Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Puljeoppsett 2018-19

Puljeoppsettet til Regionsserien 2018-2019 er nå oppdatert etter innspill vi har fått fra dere.

PULJEOPPSETT SESONGEN 2018-2019  
pr. 06.06.2018 kl 12:50    
     
KVINNER 3. DIVISJON KVINNER 4. DVISJON PULJE 1 KVINNER 4. DIVISJON PULJE 2
Furnes Fagernes Flisa
Gjøvik 2 Gausdal Hof
Grue Redalen Kongsvinger 3
HK Vestre Toten LFH09 2 Nes
Kongsvinger 2 Nordbygda Jevnaker
Lunner Ringebu/Fåvang Skreia 2
Moelven Skjåk Varde
Otta Nordre Land Veldre
Skreia    
Toten    
Stange    
     
Dobbel serie Dobbel serie Dobbel serie
     
HU-SERIEN JENTER 18  
Brane Tigers Elverum  
Elverum Flyers Flisa  
HK Vestre Toten Gjøvik  
Veldre Gran  
Østre  Toten Kongsvinger  
Østre Toten 2 LFH09   
Stange Skreia  
  Storhamar  
  Toten  
     
 6 kampdager  Dobbel serie  
     
JENTER 16 A PULJE 1 JENTER 16 A PULJE 2 JENTER 16 A PULJE 3
Elverum Elverum 2 Flisa
Elverum 3 Gran Gran 2
Gjøvik 2 LFH09 2 Jevnaker
Lunner Storhamar 2 Moelven
Otta Storhamar 4 Nordbygda
Ottestad Nordbygda 2 Skreia
Vang    
     
Kvalik de to best plasserte lagene i hver pulje danner A1 de resterende danner 2 puljer i  A2.
     
JENTER 16 A PULJE 4 JENTER 16 A PULJE 5 JENTER 16 B 
Grue Gjøvik Furnes
LFH09 Gjøvik 3 Ottestad 2
Moelven 2 Kongsvinger Skjåk
Otta 2 Trysilgutten Vang 2
Storhamar Gausdal Varde
Storhamar 3 Toten Veldre  
    Fron
Kvalik de to best plasserte lagene i hver pulje danner A1  LFH09 3
de resterende danner 2 puljer i  A2.  
    Dobbel serie
     
JENTER 14 A PULJE 1 JENTER 14 A PULJE 2 JENTER 14 A PULJE 3
Elverum Elverum 2 Elverum 3
Elverum 4 Elverum 5 Flisa
Otta LFH09 LFH09 2
Ottestad Vang Skreia
Toten 2 Øyer-Tretten Varde
     
Kvalik de to best plasserte lagene i hver pulje danner A1 de resterende danner 2 puljer i  A2.
     
JENTER 14 A PULJE 4 JENTER 14 A PULJE 5 JENTER 14 A PULJE 6
Gjøvik 2 Gausdal Gjøvik
Grue Veldre 2  Toten
Moelven Nordbygda Kongsvinger
Storhamar Storhamar 2 Ottestad 2
Veldre Jaren Vågå
     
Kvalik de to best plasserte lagene i hver pulje danner A1 de resterende danner 2 puljer i  A2.
     
JENTER 14 B PULJE 1 JENTER 14 B PULJE 2 JENTER 14 B PULJE 3
Biri Vaaler Furnes
Gjøvik 3 Vaaler 2 Furnes 2
LFH09 3 Koppang Jevnaker
Otta 2 Storhamar 4 Søndre Land
Ringebu/Fåvang Grue 2 Lunner
Ringebu/Fåvang 2 Grue 3 Øystre Slidre/Fagernes/Vestre Slidre
Skjåk Kongsvinger 2 Storhamar 3
Vågå 2 Toten 3 Skreia 2
Øyer-Tretten 2 Trysilgutten Gjøvik 4
Fron Storhamar 5 Gjøvik 5
    HK Vestre Toten
     
Dobbel serie Dobbel serie Dobbel serie
     
JENTER 12 PULJE 1 JENTER 12 PULJE 2 JENTER 12 PULJE 3
Elverum Elverum 3 Gausdal
Elverum 2 Furnes Gausdal 2
Grue Koppang Kvam
Kongsvinger Storhamar Otta
Skarnes Trysilgutten Skjåk
Skarnes 3 Vang Vågå
Vaaler Vang 3 Øyer-Tretten
Vaaler 2 Skarnes 2  
Vang 2 Nordbygda  
LFH09 Elverum 4  
     
Dobbel serie Dobbel serie Trippel serie
     
JENTER 12 PULJE 4 JENTER 12 PULJE 5  
HK Vestre Toten Ottestad  
Harestua Ottestad 2  
Jaren Storhamar 2  
Jevnaker Storhamar 3  
Lensbygda Veldre  
Lunner Veldre 2  
Skreia Moelven  
Toten Nes  
Varde Sørskogbygda  
Varde 2    
     
Dobbel serie Dobbel serie  
     
MENN 3. DIVISJON GUTTER 18 GUTTER 16
Elverum 3 Elverum Elverum
Gausdal LFH09 Elverum 2
Kongsvinger Storhamar HK Vestre Toten
LFH09 2   Kongsvinger 
Lunner   Kongsvinger 2
Nordbygda   LFH09 
Storhamar 2   Lunner
Toten 2   Storhamar
Nordre Land   Storhamar 2
    Toten
    Toten 2
     
Dobbel serie 6 turneringsdager Dobbel serie
     
     
GUTTER 14 PULJE 1 GUTTER 14 PULJE 2 GUTTER 14 PULJE 3
Elverum Elverum 3 Gausdal
Elverum 2 Elverum 4 Jaren
Veldre Kongsvinger Kvam
LFH09 Kongsvinger 2 Lensbygda
Storhamar 3 Storhamar LFH09 2
Storhamar 4 Storhamar 2 LFH09 3
Gjøvik Flisa Lunner
Gjøvik 2   Toten
    Storhamar 5
     
Enkelserie fram til 25.11.2018, deretter deler vi puljene med de 4 best plasserte lagene i hver pulje danner A-klasse
De resterende lagene i puljene danner B-klasse, ny serie starter 15. desember 2018
     
     
     
     
     
     
     
     
GUTTER 12 PULJE 1 GUTTER 12 PULJE 2 GUTTER 12 PULJE 3
Elverum Gausdal Jaren
Elverum 3 LFH09 Leira
Storhamar 2 LFH09 2 Lena
Flisa Storhamar Lena 2
Flisa 2 Elverum 2 Lunner
Kongsvinger Veldre Øystre Slidre
Kongsvinger 2 Veldre 2  
Nordbygda Øyer-Tretten  
     
     
Enkelserie fram til 25.11.2018, deretter deler vi puljene med de 4 best plasserte lagene i hver pulje danner A-klasse
de resterende lagene i puljene danner B-klasse,ny serie starter 15. desember 2018