Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Forslag til puljeoppsett sesongen 20-21

Påmeldingen til ny sesong ble avsluttet pr. 1. mai og vi har nå laget et forslag til puljeoppsett for seriespillet i regionen.

Påmeldingen er for sesongen 2020-21 på totalt 395 lag.

Vi har nå jobbet oss gjennom påmeldingene og fordelt lagene i følgende serier med tilhørende puljer.

Vi ønsker at klubbene går gjennom oppsettet for å kontrollere at de har fått med alle lagene sine, og at lagene er påmeldt i riktig klasse/nivå.
Eventuelle datosperrer osv. som er kjent vil vi også ha så tidlig som mulig. 

Frist for tilbakemeldinger er innen 13. mai 2020.
Innspill sendes til Aud Elin Thorstad.

Nedenfor finner du oversikten og den kan også åpnes som pdf, klikk her.

KVINNER 3. DIVISJON   KVINNER 4. DVISJON 
LFH09 2   Skreia 2
Lunner/Gran   Elverum 2
Gjøvik 2   Moelven
Storhamar 2   LFH09 3
Nordbygda   Fagernes
Grue/Flisa   Kongsvinger 2
Furnes   Furnes 2
Kongsvinger  ned HK Vestre Toten
Otta   Elverumstudentene
Toten    
Veldre opp  
Lillehammer student opp  
     
Dobbel serie   Dobbel serie

 

TH-SERIEN   JENTER junior
Brane Tigers   Elverum
HK Vestre Toten   Gausdal
Veldre   Gjøvik
Østre  Toten   Gran
Stange   Grue
    Kongsvinger
6 kampdager   LFH09
    Moelven 
    Nordbygda
    Ottestad
    Skreia
    Storhamar
    Vang
     
    Dobbel serie

 

JENTER 16 NIVÅ 1    
Kvalifiseringspuljer    
JENTER 16 1 PULJE 1   JENTER 16 1 PULJE 2
Elverum   Elverum 2
Gjøvik   LFH09
Nordbygda   Skreia
Storhamar 2   Storhamar
Toten   Varde
Veldre   Vaaler
     
Enkel serie, dårlist plasserte lag i hver pulje flyttes ned til Nivå 2
     
JENTER 16 NIVÅ 2   JENTER 16 NIVÅ 3
Elverum 3   Furnes
Kongsvinger   Furnes 2
LFH09 2   Gjøvik 2
Ottestad   Otta
Storhamar 3   Ringebu/Fåvang
Grue   Toten 2
nr 6 pulje 1 Nivå 1   Trysilgutten
nr 6 pulje 2 Nivå 1   Veldre 2
    Vågå
Trippel serie   Vågå 2
    Kvam
    Jaren
     
    Dobbel serie

 

JENTER 14 NIVÅ 1    
Kvalifiseringspuljer    
JENTER 14 A PULJE 1   JENTER 14 A PULJE 2
Elverum   Elverum 2
Gjøvik 2   Kongsvinger
Skreia   Storhamar
Vang   Varde
     
JENTER 14 A PULJE 3   JENTER 14 A PULJE 4
Flisa   Gjøvik
LFH09   Skarnes
Storhamar 2   Toten
Veldre   Jaren
     
Enkel serie, dårlist plasserte lag i hver pulje flyttes ned til Nivå 2
     
JENTER 14 NIVÅ 2    
     
JENER 14 2 PULJE 1   JENTER 14 2 PULJE 2
Elverum 3   Elverum 4
Elverum 5   Nordbygda
Lensbygda   Gran
Toten   LFH09 2
Nes   Øyer-Tretten
Veldre 2   Storhamar 3
Vang 2   Storhamar 4
Vang 3   Søndre Land
Vaaler   Ottestad
nr 4 pulje 1 Nivå 1   Nr 4 pulje 2 Nivå 1
Nr 4 pulje 3 Nivå 1   Nr 4 pulje 4 Nivå 1
     
Dobbel serie    
     
JENTER 14 NIVÅ 3    
JENTER 14 3 PULJE 1   JENTER 14 3 PULJE 2
Furnes   Gausdal
Ring   LFH09 3
Kongsvinger 2   Otta
Vaaler   Otta 2
Nordbygda 2   Ringebu/Fåvang
Ottestad 2   Kvam
Trysilgutten   Vågå
Trysilgutten 2   Vågå 2
    Skjåk
     
Trippel   Dobbel serie
     
JENTER 14 3 PULJE 3    
Gjøvik 3    
Varde 2    
Harestua    
Jaren 2    
Jevnaker    
Jevnaker 2    
Lunner    
Lunner 2    
Snertingdal    
Toten 2    
     
Dobbel serie    

Påmeldte lag J12:

