Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Synne Fossheim
Synne Fossheim

Til Kristiansand

Juniorjentene (LK98) skal ha samling med trening og kamper i Kristiansand fra 22.- 28. juni.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

1 Sofie Ege Grønlund, Fyllingen HB (Født 03.04.99) (Kamper/Mål 036/000)
12 Rakel Gåra Alvern, Stabæk HB (17.02.98) (016/000)
16 Eline Fagerheim, Gjøvik HK (19.06.98) (047/002)

2 Karoline Olsen,
Våg IK (16.06.98) (052/105)
3 Ane Hovland, Glassverket IF (22.03.98) (033/048)
4 Mari Finstad Bergum, Gjøvik HK (16.03.98) (053/156)
5 Josefine Intelhus, Stabæk HB (15.08.98) (014/022)
6 Synne Fossheim, Gjøvik HK (21.03.98) (052/058)
7 Guro Nestaker, Oppsal IF (15.08.98) (050/173)
8 Line Ellertsen, Sola HK (04.06.98) (048/224)
9 Victoria Berg Sture, Fyllingen HB (22.09.98) (002/002)
13 Anna Huse, Oppsal IF (27.08.98) (056/086)
15 Stina Seline Rosenberg Strengenes, Rælingen HK (30.03.98) (019/041)
17 Hermine Motzfeldt Auberg, Sarpsborg IL (02.02.99) (038/057) *)
18 Karoline Lund, Rælingen HK (31.05.99) (034/043)
19 Frida Haug Hoel, Rælingen HK (29.08.98) (015/009)
21 Ragnhild Valle Dahl, Elnesvågen og Omegn IL (02.01.98) (023/026)
22 Henny Ella Reistad, Stabæk HB (09.02.99) (026/116)
23 Mariann Gabrielsen, Oppsal HB (28.07.98) (055/117)
26 Malin Alice Lundemo, NIT/HAK HK (03.04.99) (004/007)
27 Karine Emilie Dahlum, Våg IK (16.12.99) (000/000) **)

Reserver:

24 Martine Guterud Helland, Fjellhammer IL (20.07.98) (004/005)
14 Kristina Rosten, Fram IF (25.05.99) (002/002)
20 Mia Syverud, NIT/HAK HK (20.04.99) (024/011)
Kamilla Røed, Flint Tønsberg HB (14.09.99) (012/000)
25 Elise Johnsen, Flint Tønsberg Håndball (23.10.98) (000/000)
Vilde Byberg Smestad, Rælingen HK (04.04.98) (000/000)
Sofie Moe Thorkildsen, Fjellhammer IL (06.02.99) (000/000)
Lene Kausland, Fyllingen HB (07.04.98) (000/000)
Vilde Rønningen, Levanger HK (16.11.99) (000/000)  
Andrea Martine Solstad, Fana IL (04.02.99) (000/000)

*) Forfall
**) Ny spiller inn i troppen


Ledelse:

Vigdis Holmeset, trener
Kenneth Gabrielsen, trener
Arnlaug Wangensteen, fysioterapeut
Tom Morten Svendsen, Fysisk trener

Oppmøte:
Torsdag 22.06:
14.00 Scandic Hotell Bystranda, Kristiansand

Innkvartering:
22 – 28.6:
Scandic hotell Bystranda Kristiansand

Program for samlingen (kan komme endringer):

Torsdag 22.06:
14.00 Oppmøte Scandic Hotell Bystranda
15.30 Lunsj
18.00 – 20.00 Trening
20.30 Middag

Fredag 23.06:
08.45 Frokost
09.30 – 10.30 Kosthold før og etter trening og i mesterskap, Linn Jørum Sulland
11.00 – 13.00 Fysisk i hall Tom Morten
13.30 Lunsj
15.00 Fotografering
16.00 – 17.00 Styrketrening gr 1 Tom Morten
17.00 – 18.00 Styrketrening gr 2 Tom Morten
18.00 Vipers – Japan
19.30 Middag

Lørdag 24.06:
07.30/08.30 Frokost
08.30 – 09.30 Styrketrening gr 1 Tom Morten
09.30 – 10.30 Styrketrening gr 2 Tom Morten
11.30 Lunsj
15.00 – 17.00 Trening
18.00 Middag
21.00 Kveldsmat

Søndag 25.06:
07.30 Frokost
09.00 – 10.00 Trening
11.00 Lunsj
16.00 LK 98 – Japan
18.00 Middag
21.00 Kveldsmat

Mandag 26.06:
08.30 Frokost
10.00 – 12.00 Trening 
12.30 Lunsj
Alternativ aktivitet
18.00 Middag
21.00 Kveldsmat

Tirsdag 27.06:
09.00 Frokost
10.00 – 11.00 Styrketrening gr 1
11.00 – 12.00 Styrketrening gr 2
12.30 Lunsj
18.00 Vipers – LK98
20.00 Middag

Onsdag 28.06:
07.30 Frokost
09.00 – 11.00 Trening
12.00 Lunsj
12.30 Avslutning av samling 

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Vigdis Holmeset, tlf 905 73 900

Mer om Juniorjentene (LK98)