljordshagen, Elverum, Kristine Arnesen, Storhamar, Marte Kraby Simenstad, Gjøvik HK.

Fredrikstad Jenter 15 (bruttotropp):

Bak fra venstre: Synne Haagensen, Frida Corneliussen-Østlie, Lea Tidemann Stenvik, Felicia Tangen Näsholm, Amanda Astor, Andrea Ljungren, Lea Boye-Lie, Solveig Stangvik
Foran fra venstre: Julie Kraft, Mathilde Mørk, Emilie Thorvaldsen Gresmo, Mathilde Granum, Maren Sofie Sundell, Ishnoor Singh Khehra, Frida Karp Skarholt

Halden Gutter 15 (bruttotropp):

Julius Bjerkrheim, Bækkelaget, Leon Engholm, Fjellhammer IL, Sverre Ottesen, Kjelsås IL, Vegard Sydtveit, Ski IL, Thomas Stenersen, Rygge, Nikolai Stabenfeldt Falao, Bækkelaget, Herman Jevnaker, Fjellhammer IL, Iver Myklebust Eggen, Haslum IL,
Mats Berg-Smith, Langhus, Oskar Öman, Fjellhammer IL, Oliver Bye, Frogner IL, Mikkel Vestli, Kolbotn IL, Mats Trippestad, Nordstrand, Theodor Thorstad, Kolbotn IL, Jacob Holm, Asker, Lucas Andersen, Frogner IL, Magnus Bergerud, Rygge,
Kristoffer Almås, Rygge, Sebastian Buttler, Frogner IL.

Lillestrøm Jenter 15 (bruttotropp): 

Bak fra venstre: Beatrice Hedenstad, Veslemøy Mehus, Mia Hokstad, Victoria Pedersen, Helene Kvilesjø, Martine Mork, Helene Fongaard, Tiril Lancelot 
Foran fra venstre: Julie Tomine Tvete-Berger, Thea Emilie Marthinsen, Elisa Mulaj, Mia Hole Slangsvold, Nora Zorgati, Adea Shala, Sandra Thorsen, Elisabeth Langeland

Oslo Jenter 15 (bruttotropp): 

Oslo Gutter 15 (bruttotropp): 

Sandvik Gutter 15 (bruttotropp): 

 

Bergen og Førde Gutter 15 (fellesbilde bruttotropp): 

Øverste rekke fra venstre mot høyre: Kasper Rydlandsholm (Vadmyra), Petter Erichsen (Kjøkkelvik), Mathias Eeg (Fyllingen), Mathias Lothe (Gloppen), Jacob Høisæther (Bjørnar), Kim-Roar Nekkøy (Florø), Kristian Nøstvåg (Stord), Abdulbaseth Aljajeh (Dale), Trym Sæbø (Knarvik), Håkon Børsnes (Fyllingen)
Midtre rekke fra venstre mot høyre: Håvard Hovland (Dale), Daniel Tyssedal (Bjørnar), Sigurd-Elias Torpe (Knarvik), Kasper Bremnes (Bjørnar), David Wallvik (Nordnes), Nichlas Skansen (Nordnes), Christoffer Hansen (Bjarg), Mathias Vikdal (Sogndal), Odin Tonheim (Florø), Tobias Holm (Bjørnar), Sivert Igeltjøn (Dale), Rayan Bendjaoui (Bjøranr)
Nederste rekke fra venstre mot høyre: Magnus Østvik (Florø), Jonathan Aukan (Vadmyra), Benjamin Kristiansen (Vadmyra), Thomas Hansen (Bjørnar), Simen Hansen (Vadmyra), Mikael Dingsør (Fyllingen), Jakub Markulak (Nordnes), August Pedersen (Dale), Henrik Lunde (Fyllingen), Endre Baardtvedt (Bjørnar)

Bergen og Førde Jenter 15 (fellesbilde bruttotropp):

Øverste rekke fra venstre mot høyre: Mariell Elise Hagen Øksengård (Fyllingen), Pernille Hamre (Tertnes), Ida Mathisen (Bergen HK), Line Ludvigsen (Bjarg), Tilde Jørgensen (Gneist), Mia Roll (Fana), Vilde Reikerås (Bergen HK), Marte Haaland (Gneist), Rebekka Ølheim (Dale), Regine Skadal (Dale)
Midtre rekke fra venstre mot høyre: Emilie Gullachsen (Gneist), Thea Iversen (Bjørnar), Stine Silden (Bjørnar), Pia Erichsen (Fyllingen), Emma Lothe (Gloppen), Othilie Håland (Dale), Michelle Olsen Lunde (Bønes), Joanna Kveen Øvre-Flo (Stryn), Nina Lazic (Fyllingen), Maja Brandt Rasmussen (Bergen HK), Avril Frei (åsane)
Fremste rekke fra venstre mot høyre: Leah Osa (Bønes), Maria Haldorsen (Bønes), Thea Alver Bragstad (Nordnes), Charlotte Paulsen (Fyllingen), Erica Johnsen (Bønes), Nora Møllerup (Gneist), Guro Hauge Ulvik (Dale), Vilde Vevle Lone (Bjørnar), Ingeborg Helene Våge (Fyllingen), Maya Hølland (Fyllingen), Marie Johansdottir (Stryn), Emma Voldsund (Bjarg).