Elverum   LFH09
Elverum 2   LFH09 2
Elverum 3   Lunner
Furnes   Moen
Furnes 2   Nordbygda
Furnes 3   Otta
Gausdal   Ring
Gjøvik   Ringebu/Fåvang
Gjøvik 2   Skarnes
Gjøvik 3   Skjåk
Gjøvik 4   Skreia
Gjøvik 5   Storhamar
Gran   Storhamar 2
Grue   Toten
Harestua   Toten 2
HK Vestre Toten   Trysilgutten
Moelven   Vang
Jaren   Veldre
Jevnaker   Veldre 2
Jevnaker 2   Vågå
Kongsvinger   Vaaler
Koppang   Øyer-Tretten
Leira    

Påmeldte lag J11:

Elverum   Nes
Elverum 2   Nordbygda
Elverum 3   Otta
Flisa   Ottestad
Flisa 2   Ottestad 2
Flisa 3   Ottestad 3
Fron   Ring
Gausdal   Ringebu/Fåvang
Gjøvik   Skarnes
Gjøvik 2   Skreia
Gjøvik 3   Storhamar
Gjøvik 4   Storhamar 2
Gjøvik 5   Storhamar 3
Gran   Toten
Gran 2   Toten 2
Grue   Trysilgutten
Harestua   Vang 
Harestua 2   Vang 2
HK Vestre Toten   Vang 3
Jaren   Veldre
Jevnaker   Veldre 2
Kongsvinger   Vågå
Kongsvinger 2   Vaaler
LFH09   Øyer-Tretten
LFH09 2    
LFH09 3    

Påmeldte lag J10:

Biri   Lunner
Elverum    Lunner 2
Elverum 2   Moelven
Elverum 3   Nes
Furnes   Otta
Furnes 2   Ring
Gausdal   Ringebu/Fåvang
Gjøvik   Skjåk
Gjøvik 2   Storhamar
Gjøvik 3   Storhamar 2
Gran   Storhamar 3
Gran 2   Toten
Gran 3   Toten 2
Grue   Trysilgutten
Harestua   Vang
Harestua 2   Vang 2
Harestua 3   Varde
Hof   Varde 2
Jevnaker   Veldre
Kongsvinger   Veldre 2
Lensbygda   Veldre 3
Lensbygda 2   Vågå
LFH09   Vågå 2
LFH09 2    
LFH09 3    

 

MENN 3. DIVISJON   GUTTER JUNIOR
Elverum 3   Elverum
Kongsvinger   LFH09
LFH09 2   Storhamar
Lunner   Toten
Nordbygda    
Toten    
Veldre    
Elverum 4 ny  
Elverumstudentene ny  
Flisa ny  
     
dobbel serie   8 turneringsdager
     
GUTTER 16 PULJE 1   GUTTER 16 PULJE 2
Elverum   Toten
Elverum 2   Veldre
Gausdal   Snertingdal
Gjøvik   Storhamar
LFH09   Storhamar 2
LFH09 2   Kongsvinger
Lunner   Elverum 3 
Storhamar 3   Flisa
     
Enkel serie fram til 22. nov, deles med de 4 best plasserte lagene til G16 nivå 1 og de resterende til G16 nivå 2 og spiller dobbel serie fra 5. desember 2020
     
GUTTER 14 PULJE 1   GUTTER 14 PULJE 2
Elverum   Elverum 2
Elverum 3   Elverum 4
Elverum 5   Elverum 6
Flisa   Gjøvik 
Gjøvik 2   Kongsvinger
Kongsvinger 2   Leira
Lena   LFh09
LFh09 2   Nordbygda
Storhamar   Vang
Veldre   Øyer-Tretten
Jaren   Jaren 2
     
   
Enkelserie fram til 22.11.2020. Deretter deler vi puljene med de 6 best plasserte lagene i hver pulje danner G14 Nivå 1. De resterende lagene i puljene danner G14 Nivå 2, ny serie starter 05. desember 2020
     
PÅMELDTE LAG G12 
Elverum   Skjåk
Elverum 2   Storhamar
Elverum 3   Storhamar 2
Gjøvik   Søndre Land
Gjøvik 2   Toten
LFH09   Vang
LFH09 2   Jaren
Nordbygda    
     
PÅMELDTE LAG G11
Eidskog   HK Vestre Toten
Elverum   HK Vestre Toten 2
Elverum 2   Jaren
Elverum 3   Kolbu/KK
Gjøvik   LFH09
Gjøvik 2   Lunner
Harestua   Ottestad
Harestua 2   Snertingdal
Hof   Toten
    Øyer-Tretten
     
PÅMELDTE LAG G10
Elverum   LFH09
Elverum 2   Lunner
Elverum 3   Ottestad
Furnes   Snertingdal
Gjøvik   Skarnes
Gjøvik 2   Storhamar
Hof   Storhamar 2
Jaren   Toten
Jevnaker   Vang
Kongsvinger   Veldre
Kongsvinger 2   Veldre 2
Kongsvinger 3   Veldre 3