Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Illustrasjonsfoto fra U-gutta (LM02) i European Open 2019
Illustrasjonsfoto fra U-gutta (LM02) i European Open 2019

Dagsamlinger for U-gutta og Guttelandslaget

U-gutta (LM02) og Guttelandslaget (LM04) skal ha dagsamlinger i grupper i perioden 22.-26. juni.

Aktuelle spillere til disse to landslagene skal ha samlinger i Bergen 22. juni, Bodø 22. juni, Oslo 23. juni, Skien 24. juni, Arendal 25. juni, Trondheim 25. juni og Nærbø (Stavanger) 26. juni.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingene:

Bergen, mandag 22.juni: Framohallen

Oppmøte:
Kl. 08:30 Framohallen, Bergen
Samling slutt:
Etter treningslutt kl. 15.00

U-gutta (LM02)

Marcus Haarvik Robson, Fyllingen
Jørgen Lunde Flotve, Stord
Torstein Sekkingstad, Viking TIF
Meshach Slontee Jlaka, Fyllingen
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen
Mathias Kvinge, Fyllingen
Petter Erichsen, Kjøkkelvik
Henrik Lunde, Fyllingen
Tobias Holm, Bjørnar **)
Daniel Dimitrijevic, Fyllingen **)
Sander Elgestad, Fyllingen **)

Guttelandslaget (LM04)

Endre Tysnes, Fyllingen
Jacob Borthen Methlie, Fyllingen
Eirik Nystad Gangsøy, Fyllingen
Ola Matre Hagenes, Stord
Nicholas Kaldråstøyl Valenza, Stord
Jonas Fjæreide Fyllingen, Sotra
Eiliv Solbakken, Stord
Theodor Haugland Kvernenes, Stord
Jon Aksel Bruun-Nygård, Stord
Jone Raad Oen, Bjørnar
Kasper Berentsen Dalland, Kjøkkelvik
Karl Lukas Jonsson, Stord
Tobias Borthen Methlie, Bønes

Bodø, mandag 22.juni: Mørkvedhallen

Oppmøte:
Kl. 08:30 Mørkvedhallen, Bodø
Samling slutt:
Etter treningslutt kl. 15.00

U-gutta (LM02)

Gaute Hoel, Bodø HK
Valentin Støre Rosenlund, Bodø HK
Odin Breivik, Bodø HK
Casper Aasgård Lund, Bodø HK
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK
Brage Hoel, Bodø HK
Sindre Engelsnes, Bodø HK
Theodor Alsing Johnsen, Bodø HK
Richmond Freyr Alilin, Bodø HK

Guttelandslaget (LM04)

Simon Trælnes Rebtun, Bodø HK 

Oslo, tirsdag 23.juni: Nordstrand Arena, Oslo

Oppmøte:
Kl. 08:30 Nordstrand Arena, Oslo
Samling slutt:
Etter treningslutt kl. 16.00

U-gutta (LM02)

Benjamin Berg, Fjellhammer IL
William Berget, Bækkelagets SK
Philip Skjerve Slette, Haslum IL
Henrik Rifseim, Frogner IL
Fredrik Lian Spanic, Haslum IL
Filiph Manfred Tilge, Nordstrand IF
Aleksander Høiness, Haslum IL
Sverre Ottesen, Kjelsås IL
Fredrik Tobias Syversen, Bækkelagets SK
Isak Sanderød-Bakkerud, HK Rygge
Thomas Stenersen, HK Rygge
Mads Presterud Ødegaard, Haslum IL
Sivert Jonson Tryggestad, Ski IL
Hans Gran, Bækkelagets SK
Birk Falck-Paulsen, Kjelsås IL
Edvard Betsaker-Moen, Elverum Håndball
Kristian Turmo Lornstad, Storhamar Håndball *)

Guttelandslaget (LM04)

Emil Havsgård, Bækkelagets SK
Ludvig Mohrsen Gallefoss, Fjellhammer IL
Lars Gran, Fjellhammer IL
Lasse Sunde Lid, LFH09 *)
Ivo Bendik Hopp Auganes, Bækkelagets SK
Niklas Gjerde, Kolbotn IL
Patrick Helland Anderson, Ski IL
Kasper Bjanes Iversen, Haslum IL
Linus Mork-Johansen, Ski IL *)
Even Jacob Ungersness, Ski IL
Sondre Ovid Skovli, Vestre Bærum HK
Sondre Muri Indset, Kolbotn IL
Sebastian Reiersen, Bækkelagets SK
Mikkel Solheim, Langhus IL **)
Julius Veim Hjelmungen, Rolvsøy IF **)

Skien, onsdag 24.juni: Skienshallen

Oppmøte:
Kl. 09:00 Skienshallen, Oslo
Samling slutt:
Etter treningslutt kl. 16.30

