Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Guttelandslagskandidater samles i Skien

50 spillere i to grupper med landslagskandidater til Guttelandslaget (LM04) skal samles i Skien 2.-7. januar.

Første gruppe samles 2.-5. januar, andre gruppe 5.-7. januar. Samlingen er en fellessamling med U-gutta (LM02). 

Norges Håndballforbund har tatt ut disse spillerne til samlingen: 

GRUPPE 1 2. -5. JANUAR 2020:

Oliver Klavenes, Runar IL
Simon Trælnes Rebtun, Bodø HK
Magnus Tveitdal Olsen, Øyestad IF
Espen Elias Tangeraas, Larvik Turn & IF
Fredrik Urquizo Venemyr, Øyestad IF
Preben Gram, Larvik Turn & IF
Martin Haga, Sola HK
Lars Thomas Line, Nærbø IL
Jude Aniston Mariyampillai, Fyllingen
Martin Johnsen, Ski IL
Torger Edland, Nærbø IL
Emil Havsgård, Bækkelagets SK
Ludvig Mohrsen Gallefoss, Fjellhammer IL
Lars Gran, Fjellhammer IL
Endre Tysnes, Fyllingen
Peder Hennestad Skjevrak, Nærbø IL
Mika Johan Hillersøy Dahle, Dale IL
Amund Hårsaker Mærk, Melhus IL
Jesper Røisland, Viking HK
Patrick Helland Anderson, Ski IL
Ivo Bendik Hopp Auganes, Bækkelagets SK
Niklas Gjerde, Kolbotn IL
Simen Evensen, Falk SK
Sondre Ovid Skovli, Vestre Bærum HK
Georg Barø Ugland, Teie HK

GRUPPE 2 5. - 7. JANUAR:

Henrik Ibsen, Charlottenlund SK
Jonas Fjæreide Fyllingen, Sotra
Eiliv Solbakken, Stord
Jesper Kverme, Nærbø IL
Sebastian Løvlie Simonsen, Øyestad IF
Theodor Haugland Kvernenes, Stord
Oskar Lund-Kristiansen, Reistad IL
Linus Mork-Johansen, Ski IL
Kasper Bjanes Iversen, Haslum IL
Mats Agnalt Hansen, Gamle Fredrikstad HK
Jesper Edland, Nærbø IL
Henrik Hartz Hagen, Konnerud IL
Jacob Borthen Methlie, Fyllingen
Oliver Nøstdahl, Øyestad IF *)
Theodor Liff Jensen, Charlottenlund SK
Martin Wang, Selbu IL
Tobias Rostad Hansen, Ski IL
Alvar Haugseng, Nærbø IL
Theo Fitzgerald White, Elverum Håndball
Endre Svåsand, Konnerud IL
Mathias Wahlstrøm, Øyestad IF
Nicholas Kaldråstøyl Valenza, Stord
Lars Eirik Larsen, Nærbø IL
Eivind Wassend, Åmot
Even Jacob Ungersness, Ski IL
Herman Haver, Havørn AIL **)

*) Forfall
**) Ny spiller innkalt

Ledelse: 
Kristoffer Froestad, trener
Jørgen Laug, trener
Ian Seistrup, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener
Henrik Ruud Tovås, målvaktstrener
Magnus Johannessen, RLM ressurs Region Sør-Vest

Oppmøte Gruppe 1:
Torsdag 2.1 kl. 12:00 Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise Gruppe 1:
Søndag 5.1 kl. 09:00 Samling slutt/hjemreise

Oppmøte Gruppe 2:
Søndag 5.1 kl. 14:00 Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise Gruppe 2:
Tirsdag 7.1 kl. 16:00 Samling slutt/hjemreise

Innkvartering
Sportellet, Skiens Fritidspark, Skien

Eventuelle spørsmål
kan rettes til trener Kristoffer Froestad på tlf. 920 42 788.

Mer om Guttelandslaget (LM04)