Annonse:
Pocket Valley
Annonse:
Pocket Valley

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Avdelinger i Bringserien 2023/24

Avdelingene i Bringserien for gutter og jenter er satt opp. Klikk på "til  turneringssiden" under avdelingen for å se kampene. 

Nr Lag K V U T Mål P
1 Åsane 8 8 0 0 254 - 165 16
2 Ski 8 6 1 1 238 - 206 13
3 Urædd 8 5 0 3 217 - 209 10
4 Sandefjord TIF 8 5 0 3 217 - 208 10
5 Askim/Skiptvet 8 3 1 4 198 - 200 7
6 Linderud/Linje 5 8 3 0 5 191 - 204 6
7 Øyestad 8 2 0 6 196 - 223 4
8 Heimdal 8 2 0 6 206 - 223 4
9 Sotra 8 1 0 7 178 - 257 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Åsane 8 8 0 0 254 - 165 16
2 Ski 8 6 1 1 238 - 206 13
3 Urædd 8 5 0 3 217 - 209 10
4 Sandefjord TIF 8 5 0 3 217 - 208 10
5 Askim/Skiptvet 8 3 1 4 198 - 200 7
6 Linderud/Linje 5 8 3 0 5 191 - 204 6
7 Øyestad 8 2 0 6 196 - 223 4
8 Heimdal 8 2 0 6 206 - 223 4
9 Sotra 8 1 0 7 178 - 257 2

De to beste lagene er kvalifisert til nasjonalt sluttspill

Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 8 8 0 0 264 - 175 16
2 Flint Tønsberg 8 7 0 1 220 - 160 14
3 Elverum 8 6 0 2 249 - 186 12
4 Viking HK 8 5 0 3 229 - 190 10
5 Bergsøy 8 4 0 4 205 - 213 8
6 Haslum HK 8 3 0 5 183 - 219 6
7 Fjellhammer 8 2 0 6 193 - 232 4
8 Kjøkkelvik 8 1 0 7 195 - 272 2
9 Asker 8 0 0 8 190 - 281 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 8 8 0 0 264 - 175 16
2 Flint Tønsberg 8 7 0 1 220 - 160 14
3 Elverum 8 6 0 2 249 - 186 12
4 Viking HK 8 5 0 3 229 - 190 10
5 Bergsøy 8 4 0 4 205 - 213 8
6 Haslum HK 8 3 0 5 183 - 219 6
7 Fjellhammer 8 2 0 6 193 - 232 4
8 Kjøkkelvik 8 1 0 7 195 - 272 2
9 Asker 8 0 0 8 190 - 281 0

De to beste lagene er kvalifisert til nasjonalt sluttspill

Nr Lag K V U T Mål P
1 Charlottenlund 8 8 0 0 235 - 149 16
2 Runar 8 6 1 1 227 - 202 13
3 Holmestrand 8 5 1 2 232 - 207 11
4 Bækkelaget HE 8 5 0 3 201 - 197 10
5 Bjørnar 8 3 1 4 208 - 226 7
6 Byåsen 8 3 0 5 197 - 217 6
7 Randesund 8 2 0 6 190 - 218 4
8 Kjelsås 8 1 1 6 178 - 209 3
9 Gml Fredrikstad 8 1 0 7 170 - 213 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Charlottenlund 8 8 0 0 235 - 149 16
2 Runar 8 6 1 1 227 - 202 13
3 Holmestrand 8 5 1 2 232 - 207 11
4 Bækkelaget HE 8 5 0 3 201 - 197 10
5 Bjørnar 8 3 1 4 208 - 226 7
6 Byåsen 8 3 0 5 197 - 217 6
7 Randesund 8 2 0 6 190 - 218 4
8 Kjelsås 8 1 1 6 178 - 209 3
9 Gml Fredrikstad 8 1 0 7 170 - 213 2

