Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr
Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Gitte Madsen-Kaarød og Kristine Lunde-Borgersen er trenere for Jentelandslaget
Gitte Madsen-Kaarød og Kristine Lunde-Borgersen er trenere for Jentelandslaget

Regionale samlinger for Jentelandslaget

Jentelandslaget (LK04) skal ha regionale dagsamlinger i perioden 24.-29. juni .

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Region Øst 24. juni:

Aurora Linløkken Pettersen, Nit/Hak HK
Emily Andersen, Oppsal HB
Emma Josefina Lönn, Langhus HB
Emma Celine Grøndahl, Furuset HB
Emma Egge Edner, Langhus IL
Ida Wall Bakken, Bækkelaget SK
Kathinka Hovde, Skedsmo HK
Madelen Zimmermann Ramberg, Tindlund IL
Marthe Eline Kraft Johannessen, Halden HF
Martine Lund, Furuset Håndball
Mathea Risberg, Nit/Hak HK
Nicoline Jullumstrø, Haslum IL
Nora Fajfric, Furuset HB
Oda Gjeisklid, Ull/kisa IL
Sara Eline Lauritzen, Halden HB
Selin Kamburce, Skedsmo HK
Sigrid Nyland Grønvik, Kråkerøy IL
Victoria Neverdal, Kolbotn IL

Oppmøte
24. juni kl. 1115 (treningsstart) (hall kommer)

Samling slutt
24. juni kl. 1900

Region Innlandet 25. juni:

Edle Hønningstad, Nordbygda HB
Ingeborg Storbæk Monnè, Nordbygda HB
Margrethe Sollie Warø, Elverum HB
Marte Åmot, Toten HB
Mathea Enger, Nordbygda HB
Mille M. Strøm, Elverum HB
Mina Rasen Dæhli, Nordbygda HB

Oppmøte
25. juni kl. 0915 (treningsstart) i Stangehallen

Samling slutt
25. juni kl. 1630

Region Nord 26. juni:

Anne Strand Gladsø, Skaun HK
Eli Dahlen-Kvalvaag, Stjørdals-Blink IL
Erle Aandal, Isfjorden IL
Ine Fremo, Klæbu IL
Kaja Røddesnes, Klæbu IL
Katrin Eythorsdottir, Molde HB
Kirstine Vold, Kristiansund HK
Lisa Paulsen Halle, Molde HB
Michelle Alida Skeistrand, Blest
Silje Rekdal, Vestnes Varfjell
Tina Hustad Holen, Elnesvågen og Omegn

Oppmøte
26. juni kl. 0915 (treningsstart) i Charlottenlundhallen

Samling slutt
26. juni kl. 1600

Region Vest 27. juni: 

Emma Louise Grasdal, Bjarg HB
Frida Aasekjær Wilkensen, Fyllingen HB
Jenny Djønne, Fyllingen HB
Kadija Mårdalen, Åsane HB
Linnea Skadal Kyrkjeeide, Bjarg HB
Maria Grasdal, Bjarg HB
Mia Myklebust Galtung, Bergen HK
Nathalia Nataanywaki Reigstad, Fyllingen HB
Sara Hallingstad, Bjarg HB
Silje Søderholm, Bjarg HB

Oppmøte
27. juni kl. 0845

Samling slutt
27. juni kl. 1530

Region SørVest 28. juni:

Anne Viktoria Berven, KFUM Stavanger
Emilie Kindervaag, KFUM Stavanger
Hanna Stokke Holmboe, KFUM Stavanger
Live Krag, Nærbø IL
Marie Helseth Gresvik, Hundvåg HK
Oda Fikstvedt, Hinna HB
Sanna M. Johnsen Soland, Hundvåg HK
Viktoria Giske, Bryne HK
Vilde Bakke-Andersen, KFUM Stavanger

Oppmøte
28. juni kl. 0915 (treningsstart) i Nærbøhallen

Samling slutt
28. juni kl. 1630

Region Sør 29. juni:

Bertine Johnsen, Grane Arendal HK
Albena Pelaj, Grane Arendal
Marthe Fresvik Abrahamsen, Tvedestrand HB
Ella Elvegård, Sandefjord T&IF
Emma Helland-Døvle, Larvik Turn & IF
Guro Hytten Brynhildsen, Flint Tønsberg HB
Ida Madeleine Devillèe Walin, Larvik Turn & IF
Mia Vik Gabrielsen, Flint Tønsberg HB
Oda Therese Henriksen, Konnerud IL
Tuva Pharo, Reistad IL
Vilde Bjørnsen, Kragerø IF
Winnie Kapinga Kosongo, Larvik Turn & IF

Oppmøte
29. juni kl. 0945 i Skienshallen 

Samling slutt
29. juni kl. 1700

Ledelse

Kristine Lunde-Borgersen, trener
Gitte Madsen-Kaarød, trener
Tom Morten Svendsen, fysisk trener 24.6 - 25.6
Lene Rantala, målvaktstrener
Gunn Vintervold, fysisk trener 28.6

Se mer om Jentelandslaget (LK04)