Annonse:
20240226 Maskot Gjensidige 4.4
Annonse:
20240226 Maskot Gjensidige 4.4

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

20230707 LK04 VM23 _FRA.jpg
Pia Grønstad og resten av Juniorjentene reiser til Tsjekkia i slutte av november.

Juniorjentene spiller turnering i Tsjekkia

Juniorjentene (LK04) reiser til Cheb i Tsjekkia for å spille turnering fra 20. - 26. november.

Norge skal møte Ungarn, Tsjekkia og Romania i turneringen.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Navn, klubb (kamper/mål)

Kadija Mårdalen, Tertnes Håndball Elite (023/000)
Frida Molaup Selnes, Byåsen IL (013/000)
Dina Frisendal, Gneist (023/000)
Linnea Skadal Kyrkjeeide, Gneist (023/039)
Pia Grønstad, Ålgård HK (014/042)
Bertine Emilie Sundby Lunde, Fredrikstad Bkl (014/054)
Ingeborg Storbæk Monné, Storhamar IL (010/028)
Marie Mjøs, Fyllingen (019/037)
Mathea Enger, Storhamar IL  (020/029)
Anne Malin Antonsen, Sola HK (009/001)
Constance Hedenstad, Romerike TH (019/075) *
Emma Egge Edner, Fjellhammer IL (012/012)
Maria Elisabeth Grasdal, Gneist (017/027)
Sofie Donna Aasland Lae, Aker Topphåndball (009/009)
Eline Mangen Solbakken, Gneist (012/007)
Viktoria Giske, Viborg HK (017/018)
Karen Linnestad Spone, Follo HK Damer (009/013)
Jenny Bing Husaas, Aker Topphåndball (005/003)
Mia Kvarme, Oppsal (016/016) **

* Forfall
** Ny spiller inn

Reserver

Magdele Kvarving Sandtrø, Fredrikstad Bkl (009/010)
Nora Isabell Husom Nordstrand, Storhamar IL (005/004)
Andrea Nalbant Moe, Glassverket IF (008/023)
Selin Kamburce, Aker Topphåndball (022/053)
Viviann Knutsen, Sola HK (000/000)
Leah Lægreid Nordnes, Fyllingen (000/000)
Emma Nodeland Hodnemyr, Randesund IL (000/000)
Tuva Pharo, Glassverket IF (018/028)
Marie Daarstad, Larvik Turn & IF (000/000)
Vilde Amalie Klaussen, Ålgård HK (016/000)

Reserver deltar ikke på samling, men kan bli kalt inn på kort varsel ved evt forfall.

Ledelse

Kristine Lunde-Borgersen, Trener
Eirik Haugdal, Trener
Guro Horten, Fysioterapeut
Johan Johansson, Målvaktstrener

Kampprogram

23.11 kl. 16.00 Ungarn - Norge
24.11 kl. 18.00 Tsjekkia - Norge
25.11 kl. 12.00 Norge - Romania

Kampene streames på TVCOM.

Les mer om Juniorjentene (LK04)