Drammen og Sandefjord Jenter (bruttotropp):

Foran fra venstre: Maja Furu Sæteren, Kragerø, Lotta Daler, Flint, Marthe Hovde, Konnerud, Sara-Helene Knutsen, Bamble, Synne Reiersen, Flint, Sanna Røraas Hansen, Gjerpen, Emilie Hovland, Tønsbergs Turn.
Midten fra venstre: Gabi Sørvik-Hansen, Flint, Karoline Müller Lislien, Flint, Isidora Mihajlovic, Hokksund, Tiril Jørstad Palm, HG Gokstad, Martine Tveter, Halsen, Alvilde Hegge, Halsen, Adele Vestrum Kjøllstad, Flint, Marlin Swift-Johannessen, Flint.
Bak fra venstre: Sanne Løkka Hagen, Notodden, Celine Aasen Larsen, Vikersund, Sofia Dalsveen, Reistad, Marie Kristine Hagen Hella, Hønefoss, Charlotte Fredheim, Halsen, Helle Barth, Halsen, Jenny Borch-Jenssen, Halsen, Emilie Russeltvedt, Halsen, Villen Norheim Ask, Kragerø.
Ikke til stede: Jennie Hem Gjerde,Flint, Ida Storvik, Urædd, Sofie Fosnæss Hanssen, Strømsgodset.

Drammen og Sandefjord Gutter (bruttotropp): 

Rad en, fra venstre: Sondre Jølberg, Larvik Turn, Mikkel Ertsås, Larvik Turn, Kasper Kristiansen, Tønsbergs Turn, Marius Grette, Teie, Nikolai Øen, Glassverket, Thomas Kveta, ROS, Eirik Haukedal, Urædd, Erlend Lund, Nikolai L Andreassen, Holmestrand.
Rad to, fra venstre: Karin Aas Aunet, leder, Ole Jacob Borch, leder, Niklas Ivesdal, Reistad IL, Magnus Solberg, Reistad IL, Nicolay D Pettersen, Urædd, Jacob Kristensen,Larvik Turn, Yannik Krøgerrecklenfort, Holmestrand, Trym Mikkelsen, Tønsbergs Turn, Oliver Nordby Christiansen, ROS, Oscar Skinnarland, Tønsbergs Turn, Jesper Havnås, Larvik Turn, Emil Jahr, Åmot, Jonas Kolseth Olsen.
Rad tre, fra venstre: Artur Blaszkowski, Reistad IL, David Kalvø Valderhaug, ROS, Robin Rødser, STIF, Arne Borch,leder, Jan Erik Andreassen, leder.
Ikke til stede: Herman Thysted, Urædd, Ola Kjelle, ROS, Vetle Stentun, STIF, Jakub Petrzela, Larvik Turn, Erlend Strand, Larvik Turn.

Kristiansand og Stavanger Jenter (bruttotropp): 

Daniela Espinosa Jørgensen, AK28, Hannah Eggen Granli, Austrått IL, Hedda Eggen Granli, Austrått IL, Julie Hauff, Austrått IL, Guro Salvesen, Austrått IL, Emma Braut Brunes, Bryne, Sofie Engeness Haugeberg, Forus & Gausel,
Nathalie Hamre, Forus & Gausel, Thea Tørum, Gimletroll, Ingrid Amundsen, Gimletroll, Helle Utne-Hyberg, Gimletroll, Emma Lode, Hinna, Ingrid Gravdal, Hundvåg, Adriana Verkerk, Hånes, Vilde Strandli, IK Våg,
Alise Kristiansen, IK Våg, Nora Karoline Jørgensen, IK Våg, Silje Høgdal, IK Våg, Emmy Nguyen Mai, IK Våg, Thea Mølnvik Tjøm, IK Våg, Guro Grøvlen Øvland, IK Våg, Julie Nordland, Lund HK, Oda Karoline Nord-Varhaug Ånestad, Nærbø,
Annika Skrettingland, Nærbø, Olea Håland, Nærbø, Julianna Zofia Jaworska, Nærbø, Mia Gabrielsen, Nærbø, Linda Motmillere, Nærbø IL, Ine Marie Terland, Nærbø IL, Malin Iversen, Sola HK, Sunniva Torjussen, Stavanger IF,
Milie Østenstad, Stavanger IF, Serine Einarsen, Åkra, Kristine Karlsen, Hundvåg. 

