Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Isbjørnserien 1.runde

1.runde i Isbjørnserien for 8-9 åringene spilles 3. og 4.november. Puljeoppsettet er klart.

Helga 3-4.november arrangeres første runde av Isbjørnserien for 8-9 åringene. 

Puljeoppsettet: ajour 10.10.2018 kl 11.45

LØRDAG 3.november

SKOGENHALLEN   VÅGÅHALLEN   AJERHALLEN
GUTTER 8   GUTTER 9   JENTER 8
LFH09   Vågå   Furnes
Ottestad   Skjåk   Furnes 2
Veldre   Øyer-tretten   Gjøvik
Veldre 2   Øyer-Tretten 2   Gjøvik 2
Storhamar   LFH09    Gjøvik 3
Storhamar 2   LFH09 2   Trysilgutten
Veldre 3       Trysilgutten
        Elverum
SNERTINGDALSHALLEN   HARESTUA ARENA   Elverum 2
GUTTER 8   GUTTER 9   Elverum 3
Snertingdal   Harestua   Kongsvinger
Toten   Harestua 2   Kongsvinger 2
Lena   Lunner    
Skreia   Lunner 2    
Lunner   Toten   EIDSKOGHALLEN
Lunner 2   Jaren   GUTTER 9
        Eidskog
JENTER 8   JENTER 9   Hof
Snertingdal   Harestua   Elverum
Storhamar   Harestua 2   Elverum 2
storhamar 2   Harestua 3   Elverum 3
Storhamar 3   Skreia   Ottestad
Toten   Skreia 2    
Toten 2   Søndre Land   JENTER 9
Varde    Søndre Land 2   Eidskog
Varde 2   Lunner   Kongsvinger
Varde 3   Gran   Kongsvinger 2
Storhamar 4   Gran 2   kongsvinger 3
Veldre   Jevnaker   Kongsviner 4
Veldre 2   Jevnaker 2   Skarnes
Veldre 3       Vaaler
Veldre 4       Vaaler 2
    NESHALLEN   Grue
    JENTER 8    
ÅSNESHALLEN   Nes    
JENTER 9   LFH09   DOKKAHALLEN
Flisa   lfh09 2   JENTER 9
Flisa 2   Moelven   Nordre Land
Flisa 3   Ottestad   Øyer-Tretten
Flisa 4   Ring   Gjøvik 5
Elverum       Gjøvik 6
Elverum 2   JENTER 9   Gjøvik 7
Nordbygda   Nes   Gjøvik 8
Nordbygda 2   Ring   HK Vestre Toten
Koppang   Ring 2   Toten
Storhamar   Ottestad   Toten 2
Storhamar 2   Ottestad 2   Lena
Storhamar 3   Ottestad 3   Lensbygda
        Øyer-Tretten 2

SØNDAG 4.november

SØRODAL IDRETTSHALL   RINGEBUHALLEN   GRANSHALLEN
GUTTER 8   JENTER 8   JENTER 8
Skarnes   Ringebu/Fåvang   Gran
Kongsvinger   Ringebu/Fåvang 2   Gran 2
kongsvinger 2   Vågå   Lunner
Hof   Vågå 2   Harestua
elverum   Vågå 3   Harestua 2
Elverum 2   Otta   Harestua 3
        Jevnaker
    JENTER 9   Lensbygda
RAUFOSSHALLEN   Ringebu/Fåvang    
GUTTER 9   Ringebu/Fåvang 2    
HK Vestre Toten   Vågå   TRANBERGHALLEN
HK Vestre Toten 2   Otta   JENTER 9
Veldre   Gausdal   Gjøvik
Gjøvik   Vågå 2   Gjøvik 2
Gjøvik 2   Kvam   Gjøvik 3
Gjøvik 3       Gjøvik 4
Nordre Land       Veldre
Nordre Land 2       Veldre 2
Kolbu/KK       Veldre 3
        Veldre 4
        LFH09
        LFH09 2
        LFH09 3
        LFH09 4