Annonse:
Kast ballen
Annonse:
Kast ballen

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

U-gutta (LM04) under EM i Kroatia i august.
U-gutta (LM04) under EM i Kroatia i august.
Foto: EHF

U-gutta og Juniorgutta samles i Skien

U-gutta (LM04) og Juniorgutta (LM02) skal ha samlinger i Skien i perioden 20.-24. september.

Som følge av at vi går inn i ny sesong, har alle lagene på guttesiden rykket opp et hakk. LM04 har blitt U-gutta, mens LM02 har rykket opp til å bli Juniorlandslaget. 

Under samlingen i Skien står fysiske økter og trening i hall på programmet for begge lagene.

U-gutta (LM04)
samles fra 20. til 24. september, og uttaket består av følgende spillere:

Oscar Larsen Syvertsen, Runar IL
Henrik Ibsen, Charlottenlund SK
Jonas Fjæreide Fyllingen, Sotra
Sebastian Reiersen, Bækkelagets SK
Oskar Engeset-Nordanger Knudsen, Gummersbach
Isak Steinsson, Asker Skiklubb
Fredrik Urquizo Venemyr, Øyestad IF *
Marius Olseth, Nærbø IL
Preben Gram, Runar IL
Nils Eirik Kulvedrøsten Soløst, Elverum Håndball
Even Haugli, Haslum IL
Niklas Gjerde, Bækkelagets SK *
Lars Thomas Line, Nærbø IL
Kasper Bjanes Iversen, Haslum IL
Lars Edvardsen, Storhamar IL
Ola Matre Hagenes, Stord
Lasse Døsen, Sandefjord Håndball
Jesper Edland, Nærbø IL
Henrik Hartz Hagen, IL Ros
Torger Edland, Nærbø IL
Henrik Lahnstein, Reistad IL
Henrik Aleksander Ropstad, Øvrevoll Hosle IL *
Karl Lukas Jonsson, Stord
Jakob Kjølle Slette, Storhamar IL
Ludvig Mohrsen Gallefoss, Skanderborg Håndbold
Mikkel Solheim, Langhus IL
Emil Havsgård, Bækkelagets SK
Kristian Strøm, Runar IL
Henrik Hestbek Nielsen, Byåsen IL
Krister Skarsvaag Midtflå, Kolstad Håndball
Patrick Helland Anderson, GOG Håndbold
Jesper Røisland, Viking HK *
Kasper Berentsen Dalland, Kjøkkelvik
Endre Svåsand, IL Ros
Lasse Sunde Lid, Haslum IL *
David Walstad Haugstvedt, IL Jardar
Lars Eirik Larsen, Nærbø IL
Axel Skaarnæs, Bækkelagets SK
Jonas Lars Johansson-Kjellerød, Haslum IL
Lucas Fronth Sanderholm, Nordstrand IF
Didrik Seteklev, Sarpsborg IL Håndball
Eivind Wassend, Konnerud IL
Herman Haver, Viking HK **
Sebastian Løvlie Simonsen, Øyestad IF **
Ivo Bendik Hopp Auganes, Bækkelagets SK **
Leon Aleksander Smorr, Kjelsås IL **
Elias August Aarsand, Utleira IL **

* Forfall
** Ny spiller inn

Ledelse

Kristoffer Froestad, trener
Jørgen Laug, trener
Johnny Jensen, trener
Jan Thomas Lauritzen, trener
Stig André Tveito, fysioterapeut
Emilie Scholten Sjølie, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener
Sindre Yngve Walstad, målvaktstrener
Henrik Ruud Tovås, målvaktstrener
Frank Wirum, regional trenerressurs (20.-22.)
Jan Erik Andreassen, regional trenerressurs

Juniorguttas (LM02) samling starter 20. september og varer i to dager, til 22. september. Følgende spillere er tatt ut til samlingen: 

Hans Gran, Bækkelagets SK (004/000)
Nicolai Horntvedt Kristensen, Herkules (000/000)
Marcus Haarvik Robson, Fyllingen (013/001)
Sander André Haakestad, Sandefjord Håndball (000/000)
Isak Sanderød-Bakkerud, HK Rygge (003/003)
Herman Langeland-Knudsen, Sandnes HK (002/003)
Erlend Johnsen, Charlottenlund SK (013/015)
Jonas Løge, Nærbø IL (000/000)
Tobias Holm, Fyllingen (000/000)
Henrik Jevnaker, Bækkelagets SK (000/000)
Sverre Ottesen, Kjelsås IL (000/000)
Jacob Moen, Elverum Håndball (000/000)
David Kalvø Valderhaug, Drammen HK (000/000)
Jonas Mælen, Nærbø IL (000/000)
Erlend Stafset, Elverum Håndball (000/000)
Mathias Kvinge, Fyllingen (000/000) *
William Berget, Bækkelagets SK (002/001)
Jakob Falk Lorentzen, ØIF Håndball Elite (000/000) *
Filiph Manfred Tilge, Bækkelagets SK (003/007)
Jakub Petrzela, Sandefjord Håndball (001/002)
Edvard Betsaker-Moen, HK Herulf Moss (000/000)
Henrik Øygarden, Øyestad IF (000/000) *
Nikolai Stabenfeldt Falao, Bækkelagets SK (000/000) **
Linus Högdahl, Charlottenlund SK (000/000) **
Leo Naper Lindberget, Urædd Håndball (000/000) **

* Forfall
** Ny spiller inn

Ledelse

Vidar Gjesdal, trener
Fredrik Ruud, trener
Eirik Elnan Garnvik, fysioterapeut
Sindre Yngve Walstad, målvaktstrener
Henrik Ruud Tovås, målvaktstrener
Håkon Halvorsen, fysisk trener

Les mer om U-gutta (LM04)
Les mer om LM02 (Juniorgutta)