Kristiansand og Stavanger Gutter (bruttotropp):

Josh Korsvik, AK28, Fredrik Sommerstad Roland, Bogafjell, Olai Skaar-Hval, Bogafjell, Vegard Lunde, Bogafjell, Nicklas Holst Hansen, Våg, Henrik Øygarden, Hisøy, Sverre Rodvelt Asser, Hisøy, August Christiansen, Hisøy,
Andreas Stenseth, Hisøy, Mathias Hammarstrøm, Hisøy, Martin Lima Rugland, Nærbø IL, Eirik Sunde, Nærbø IL, Andreas Lervik, Nærbø IL, Jonas Løge, Nærbø IL, Ruben NordVarhaug, Nærbø IL, Jon O. Salte, Nærbø IL, 
Vegard Grimstad, Nærbø IL, Mads Øgaard Helgesen, Nærbø IL, Birk Rossen, Randesund, Vetle Andersen, Sandnes HK, Olav Strand-Jakobsen, Viking HK, Martin-Johan Kristiansen Stensland, Viking, Sindre Skjeie, Viking,
Alexander Løvdal, ØIF, Håkon Venaas , ØIF, Eirik Øksenholdt, ØIF, Adrian Holgersen Vikra, Åkra IL, Thomas Sandberget, Hisøy, Emil Kleppe, Klepp, Lars Kvia, Viking HK, Thomas Haave Nilsen, Viking HK

Bodø og Trondheim Gutter: 

Mats Berg, Alta, Sindre Engelsnes, Brønnøysund, Tobias Dybvik, Charlottenlund, Tormod Vada, Charlottenlund, Zacharias Zachariassen, Charlottenlund, Theodor A. Johnsen, Kabelvåg,
Viljar Hanssen, Kabelvåg, Dennis H. Solem, Klæbu, Mehdi Rahimi, Leknes HK, Peder S. Hindseth, Stjørdals-Blink, Tobias S. Gunhildsøien, Tiller, Aksel Hald, Tromsø HK, Marius Wæge, Bodø HK,
Erlend Johnsen, Charlottenlund, Sondre Løw-Owesen, Klæbu, Brage N. Westerlund, Stjørdals-Blink, Casper Aa. Lund, Bodø HK, Markus Jacobsen, Charlottenlund, Mathias Kvithyll, Klæbu,
Martin Tørum, Strindheim, Gaute Hoel, Bodø HK, Bendik Seljemark, Byåsen, Eskil Arthur Nübert-Jenssen, Kabelvåg, Gard Volden, Klæbu, Kristian Edvardsen, Charlottenlund, Martin S. Røstad, Charlottenlund,
Olaf Evenmo, Strindheim, Adrian Slettahjell, Tiller, Hans Martin Midtbø, Charlottenlund, Isak B. Myhr, Klæbu, Magnus Stølefjell, Kolstad, Håkon Bellingmo, Melhus/Gimse, Emil G. Sæter, Isfjorden,

Molde og Trondheim Jenter:

Tale Einskar-Johnsen, Klæbu, Johanne Halseth Nypan, Nidelv/Sjetne, Dina Bratrein, Tromsø HK, Hannah K. Høsøien, Bossmo & Ytteren, Emilie Langø, Charlottenlund,
Karoline Hernes, Charlottenlund, Kari Sætern, Nidelv/Sjetne, Madelen Roald Wiig, Valder, Kathrine R. Saedi, Charlottenlund, Andrea Jenset, Midsund, Emma Obiech, Midsund,
Lone Sandvik, Charlottenlund, Malene Sommervold, Klæbu, Alvilde Heggda,l Molde HK, Idunn T. I. Glørstad, Charlottenlund, Live T. Aanderaa, Rollon, Anna S. Tenfjord, Charlottenlund,
Thea Sofie Eek, Malvik, Tuva Willmann, Nidelv/Sjetne, Christine Kjesbu, Ranheim, Emilie E. Lundberg, Bodø HK, Hedda Ø. Nymark, Langevåg, Iselina M. Imsland, Levanger HK,
Selina Gjervan, Malvik, Selma Idriz, Malvik, Stine S. Midtgård, Rognan, Fride Hermundsdottir, Strindheim, Anniken Steen, Malvik, Guro Skjærvold, Trønder-Lyn/Hovin, Hedda Bjerkaas, Tromsø HK,
Oda Eggen Øian, Lundamo/Flå, Christine Skjærbusdal, Skaun HK.