Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Guttelandslaget og U-gutta samles i Skien

U-gutta (LM02) og Guttelandslaget (LM04) skal ha samlinger i Skien i løpet av de nærmeste ukene.

Fysiske økter og halltreninger står på programmet for begge lagene.

U-gutta (LM02)
har sin samling i telemarksbyen fra 29. juli til 2. august, og uttaket består av følgende spillere:

Sivert Jonson Tryggestad, Ski IL
Jørgen Lunde Flotve, Stord
Marcus Haarvik Robson, Fyllingen
Isak Sanderød-Bakkerud, HK Rygge
Trygve Bøkestad Teigen, Elverum Håndball         
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen
Mads Presterud Ødegaard, Haslum IL
Magnus Vik Gabrielsen, Falk SK
Sverre Ottesen, Kjelsås IL
Aleksander Høiness, Haslum IL
Nicolai Strøm Thoresen, Runar IL
Herman Thysted, ØIF Arendal Elite
Thomas Stenersen, HK Rygge
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK
Nikolai Nalbant Moe, IL Ros
Tord Lea Knutsen, Nærbø IL
Benjamin Berg, Fjellhammer IL 
Aksel Hald, Tromsø HK
Filiph Manfred Tilge, Nordstrand IF
Philip Skjerve Slette, Haslum IL

Ledelse U-gutta:             
Johnny Jensen, trener
Jan Thomas Lauritzen, trener
Tuva Bilov-Olsen, fysio
Sindre Yngve Walstad, målvaktstrener


Guttelandslaget (LM04) følger opp med samling i Skien 3.-7. august. Disse er uttatt:

Oliver Klavenes, Runar IL
Henrik Ibsen, Charlottenlund SK
Jonas Fjæreide Fyllingen, Sotra
Sebastian Løvlie Simonsen, Øyestad IF
Marius Olseth, Nærbø IL
Lars Thomas Line, Nærbø IL
Niklas Gjerde, Kolbotn IL
Jesper Edland, Nærbø IL
Henrik Hartz Hagen, Konnerud IL
Torger Edland, Nærbø IL
Emil Havsgård, Bækkelagets SK
Ludvig Mohrsen Gallefoss, Fjellhammer IL
Karl Lukas Jonsson, Stord
Jesper Røisland, Viking HK
Patrick Helland Anderson, Ski IL
Philip Molvær Haga, Spjelkavik IL
Kasper Berentsen Dalland, Kjøkkelvik
Sondre Ovid Skovli, Vestre Bærum HK
Lars Eirik Larsen, Nærbø IL
Eivind Wassend, Åmot

Ledelse Guttelandslaget: 
Kristoffer Froestad, trener
Jørgen Laug, trener
Ian Seistrup, fysio
Håkon Halvorsen, fysisk trener