De to beste lagene er kvalifisert til nasjonalt sluttspill

Nr Lag K V U T Mål P
1 Bryne HK 8 7 0 1 272 - 206 14
2 Nordstrand 8 6 0 2 216 - 215 12
3 Bjarg 8 6 0 2 239 - 213 12
4 Ull/Kisa 8 5 1 2 255 - 226 11
5 Øvrevoll Hosle 8 4 0 4 208 - 202 8
6 Stjørdal HK 8 3 1 4 188 - 189 7
7 Bodø 8 2 0 6 215 - 261 4
8 Glassverket 8 1 0 7 167 - 211 2
9 Teie 8 1 0 7 208 - 245 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Bryne HK 8 7 0 1 272 - 206 14
2 Nordstrand 8 6 0 2 216 - 215 12
3 Bjarg 8 6 0 2 239 - 213 12
4 Ull/Kisa 8 5 1 2 255 - 226 11
5 Øvrevoll Hosle 8 4 0 4 208 - 202 8
6 Stjørdal HK 8 3 1 4 188 - 189 7
7 Bodø 8 2 0 6 215 - 261 4
8 Glassverket 8 1 0 7 167 - 211 2
9 Teie 8 1 0 7 208 - 245 2

De to beste lagene er kvalifisert til nasjonalt sluttspill

Nr Lag K V U T Mål P
1 Fjellhammer 8 8 0 0 220 - 151 16
2 Larvik Turn 8 6 1 1 203 - 175 13
3 Ålgård 8 6 0 2 229 - 176 12
4 HK Rygge 8 5 1 2 198 - 178 11
5 Gneist 8 4 0 4 205 - 189 8
6 Kongsvinger 8 3 0 5 180 - 190 6
7 Utleira 8 2 0 6 170 - 198 4
8 Haslum 8 1 0 7 169 - 222 2
9 Våg 8 0 0 8 129 - 224 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Fjellhammer 8 8 0 0 220 - 151 16
2 Larvik Turn 8 6 1 1 203 - 175 13
3 Ålgård 8 6 0 2 229 - 176 12
4 HK Rygge 8 5 1 2 198 - 178 11
5 Gneist 8 4 0 4 205 - 189 8
6 Kongsvinger 8 3 0 5 180 - 190 6
7 Utleira 8 2 0 6 170 - 198 4
8 Haslum 8 1 0 7 169 - 222 2
9 Våg 8 0 0 8 129 - 224 0

Nr en i hver avdeling, samt de to beste toerne på tvers av alle avdelinger - er kvalifisert til nasjonalt sluttspill.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Flint Tønsberg 8 7 1 0 245 - 157 15
2 Kolbotn 8 6 1 1 215 - 160 13
3 Bryne 8 5 0 3 181 - 170 10
4 Kjelsås 8 5 0 3 203 - 188 10
5 Havørn 8 3 1 4 203 - 205 7
6 Sotra 8 3 1 4 195 - 208 7
7 Lørenskog 8 2 0 6 178 - 212 4
8 Ranheim 8 2 0 6 157 - 235 4
9 Halsen 8 1 0 7 172 - 214 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Flint Tønsberg 8 7 1 0 245 - 157 15
2 Kolbotn 8 6 1 1 215 - 160 13
3 Bryne 8 5 0 3 181 - 170 10
4 Kjelsås 8 5 0 3 203 - 188 10
5 Havørn 8 3 1 4 203 - 205 7
6 Sotra 8 3 1 4 195 - 208 7
7 Lørenskog 8 2 0 6 178 - 212 4
8 Ranheim 8 2 0 6 157 - 235 4
9 Halsen 8 1 0 7 172 - 214 2

Nr en i hver avdeling, samt de to beste toerne på tvers av alle avdelinger - er kvalifisert til nasjonalt sluttspill.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Tune 8 8 0 0 241 - 142 16
2 Hinna 8 6 0 2 210 - 167 12
3 Kråkerøy 8 5 0 3 189 - 168 10
4 Randesund 8 5 0 3 190 - 163 10
5 Byåsen 8 4 0 4 154 - 161 8
6 Lillestrøm 8 4 0 4 154 - 167 8
7 Molde 8 2 0 6 151 - 182 4
8 Storhamar 8 1 0 7 152 - 214 2
9 Åssiden 8 1 0 7 118 - 195 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Tune 8 8 0 0 241 - 142 16
2 Hinna 8 6 0 2 210 - 167 12
3 Kråkerøy 8 5 0 3 189 - 168 10
4 Randesund 8 5 0 3 190 - 163 10
5 Byåsen 8 4 0 4 154 - 161 8
6 Lillestrøm 8 4 0 4 154 - 167 8
7 Molde 8 2 0 6 151 - 182 4
8 Storhamar 8 1 0 7 152 - 214 2
9 Åssiden 8 1 0 7 118 - 195 2

