Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Juniorjentene til turnering i Ungarn

Juniorjentene (LK00) skal møte Danmark, Romania og Ungarn i turnering i Ungarn 21.-23. november.

Kampene skal spilles i Siofok, og laget skal ha samling fra 18.-24. november. 

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

1 Eli Smørgrav Skogstrand, Tertnes HB Elite (045/004)
2 Rikke Larsen Øyerhamn, Tertnes HB Elite (036/069)
5 Henrikke Hauge Kjølholdt, Tertnes HB Elite (043/123)
6 Thale Rushfeldt Deila, Fredrikstad BKL (036/116)
7 Tiril Solumsmoen Mørch, Gjerpen HB (030/049)
10 Christine Karlsen Alver,
Fana IL (030/089)
11 Live Rushfeldt Deila, Fredrikstad BKL (043/081)
14 Marte Siren Figenschau, Fredrikstad BKL (036/063)
15 Andrea Holm Aune, Charlottenlund SK (014/032)*)
18 Marte Juuhl Svensson, Rælingen HK (010/021)
19 Emma Holtet, Rælingen HK (010/002)
20 Line Homdrom Rusten, Grane Arendal (002/002)
22 Kristina Sirum Novak, Sola HK (035/121)
25 Guro Ramberg, Larvik Turn IF (000/000)
26 Eva Erdal Moen,
Tertnes HB Elite (034/060)
28 Marie Rokkones Hansen, Byåsen IL (031/071)
32 Aurora Hatle,Fana HB (003/007)
33 Benedikte Kalstad Hernes,
Fyllingen HB (020/000)
65 Hanne Ramsøskar Sagvold, Fredrikstad BKL (016/000)

*) Forfall


Er i Kina med klubb:
3 Marthine Svendsberget, Aker Topphåndball (025/031)
4 Tuva Ulsaker Høve, Aker Topphåndball (046/105)
16 Olivia Lykke Nygaard, Aker Topphåndball (006/000)
34 Ane Cecilie Høgset, Aker Topphåndball (030/043)
Marielle Daae Nordvang, Aker Topphåndball (015/034)

Reserver:
Sara Berg, Fyllingen HB (000/000)
Tuva Muffetangen, Kragerø IF (000/000)
Iben Ruud, Gjerpen HB (000/000)

Ikke aktuelle pga skade:
8 Mia Svele, Storhamar HB (026/079)
12 Vilde Tornes Finneide, Oppsal IF (023/000)
17 Kaja Haugseng, Tertnes HB Elite (018/017)
30 Lorin Sendi, Oppsal IF (028/030)
31 Kristine Hårtveit Thomassen, Randesund IL (001/000)

Ledelse:
Knut Ove Joa, trener
Ane Mällberg, trener
Jørgen Bringedal, fysioterapeut
Ingrid Ødegård, målvaktsressurs

Oppmøte 18.11:
Kl. 09.00 Oslo Lufthavn Gardermoen

Samling slutt 24.11: 
Kl. 13.10 Ankomst Oslo

Norges kamper i turneringen: 
21.11 kl. 16.00 Norge - Danmark
22.11 kl. 16.00 Norge - Romania
23.11 kl. 18.00 Ungarn - Norge

Mer om Juniorjentene (LK00)