Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

NM beach 2023.jpg

- Det blir nok litt ekstra stas i år

Den 13. juni kastes NM Beach i gang i Lillestrøm og Skedsmo – midt under Byfesten.

Til helgen samles Norges beste Beach-lag i Lillestrøm og Skedsmo til årets NM Beach. I år arrangeres det parallelt med Lillestrøms tradisjonsrike Byfest.

I tillegg til utenfor Skedsmohallen i Lillestrøm, er det i år også bane ved Tærudhallen på Skedsmo. 

- Det blir nok litt ekstra stas i år når 16-årsklassen er tilbake, og Beach-NM blir et enda større arrangement i år enn i fjor. Nå håper vi på sol, god stemning og mye liv rundt banene når Norges beste beachhåndballag skal kåres, sier arrangementansvarlig Seada Saldic.

FAIR PLAY pris
Også i år skal det deles ut fair play pris i hver klasse. Denne skal gå til den spilleren som gjennom hele turneringen har vist stort engasjement og positiv opptreden gjennom både ord og handling.

Det er du som er trener, spiller, dommer eller publikum som kan melde inn kandidater som du legger merke til. Her kan du enten skrive draktnr eller navn på utøver, hvis du har dette i tillegg til en kort beskrivelse av handlingen(e).

Meld inn din(e) kandidat(er) her!

Finalespill
Finalene på søndag spilles på Lillestrøm. Disse sendes også direkte på TV 2 Sport 1 fra 13.00. Finalene spilles slik:

Kl. 13.00 J16
Kl. 14.00 G16
Kl. 15.00 J20
Kl. 16.00 G20
Kl. 17.00 Kvinner senior
Kl. 18.00 Menn senior

Termin og resultatservice finner du her!

To arenaer:
Skedsmohallen, Lillestrøm
Tærudhallen, Skedsmo

Billettpriser:
Dagspass: kr 125,-
Helgepass (alle tre dager): kr 200,-

PS! Billettene gjelder begge baner!

Rabatter:
Barn under 6 år: gratis adgang
Barn/ungdom 6–15 år: kr 60,- (dagspass) / kr 100,- (helgepass)
• • Familiepass (2 voksne + 2 barn): kr 450,- (helgepass)

Se mer info om NM Beach