Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Kristoffer Froestad (t.v.) og Fredrik Ruud.
Kristoffer Froestad (t.v.) og Fredrik Ruud.

Fellessamling for de yngste landslagene

Guttelandslaget (LM04) skal på sin første samling, en fellessamling med Jentelandslaget i Skien.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen 18.–21. november:

Oliver Klavenes, Runar IL
Simon Trælnes Rebtun, Bodø HK
Jon Aksel Bruun-Nygård, Stord
Henrik Ibsen, Charlottenlund SK
Jonas Fjæreide Fyllingen, Sotra
Vetle Runde Eriksen, Nærbø IL
Fredrik Urquizo Venemyr, Øyestad IF
Even Penne, Nærbø IL
Marius Olseth, Nærbø IL
Sebastian Løvlie Simonsen, Øyestad IF
Juan David Borgenvik Hansen, Stord
Leander Olberg, Charlottenlund SK
Lars Thomas Line, Nærbø IL
Fredrik Kim Ødelie, LFH09
Robin Bjønness Hansen, IL Ros
Lasse Døsen, Sandefjord TIF
Peter Strand Flemsæter, Aksla IL
Torger Edland, Nærbø IL
Jesper Edland, Nærbø IL
Sander Bore, Nærbø IL
Andreas Hansen Oftedal, Sola HK
Ludvig Mohrsen Gallefoss, Fjellhammer IL
Henrik Hartz Hagen, Konnerud IL
Kristian Strøm, Runar IL
Jacob Methlie, Fyllingen
Truls Gunnarson, Melhus IL
Nikolai Opsal, Charlottenlund SK
Lars Gran, Fjellhammer IL
Jesper Røisland, Viking HK
Alvar Haugseng, Nærbø IL
Nojus Slimas, Holum IL
Patrick Helland Anderson, Ski IL
Ivo Bendik Hopp Auganes, Bækkelagets SK
Lasse Sunde Lid, LFH09
Theo Fitzgerald White, Elverum Håndball
Mathias Riis Singdahlsen, Runar IL
Ola Matre Hagenes, Stord
Eirik Nystad Gangsøy, Fyllingen
Endre Svåsand, Konnerud IL
Lars Erik Larsen, Nærbø IL
Jakov Adrian Seka, Viking HK
Sondre Ovid Skovli, Vestre Bærum HK
Simen Evensen, Falk SK
Lorentz Smørdal Lien, Viking TIF
Aksel Nilsen, Malvik IL

Ledelse:
Kristoffer Froestad, trener
Jørgen Laug, trener
Fredrik Ruud, trener (18.–19.11.)
Ian Seistrup, Fysio
Håkon Halvorsen, fysisk trener
Frank Wirum, RLM ressurs Sør (18.–19.11.)
Ulrik Risberg, RLM ressurs Vest (18.–19.11.)
Alf-Tore Nilsen, RLM ressurs Nord (18.–19.11.)
Bjørn Helge Solheim, RLM ressurs SørVest (20.–21.11.)
Håkon Nerdrum, RLM ressurs Innlandet (20.–21.11.)
Alexander Linløkken, RLM ressurs Øst (20.–21.11.)

Oppmøte:
Mandag 18.11. kl. 12.00, Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise:
Torsdag 21.11. kl. 12.00, Samling slutt/hjemreise.

Innkvartering
Sportellet, Skiens Fritidspark, Moflatveien 38, 3733 Skien

Eventuell melding om skade/sykdom eller forfall, meldes personlig til Kristoffer Froestad, 920 42 788.

Mer om Guttelandslaget (LM04)