NHF-dommere 2022-23
Rangering og oversikt over NHFs Forbundsdommere for sesongen 2022-23. Oppdatert 1.7.2022.
Internasjonal gruppe - rangert
Lars Jørum / Håvard Kleven
Region Sør og Øst
IHF
Eskil Braseth / Leif Sundet
Region Nord
IHF
Andreas Daviknes Borge / Magnus Muri Nygren
Region Øst
EHF
Mads Fremstad / Jørgen Jørstad
Region Øst og Nord
EHF-kandidater (permisjon)
Internasjonal rekrutt - urangert
Jovana Dasic / Charlotte Husomanovic
Region Sør
Christoffer Fjeldskår / Tim Fjellvang
Region Sør
Håkon Aksdal / Eivind Holager
Region Nord
Carina Pettersen / Iselin Tøraasen
Region Innlandet
Prosjekt Elite - urangert
Fredrik Andresen / Jørgen Wold
Region Vest
Antonie S. Dale / Rebecca Røsberg
Region Sør
Jens Førsund / Valton Hoxha
Region Øst
Neda Rahimizadeh / Rubicca Nagalingam
Region Øst
Erlend Røneid / Sondre Snersrud
Region Øst
Malin Olsen Syversen / Vibeca Nagalingam
Region Øst
Elite - rangert
Jo Are Johannessen / Tom Larsen
Region Innlandet
Tommy Eriksen / Ismet Kvakic
Region Øst
Erik Abrahamsen / Mads Myhrstad
Region SørVest
Roger Nestaas / Alexander Baklie
Region Innlandet og Øst
Morten Isachsen / Ronny Hell
Region SørVest og Nord
Tor Brede Launes / Vidar Larsen
Region SørVest og Sør
Urangert
Vegard Lillebuen - Slim Ben Tekaya
Region Sør og Øst
Martin Simenstad / Ove Runhaug
Region Innlandet og Nord
Hilmar Ingi Jonsson / Øyvind Andersen-Gott
Region Øst
Martin Eriksen / Magnus Tyrdal
Region Sør og Øst
Erik Dørhellen / Herman Aass
Region Sør
Urangert
Petter Eia Lien / Sondre Liltved
Region Øst og Sør
Chris Andre Hansen / Tom Martinsen
Region Øst
Vegard Kalløkkebakken / Pål Valbjør
Region Nord
Veronica Essajee / Camilla Olsen
Region Vest (permisjon)
Trainee urangert
Sindre Hell / Armin Spago
Region Nord
Jostein Berggren / Kristian Landstad Krogstadnes
Region Nord
Kay Kristiansen / Simon Lundgren
Region Sør
Thea Bjørnøy / Emma Lundgren
Region Sør
Kristine Lien Haugen / Melissa Sundo
Region Øst
Erik Koopmans / Magnus Ødven
Region Vest
Sondre Knudsen / Jim-Rune Pedersen
Region Vest
Emilie Nystad / Kathrine Anthun
Region Vest
2. divisjon urangert (justeres)
Sondre Tjørhom Myrvang / Egill Örn Thoraringsson
Region Øst
Sebastian Mikalsen / Bjørn-Christian Roksvåg
Region Øst
Vidar Engen / Cato Helgesen
Region Øst
Morten Harsem / Lars Kvæstad
Region Øst
Jan Joachimiak / Pål Just
Region Øst
Jan Joachimiak / Pål Just
Region Øst
Kristoffer Bjerketvedt Helminsen / Sindre Karlsen
Region Øst
Alexander Sæthern / Trym Sæther
Region Øst og Nord
Jim Hansen / Terje Rock Rønning
Region Sør
Jørn Lindholm Hogset / Magnus Myrvang Hagen
Region Sør
Espen Samuelsen / Ole Johnny Ulleberg
Region Sør
Leif Bjarne Nilsen / Per Erik Berg
Region Sør
Marius Juelsen / Stig Kjernås
Region Sør
Andrè Lindgjerdet / Tore Carlson
Region Nord
Tom Børge Johansen / Tor Arne Abrahamsen
Region Nord
Terje Hansen / Terje Varmdal
Region Nord
Thomas Aunan / Morten Neerland
Region Nord
Bent Andreassen / Sindre Eikrem
Region Nord
Aleksander S. Vermundsen / Arne Bjerk
Region SørVest
Jarle Holme / Asle Bjørn P. Gundersen
Region Vest
Thor Gunnar Bakke / Magnar Isaksen
Region Vest
Trond Andal / Asbjørn Håre
Region Vest
Harry Stikholmen / Helge Havnerås
Region Vest
Per Ejnar Thomsen / Cosmin Dima
Region SørVest
Thomas Engelsgjerd Stranden / Sindre Rød Torsteinsen
Region SørVest
Stian Bye-Pedersen / Kim Andre Solheim Carlsen
Region Vest
Curt-Arne Lannerstedt / Runar Børge Nilsen
Region Sør og Nord
Preben Andersen / Rune Kristiansen
Region Vest