Annonse:
Annonse Polar
Annonse:
Annonse Polar

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Tonje Larsen og Tore Johannessen er U-jentenes trenere
Tonje Larsen og Tore Johannessen er U-jentenes trenere
Foto: Svein André Svendsen/NHF

Dagsamlinger for U-jentene i juni

U-jentenes trenere, Tonje Larsen og Tore Johannessen, avvikler dagsamlinger 22.-26. juni.

U-jentene (LK02) skal samles i mindre grupper på ulike steder gjennom perioden: Skien 22. juni, Oslo (to grupper) 23. og 24. juni, Kristiansand 25. juni og Bergen 26. juni. 

Norges Håndballforbund har innkalt disse spillerne til samlingen: 

Skien, mandag 22.juni:

Maja Furu Sæteren, Kragerø IF (Kamper/Mål: 003/008)
Celina Vatne, Flint Tønsberg (008/005)
Julie Søfting Tovslid, Gulset IF (007/000)
Sofie Celius, Reistad IL (021/066)
Karoline Lislien, Flint Tønsberg HB (006/008)
Sanne Løkka Hagen, Flint Tønsberg HB (016/036)

Oppmøte:
22.juni kl. 0930 i Skienshallen
Samling slutt:
22. juni ca kl. 1800

Oslo gruppe 1, tirsdag 23.juni:

Sara Helena Benterud, Fjellhammer IL (Kamper/Mål: 025/027)
Emilie Gresmo Thorvaldsen, Oppsal HB (000/000)
Solveig Aashaug Stangvik, Nit/Hak HK (000/000)
Henriette Jack Larsen, Fjellhammer (000/000)
Annmalie Lyngås Skjelstad, Ullern IF (002/000)
Ingrid Kristine Syversen, Haslum IL (000/000)
Rikke Midtfjeld, Aker Topphåndball (020/062)
Silje Alvestad, Follo HK Damer (017/069)
Lea Tidemann Stenvik, Follo HK Damer (000/000)

Oppmøte:
23.juni kl. 0930
Samling slutt:
23. juni ca kl. 1800

Oslo gruppe 2, onsdag 24.juni:

Sandra Skauen, Fredrikstad BKL (Kamper/Mål: 013/023)
Selma Henriksen, Fredrikstad BKL (014/040)
Frida Brandbu Andersen, Fredrikstad BKL (000/000)
Ronja Tjelmeland Vesterøy, Storhamar HB (000/000)
Tuva Lande Thulin, Fredrikstad BKL (003/005)
Charlotte Koffeld Iversen, Flint Tønsberg HB (003/004)
Jenny Sundt Utne, Fredrikstad BKl (015/000)
Mari Nilsen Solberg, Follo HK Damer (011/012)
Maren Sofie Sundell, Sarpsborg IL (000/000)

Oppmøte:
24.juni kl. 0930
Samling slutt:
24. juni ca kl. 1800

Kristiansand torsdag 25.juni:

Martine Kårigstad Andersen, Våg IK (Kamper/Mål: 013/011)
Veriana Veliqi, Våg IK (017/020)
Mina Pauline Gregersen, Randesund IL (026/125)
Fanny Skindlo, Grane Arendal (025/041)
Camilla Hennig-Olsen, Randesund IL (022/039)
Karin Steen, Grane Arendal (000/000)
Johanna Fossum, Sola HK (014/000)
Maren Eriksen Langø, Sola HK (003/003)

Oppmøte:
25.juni kl. 0900 i Sukkevannshallen
Samling slutt:
25. juni ca kl. 1700

Bergen fredag 26.juni:

Bintou Cissokho Bjørkedal, Volda HK (Kamper/Mål: 000/000)
Tilde Jørgensen, Gneist HB (000/000)
Celine Jensen, Fyllingen HB (000/000)
Maria Bergslien Gald, Fyllingen HB (028/042)
Marte Davidsen Hellevik, Fyllingen HB (024/000)
Henriette Espetvedt Eggen, Fyllingen HB (017/010)
Sofie Winther-Hansen, Charlottenlund HK (025/025)
Lone Sandvik, Charlottenlund HK (003/003)

Oppmøte:
26.juni kl. 0900 i Framohallen
Samling slutt:
26. juni ca kl. 1630

Ledelse:

Tore Johannessen, trener
Tonje Larsen, trener
Kari Kristensen, fysioterapeut
Lene Rantala, målvaktstrener 22 og 23.6
Guro Rundbråthen, målvaktstrener 24 – 26.6
Tom Morten Svendsen, fysisk trener 22 – 24.6

Mer om U-jentene (LK02)