Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr
Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Rikke Larsen Øyerhamn er en av Juniorjentene som er innkalt til samling i Kristiansand
Rikke Larsen Øyerhamn er en av Juniorjentene som er innkalt til samling i Kristiansand

Juniorjentene samles i Kristiansand

Juniorjentene (LK00) skal ha sin neste samling i Kristiansand 15.-19. juni. Troppen er delt i to grupper.

Første gruppe samles 15.-17. juni, andre gruppe 17.-19. juni. 

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Gruppe 1 (15.-17. juni)

1 Eli Smørgrav Skogstrand, Tertnes HB Elite (Kamper/Mål 048/004)
2 Rikke Larsen Øyerhamn, Tertnes HB Elite (039/076)
5 Henrikke Hauge Kjølholdt, Tertnes HB Elite (046/133) *)
6 Thale Rushfeldt Deila, Fredrikstad BKL (039/128)
8 Mia Svele, Storhamar HB (029/079) *)
11 Live Rushfeldt Deila, Fredrikstad BKL (045/087)
17 Kaja Haugseng, Tertnes HB Elite (018/017)
18 Marte Juuhl Svensson, Rælingen HK (013/025)
19 Emma Holtet, Rælingen HK (013/003)
20 Line Homdrom Rusten, Grane Arendal (005/004)
22 Kristina Sirum Novak, Sola HK (038/128)
26 Eva Erdal Moen, Tertnes HB Elite (037/068)
65 Hanne Ramsøskar Sagvold, Fredrikstad BKL (018/000)
Ida Marie Kalhovd, Fredrikstad BKL (000/000) **)

Gruppe 2 (17.-19. juni)

3 Marthine Svendsberget, Aker Topphåndball (Kamper/Mål 025/031)
4 Tuva Ulsaker Høve, Aker Topphåndball (046/105)
7 Tiril Solumsmoen Mørch, Gjerpen HB (032/053)
10 Christine Karlsen Alver, Fana IL (033/097)*
15 Andrea Holm Aune, Charlottenlund SK (014/032)
16 Olivia Lykke Nygaard, Aker Topphåndball (006/000)
25 Guro Ramberg, Larvik HK (003/002)
28 Marie Rokkones Hansen, Byåsen IL (034/074)
30 Lorin Sendi, Oppsal IF (028/030)
33 Benedikte Kalstad Hernes, Fyllingen HB (023/000)
34 Ane Cecilie Høgset, Aker Topphåndball (030/043)
Mathilde Arnstad, Byåsen IL (003/002)
Marielle Daae Nordvang, Aker Topphåndball (015/034)
Kristine Hårtveit Thomassen, Randesund IL (001/000) **

Reserver begge grupper:

32 Aurora Hatle, Fana HB (003/007)
Sara Berg, Fyllingen HB (000/000)
Rikke Arnesen, Rælingen HK (027/061)
Helle Kjellberg-Line, Byåsen (000/000)
12 Vilde Tornes Finneide, Oppsal IF (023/000)
14 Marte Siren Figenschau, Fredrikstad BKL (039/071)
Angunn Gudmestad, Ålgård HK (000/000)

*) forfall
**) Ny spiller innkalt

Ledelse:

Ane Mällberg, trener
Jørgen Eia Bringedal, fysioterapeut
Tom Morten Svendsen, fysisk trener
Lene Rantala, målvaktstrener 15. – 17.6
Ingrid Ødegård, målvaktstrener 16. – 19.6
Jannicke Nicolaysen Pettersen, mental trener


Innkvartering:
Scandic Bystranda, Kristiansand

Oppmøte:
15.6:
11.30 Scandic Bystranda for gruppe 1

17.6:
11.30 Scandic Bystranda for gruppe 2

Samling slutt: 
17.6 
Hjemreise gruppe 1 etter lunsj.

19.6
Hjemreise gruppe 2 etter lunsj.

Se mer om Juniorjentene (LK00)