Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Trenere for Jentelandslaget Gitte Madsen-Kaarød og Kristine Lunde-Borgersen
Trenere for Jentelandslaget Gitte Madsen-Kaarød og Kristine Lunde-Borgersen

Jentelandslaget samles i Larvik

Aktuelle landslagskandidater til Jentelandslaget (LK04) skal samles i Larvik i slutten av mars.

Kandidatene er delt i to grupper, og Norges Håndballforbund har tatt ut disse spillerne til samlingen: 

GRUPPE 1 (23.-26. mars):

Emily Andersen, Oppsal HB
Silje Rekdal, Vestnes Varfjell
Emma Helland-Døvle, Larvik Turn & IF
Marthe Eline Kraft Johannessen, Halden HF
Jenny Djønne, Fyllingen HB
Ine Fremo, Klæbu IL
Frida Aasekjær Wilkensen, Fyllingen HB
Ella Elvegard, Sandefjord T& IF
Oda Therese Austad Henriksen, Konnerud IL
Emma Celine Grøndal, Furuset HB
Ida Wall Bakken, Bækkelaget SK
Winnie Kapinga Kosongo, Larvik Turn & IF
Sigrid Nyland Grønvik, Kråkerøy IL
Lisa Paulsen Halle, Molde HB
Maria Elisabeth Grasdal, Bjarg HB
Nathalia Nataanywaki Reigstad, Fyllingen HB
Tuva Pharo, Reistad IL
Emma Josefina Lönn, Lnghus IL
Sara Hallingstad, Bjarg IL
Mia Vik Gabrielsen, Flint Tønsberg HB
Selin Kamburce, Skedsmo HK
Linnea Skadal Kyrkjeeide, Bjarg HB

GRUPPE 2 (26.-29. mars): 

Mathea Enger, Nordbygda HB
Vilde Bakke-Andersen, KFUM HB Stavanger
Mille Meljordshagen Strøm, Elverum HB
Emma Louise Grasdal, Bjarg HB
Nora Fajfric, Furuset HB
Oda Fikstvedt, Hinna HB
Sara Eline Lauritzen, Halden HB
Emilie Kindervaag, KFUM HB Stavanger
Sanna M. Johnsen Soland, Hundvåg HK
Mathea Risberg, Nit/Hak HK
Silje Søderholm, Bjarg HB
Vilde Bjørnsen, Kragerø IF
Madelen Zimmermann Ramberg, Tindlund IF
Anne Strand Gladsø, Skaun HK
Nicoline Jullumstrø, Haslum IL
Kadija Mårdalen, Åsane HB
Tina Hustad Holen, Elnesvågen og Omegn
Kathinka Hovde, Skedsmo IL
Viktoria Giske, Bryne HK
Mia Myklebust Galtung, Bergen HK
Oda Gjeisklid, Ull/Kisa IL
Marte Aamodt, Toten HB 

RESERVER for begge gruppene:

Kirstine Vold, Kristiansund HK
Victoria Neverdal, Kolbotn IL
Marie Helseth Gresvik, Hundvåg HK
Johanne Amrud, Ringebu-Fåvang HK
Edle Hønningstad, Nordbygda HB

Ledelse:
Kristine Lunde-Borgersen, trener
Gitte Madsen–Kaarød, trener
Guro Horten, fysioterapeut
Vedrana Terzic, målvaktstrener
Gunn Vintervold, fysisk trener

Oppmøte Gruppe 1: 
23.mars
Kl. 11.00 Halsenhytta (Sportellet)
Bergeskogen Idrettspark, Østre Halsen, Larvik

Oppmøte Gruppe 2:

26.mars
Kl. 12.00 Halsenhytta (Sportellet) 
Bergeskogen Idrettspark, Østre Halsen, Larvik 

Les mer om Jentelandslaget (LK04) her