Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Hanne Sagvold er blant Juniorjentene som skal på samling i Skien.
Hanne Sagvold er blant Juniorjentene som skal på samling i Skien.
Foto: Svein André Svendsen/NHF

Uttak til samling i Skien for Juniorjentene

Juniorjentene (LK00) har treningssamling i Skien 23.–29. september.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

1 Eli Smørgrav Skogstrand, Tertnes (Kamper/mål*: 036/003)
3 Marthine Svendsberget, Aker Topphåndball (015/018)
5 Henrikke Hauge Kjølholdt, Tertnes (033/107)
6 Thale Rushfeldt Deila, Fredrikstad (036/116)
8 Mia Svele, Storhamar (026/079)
12 Vilde Tornes Finneide, Oppsal (023/000)
13 Kristin Loraas Eiriksson, Byåsen (021/017)
14 Marte Siren Figenschau, Fredrikstad (036/063)
15 Andrea Holm Aune, Charlottenlund (014/032)
17 Kaja Haugseng, Tertnes (008/007)
18 Marte Juuhl Svensson, Rælingen (000/000)
19 Emma Holtet, Rælingen (000/000)
22 Kristina Sirum Novak, Sola (034/121)
31 Kristine Hårtveit Thomassen, Randesund (001/000)
32 Aurora Hatle, Fana (002/004)
33 Benedikte Kalstad Hernes, Fyllingen (010/000)
65 Hanne Ramsøskar Sagvold, Fredrikstad (000/000)
Guro Ramberg, Larvik Turn (000/000)
Marielle Daae Nordvang, Aker Topphåndball (015/034)
Tiril Solumsmoen Mørch, Gjerpen (030/049)
Sara Berg, Fyllingen (000/000)
Tuva Muffetangen, Kragerø (000/000)

Reserver:  
2 Rikke Larsen Øyerhamn,
Tertnes (026/041)
4 Tuva Ulsaker Høve, Aker Topphåndball (036/076)
10 Christine Karlsen Alver, Fana (020/036)
11 Live Rushfeldt Deila, Fredrikstad (033/055)
16 Olivia Lykke Nygaard, Aker Topphåndball (006/000)
20 Line Homdrom Rusten, Grane Arendal (002/002)
26 Eva Erdal Moen, Tertnes (024/031)
28 Marie Rokkones Hansen, Byåsen (021/042)
34 Ane Cecilie Høgset, Aker Topphåndball (020/021)
Iben Ruud, Gjerpen (000/000)

Skadet:
30 Lorin Sendi, Oppsal (018/019)

*Kamper/mål er ikke oppdatert etter sommerens aktiviteter

Ledelse:
Sissel Nygård Pedersen,
Trener
Knut Ove Joa, Trener
Tom Morten Svendsen, Fysisk trener
Ida Lotte Hansen, Fysioterapeut
Ingrid Ødegård, Målvaktsressurs 26.–29.9.
Henning Boganes, Ressurs OLT Vest 25.–29.9.

Innkvartering:
Sportellet, Skiens Fritidspark, Moflatveien 38, 3733 Skien

Program
23. september
12.00 Oppmøte Skiens Fritidspark, Sportellet
Lunsj
15.30–17.30 Trening
Middag
Kveldsmat

24. september
Frokost
09.00–11.00 Trening
Lunsj
18.00–20.00 Fysisk trening Heia
Middag
Kveldsmat

25. september
Frokost
09.00–11.00 Trening
Lunsj
18.00–19.00 Løping ute
Middag
Kveldsmat

26. september
Frokost
10.00–12.00 Fysisk trening Heia
Lunsj
Middag
Kveldsmat

27. september
Frokost
09.00–11.00 Trening
Lunsj
15.30–17.30 Trening
Middag
Kveldsmat

28. september
Frokost
09.00–11.00 Trening
Lunsj
18.00–20.00 Fysisk trening Heia
Middag/kveldsmat

29. september
Frokost
09.00–10.30 Trening
Lunsj
11.00 Avreise til Torp, flyavgang Bergen kl. 13.05

Spørsmål og eventuelt forfall meldes snarest til trenerne Sissel Nygård Pedersen 98873740 eller Knut Ove Joa 92420085.

Mer om Juniorjentene (LK00)