Nr en i hver avdeling, samt de to beste toerne på tvers av alle avdelinger - er kvalifisert til nasjonalt sluttspill.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Søreide 8 8 0 0 259 - 174 16
2 KFUM 8 7 0 1 242 - 161 14
3 Oppsal 8 5 0 3 210 - 192 10
4 Elverum 8 4 0 4 218 - 204 8
5 Gulset 8 4 0 4 178 - 212 8
6 Grane Arendal 8 2 1 5 185 - 208 5
7 Reistad 8 2 0 6 173 - 217 4
8 Son 8 2 0 6 154 - 205 4
9 Kristiansund 8 1 1 6 154 - 200 3
Nr Lag K V U T Mål P
1 Søreide 8 8 0 0 259 - 174 16
2 KFUM 8 7 0 1 242 - 161 14
3 Oppsal 8 5 0 3 210 - 192 10
4 Elverum 8 4 0 4 218 - 204 8
5 Gulset 8 4 0 4 178 - 212 8
6 Grane Arendal 8 2 1 5 185 - 208 5
7 Reistad 8 2 0 6 173 - 217 4
8 Son 8 2 0 6 154 - 205 4
9 Kristiansund 8 1 1 6 154 - 200 3

Nr en i hver avdeling, samt de to beste toerne på tvers av alle avdelinger - er kvalifisert til nasjonalt sluttspill.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Urædd 8 8 0 0 232 - 146 16
2 Hundvåg 8 7 0 1 223 - 156 14
3 Aker TH 8 5 1 2 192 - 173 11
4 Sandnes 8 4 1 3 182 - 199 9
5 LFH09 8 4 0 4 204 - 200 8
6 Kjøkkelvik 8 3 0 5 190 - 192 6
7 Charlottenlund 8 2 1 5 179 - 205 5
8 Bodø 8 1 1 6 155 - 207 3
9 Oppegård 8 0 0 8 145 - 224 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Urædd 8 8 0 0 232 - 146 16
2 Hundvåg 8 7 0 1 223 - 156 14
3 Aker TH 8 5 1 2 192 - 173 11
4 Sandnes 8 4 1 3 182 - 199 9
5 LFH09 8 4 0 4 204 - 200 8
6 Kjøkkelvik 8 3 0 5 190 - 192 6
7 Charlottenlund 8 2 1 5 179 - 205 5
8 Bodø 8 1 1 6 155 - 207 3
9 Oppegård 8 0 0 8 145 - 224 0

Nr en i hver avdeling, samt de to beste toerne på tvers av alle avdelinger - er kvalifisert til nasjonalt sluttspill.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 8 8 0 0 232 - 166 16
2 Stabæk 8 7 0 1 276 - 157 14
3 Ull/Kisa 8 5 0 3 247 - 231 10
4 Vang 8 4 0 4 199 - 196 8
5 Åsane 8 4 0 4 194 - 189 8
6 Vålerenga 8 3 0 5 178 - 237 6
7 Valder 8 2 0 6 160 - 219 4
8 Kristiansand 8 2 0 6 204 - 224 4
9 Runar 8 1 0 7 155 - 226 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 8 8 0 0 232 - 166 16
2 Stabæk 8 7 0 1 276 - 157 14
3 Ull/Kisa 8 5 0 3 247 - 231 10
4 Vang 8 4 0 4 199 - 196 8
5 Åsane 8 4 0 4 194 - 189 8
6 Vålerenga 8 3 0 5 178 - 237 6
7 Valder 8 2 0 6 160 - 219 4
8 Kristiansand 8 2 0 6 204 - 224 4
9 Runar 8 1 0 7 155 - 226 2

Nr en i hver avdeling, samt de to beste toerne på tvers av alle avdelinger - er kvalifisert til nasjonalt sluttspill.