U-gutta (LM02)

Magnus Vik Gabrielsen, Falk SK
Johannes Gurrich, Falk SK
Emil Persgård, Falk SK
Matias Landsrød Haug, Tønsbergs Turnforening
Nicolai Strøm Thoresen, Runar IL
Henrik Moe Carlsen, Tjølling IF
Nikolai Nalbant Moe, HK-72 Sande
Sander André Haakestad, Runar IL
Eirik Jarl Haukedal, Sandefjord Håndball **)

Guttelandslaget (LM04)

Henrik Hartz Hagen, Konnerud IL
Kristian Strøm, Runar IL
Endre Svåsand, Konnerud IL*)
Mathias Riis Singdahlsen, Runar IL
Simen Evensen, Falk SK
Eivind Wassend, Åmot
Espen Elias Tangeraas, Larvik Turn & IF
Oliver Klavenes, Runar IL
Preben Gram, Larvik Turn & IF
Kristian Thorsen, Kragerø IF Håndball **)

Arendal, torsdag 25.juni: Sør Amfi

Oppmøte:
Kl. 08:30 Sør Amfi, Arendal
Samling slutt:
Etter treningslutt kl. 15.00

U-gutta (LM02)

Kristian Gyberg, Randesund IL
Josh Larry Gabula Korsvik, AK28
Henrik Øygarden, Øyestad IF
Herman Thysted, ØIF Arendal Elite
Odne Hansen, ØIF Håndball Elite
Jakob Falk Lorentzen, ØIF Håndball Elite

Guttelandslaget (LM04)

Fredrik Urquizo Venemyr, Øyestad IF
Sebastian Løvlie Simonsen, Øyestad IF
Oliver Nøstdahl, Øyestad IF
Nojus Slimas, Holum IL
Magnus Tveitdal Olsen, Øyestad IF
Mathias Wahlstrøm, Øyestad IF

Trondheim, torsdag 25.juni: CSK Varmbo Arena

Oppmøte:
Kl. 08:30 CSK Varmbo Arena
Samling slutt:
Etter treningslutt kl. 15.00


U-gutta (LM02)

Erlend Johnsen, Charlottenlund SK
Sondre Mikal Solheim, Charlottenlund SK
Linus Høgdahl, Charlottenlund SK

Guttelandslaget (LM04)

Nikolai Opsal, Charlottenlund SK
Amund Hårsaker Mærk, Melhus IL
Truls Gunnarson, Melhus IL
Martin Wang, Selbu IL
Philip Molvær Haga, Spjelkavik IL
Petter Strand Flemsæter, Aksla IL
Aksel Nilsen, Malvik IL
Henrik Ibsen, Charlottenlund SK
Leander Olberg, Charlottenlund SK
Jonas Austinat Mehus, Charlottenlund SK

Nærbø, fredag 26.juni: Nye Loen 

Oppmøte:
Kl. 09:00 Nye Loen, Nærbø
Samling slutt:
Etter treningslutt kl. 15.30

U-gutta (LM02)

Tord Lea Knutsen, Nærbø IL
Jonas Mælen, Avaldsnes IL
Mads Øgaard Helgesen, Nærbø IL
Herman Langeland-Knudsen, Nærbø IL
Elias Bodsberg, Nærbø IL

Guttelandslaget (LM04)

Herman Haver, Havørn AIL
Torger Edland, Nærbø IL
Peder Hennestad Skjevrak, Nærbø IL
Jesper Edland, Nærbø IL
Sander Bore, Nærbø IL
Andreas Hansen Oftedal, Sola HK
Alvar Haugseng, Nærbø IL
Jesper Røisland, Viking HK
Lars Thomas Line, Nærbø IL
Lars Eirik Larsen, Nærbø IL
Jakov Adrian Seka, Viking HK
Jesper Kverme, Nærbø IL
Vetle Runde Eriksen, Nærbø IL
Even Penne, Nærbø IL
Marius Olseth, Nærbø IL

*) Forfall
**) Ny spiller innkalt til samlingen

Ledelse:

U-gutta:
Johnny Jensen, trener Bodø, Trondheim, Stavanger
Jan Thomas Lauritzen, trener Bergen, Oslo, Skien, Arendal
Guttelandslaget:
Kristoffer Froestad, trener Bergen, Oslo, Skien, Arendal, Stavanger
Jørgen Laug, trener Bergen, Oslo, Skien, Trondheim, Stavanger 
Felles: 
Henrik Ruud Tovås, målvaktstrener Bergen, Oslo, Skien
Håkon Halvorsen, fysisk trener Bergen, Oslo, Skien, Arendal, Stavanger

Spørsmål

kan rettes til Johnny Jensen, 95727769, for U-gutta (LM02) og til Kristoffer Froestad, 92042788, for Guttelandslaget (LM04).