Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

NHF-dommere 2021-22

Rangering og oversikt over NHF-dommere og støtteapparat for sesongen 2021-22. Oppdatert 1.1.2022.

  • Nivå i denne sammenheng er utgangspunktet for hva gruppen er nominert til.

Internasjonal gruppe - rangert 

Lars Jørum / Håvard Kleven
Region Sør og Øst
IHF 

Eskil Braseth / Leif Sundet
Region Nord
IHF  

Andreas Daviknes Borge / Magnus Muri Nygren
Region Øst
EHF

Mads Fremstad / Jørgen Jørstad
Region Øst og Nord
EHF / NHF    

Leder: Per Morten Sødal

Internasjonal rekrutt – urangert

Christoffer Fjeldskår / Tim Fjellvang
Region Sør
EHF YP 

Håkon Aksdal / Eivind Holager
Region Nord
EHF YP 

Jovana Dasic / Charlotte Husomanovic
Region Sør

Leder: Andre Hansen                                                          

Prosjekt Elite – urangert

Sondre Hopstad / Ove Runhaug
Region Nord

Fredrik Andresen / Jørgen Wold
Region Vest

Jens Førsund / Valton Hoxha
Region Øst

Neda Rahimizadeh / Rubicca Nagalingam
Region Øst

Marte Leveraas / Ane Duun Strømsborg
Region Øst
EHF YP 

Antonie S. Dale / Rebecca Røsberg
Region Sør

Erlend Røneid / Sondre Snersrud
Region Øst

Malin Olsen Syversen / Vibeca Nagalingam
Region Øst

Ledere: Kjersti Arntsen og Erlend Aam

Elite – rangert

Jo Are Johannessen / Tom Larsen
Region Innlandet 

Tommy Eriksen / Ismet Kvakic
Region Øst

Roger Nestaas / Alexander Baklie
Region Innlandet og Øst

Erik Abrahamsen / Mads Myhrstad
Region SørVest

Tor Brede Launes / Vidar Larsen
Region SørVest og Sør

Leder: Svein Kvisle

Urangert

Petter Eia Lien / Sondre Liltved
Region Øst og Sør

Vegard Lillebuen - Slim Ben Tekaya
Region Sør og Øst

Martin Simenstad / Stig Andrè Stensrud
Region Innlandet

Hilmar Ingi Jonsson / Øyvind Andersen-Gott
Region Øst

Magnus Tyrdal

Leder: Leif Bjarne Nilsen

Urangert

Chris Andre Hansen / Tom Martinsen
Region Øst

Vegard Kalløkkebakken / Pål Valbjør
Region Innlandet og Nord

Carina Pettersen / Iselin Tøraasen
Region Innlandet

Veronica Essajee / Camilla Olsen
Region Vest  

Leder: Steinar Martinsen

Trainee urangert 

Sindre Hell / Armin Spago
Region Nord

Kay Kristiansen / Simon Lundgren
Region Sør

Jostein Berggren / Kristian Landstad Krogstadnes
Region Nord

Kristine Lien Haugen / Melissa Sundo
Region Øst

Kristoffer Longva Eriksen / Tobias Juuhl Svensson
Region Øst

Veronika Talseth Bostad / Henriette Tellefsen
Region Øst

Leder: Henning Vatn

2. divisjon urangert

Region Øst

Sondre Tjørhom Myrvang / Egill Örn Thoraringsson
Halvard Røe / Erling Thorsen
Sebastian Mikalsen / Bjørn-Christian Roksvåg
Vidar Engen / Cato Helgesen
Morten Harsem / Lars Kvæstad
Ingrid Krosby / Sara Madeleine Elstad

Region Sør

Jan Rune Moum / Terje Rock Rønning
Erik Dørhellen / Herman Aas
Jørn Lindholm Hogset / Magnus Myrvang Hagen
Espen Samuelsen / Ole Johnny Ulleberg
Leif Bjarne Nilsen / Per Erik Berg
Marius Juelsen / Stig Kjernås

Region Nord

Johan Christian Cappelen / Tore Carlson
Tom Børge Johansen / Tor Arne Abrahamsen
Terje Hansen / Terje Varmdal
Thomas Aunan / Morten Neerland
Bent Andreassen / Sindre Eikrem

Region Innlandet

Steinar Kvivesen / Trond Vingebakken
Ørjan Gangnes / Aleksander Haug

Region SørVest

Aleksander S. Vermundsen / Arne Bjerk
Per Ejnar Thomsen / Cosmin Dima
Thomas Engelsgjerd Stranden / Sindre Rød Torsteinsen
Håkon Hagen Steinskog / Magnus Storstein

Region Vest

Jarle Holme / Asle Bjørn P. Gundersen
Preben Foster Andersen / Torbjørn Iversen
Thor Gunnar Bakke / Magnar Isaksen
Trond Andal / Asbjørn Håre
Harry Stikholmen / Helge Havnerås
Emilie Skarveland Nystad / Kathrine Anthun
Stian Bye-Pedersen / Kim Andre Solheim Carlsen
Sondre Vestnes Knudsen / Jim-Rune Navelsaker Pedersen
Preben Træen Andersen / Stian Andersen

Alexander Sæthern / Trym Johnsen, Region Øst og Nord
Curt-Arne Lannerstedt / Runar Børge Nilsen, Region Sør og Nord

Leder: Espen Modahl