Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

VM 2017 på TV

Det blir mange timer på TV 2-kanalene fra VM 2017 i Tyskland!

Planlagte TV-sendinger fra VM: 
(På radio kan du høre VM-kamper på NRK Sport på DAB, nett og mobil).

Dag/Tid  Kamp  Aktivitet/gruppe Kanal 
Fre 01.12    
1850 (1900) Tyskland - Kamerun Innledende gr D TV 2 Sportskanalen
       
Lør 02.12    
1400 Romania - Paraguay Innledende gr A TV 2 Sumo
1350 (1400) Tsjekkia - Argentina Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1400 Russland - Tunisia Innledende gr C TV 2 Sumo
1530 Serbia - Kina Innledende gr D TV 2 Sumo
1745 Brasil - Japan Innledende gr C TV 2 Sumo
1800 Frankrike - Slovenia Innledende gr A TV 2 Sumo
1740 (1800) Sverige - Polen Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1800 Nederland - Sør-Korea Innledende gr D TV 2 Sumo
2020 (2030) Spania - Angola  Innledende gr A TV 2 Sportskanalen
2000 (2030) Norge - Ungarn  Innledende gr B  TV 2
2030  Danmark - Montenegro Innledende gr C  TV 2 Sumo 
       
Søn 03.12    
1400 Slovenia - Romania Innledende gr A TV 2 Sumo
1350 (1400) Polen - Tsjekkia Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1400 Tunisia - Brasil Innledende gr C TV 2 Sumo
1400 Kamerun - Serbia Innledende gr D TV 2 Sumo
1745 Montenegro - Russland Innledende gr C TV 2 Sumo
1800 Angola - Frankrike Innledende gr A TV 2 Sumo
1740 (1800) Ungarn - Sverige Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1800 Kina - Nederland Innledende gr D TV 2 Sumo
2020 (2030) Sør-Korea - Tyskland Innledende gr D TV 2 Sportskanalen
2030 Paraguay - Spania Innledende gr A TV 2 Sumo
2000 (2030) Argentina - Norge Innledende gr B TV 2
2030 Japan - Danmark Innledende gr C TV 2 Sumo
       
Tir 05.12    
1150 (1200) Montenegro - Japan Innledende gr C TV 2 Sportskanalen
1200 Sør-Korea - Kina Innledende gr D TV 2 Sumo
1400 Slovenia - Angola Innledende gr A TV 2 Sumo
1350 (1400) Ungarn - Argentina Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1530 Nederland - Kamerun Innledende gr D TV 2 Sportskanalen
1745 Russland - Brasil Innledende gr C TV 2 Sumo
1740 (1800) Sverige - Tsjekkia Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1800 Frankrike - Paraguay Innledende gr A TV 2 Sumo
1800 Tyskland - Serbia Innledende gr D TV 2 Sumo
2020 (2030) Romania - Spania Innledende gr A TV 2 Sportskanalen
2000 (2030) Norge - Polen Innledende gr B TV 2
2030 Danmark - Tunisia Innledende gr C TV 2 Sumo
       
Ons 06.12    
1150 (1200) Kamerun - Sør-Korea Innledende gr D TV 2 Sportskanalen
1350 (1400) Russland - Japan Innledende gr C TV 2 Sportskanalen
1530 Serbia - Nederland Innledende gr D TV 2 Sportskanalen
1735 (1745) Tunisia - Montenegro Innledende gr C TV 2 Sportskanalen
1800 Tyskland - Kina Innledende gr D TV 2 Sumo
2020 (2030) Brasil - Danmark Innledende gr C TV 2 Sportskanalen
       
Tor 07.12    
1400 Paraguay - Slovenia Innledende gr A TV 2 Sumo
1350 (1400) Polen - Ungarn Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1800 Romania - Angola Innledende gr A TV 2 Sumo
1740 (1800) Sverige - Argentina Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
2020 (2030) Spania - Frankrike Innledende gr A TV 2 Sportskanalen
2000 (2030) Tsjekkia - Norge Innledende gr B TV 2
       
Fre 08.12    
1150 (1200) Japan - Tunisia Innledende gr C TV 2 Sportskanalen
1400 Angola - Paraguay Innledende gr A TV 2 Sumo
1350 (1400)

Argentina - Polen

Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1400  Kina - Kamerun  Innledende gr D  TV 2 Sumo 
1745  Brasil - Montenegro  Innledende gr C  TV 2 Sumo 
1800 Frankrike - Romania Innledende gr A TV 2 Sumo
1740 (1800) Tsjekkia - Ungarn Innledende gr B TV 2 Sportskanalen
1800 Nederland - Tyskland Innledende gr D TV 2 Sumo
2030 Spania - Slovenia Innledende gr A TV 2 Sumo
2000 (2030) Norge - Sverige Innledende gr B TV 2
2030 Danmark - Russland Innledende gr C TV 2 Sumo
2020 (2030) Serbia - Sør-Korea Innledende gr D TV 2 Sportskanalen
       
Søn 10.12    
1730 Ungarn - Frankrike Åttedelsfinale TV 2 Sportskanalen
1730 Serbia - Montenegro Åttedelsfinale TV 2 Sumo
2030 Sverige - Slovenia Åttedelsfinale TV 2 Sportskanalen
2030 Danmark - Tyskland Åttedelsfinale TV 2 Sumo
       
Man 11.12    
1720 (1730) Russland - Sør-Korea Åttedelsfinale TV 2 Sportskanalen
1720 (1730) Romania - Tsjekkia Åttedelsfinale TV 2 Sumo
2000 (2030) Spania - Norge  Åttedelsfinale TV 2
2020 (2030) Japan - Nederland Åttedelsfinale TV 2 Sportskanalen
       
Tir 12.12    
1720 (1730) Sverige - Danmark Kvartfinale TV 2 Sportskanalen
2020 (2045) Frankrike - Montenegro Kvartfinale TV 2 Sportskanalen
       
Ons 13.12    
1720 (1730) Nederland - Tsjekkia Kvartfinale TV 2 Sportskanalen
2000 (2030) Norge - Russland Kvartfinale TV 2
       
Fre 15.12    
1700 (1730) Nederland - Norge Semifinale TV 2
2015 (2045) Sverige - Frankrike Semifinale TV 2
       
Søn 17.12    
1420 (1430) Sverige - Nederland VM-bronsefinale TV 2
1700 (1730) Frankrike - Norge VM-finale TV 2