Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Emilie Gresmo er en av U-jentene som skal på samling i Larvik.
Emilie Gresmo er en av U-jentene som skal på samling i Larvik.
Foto: Svein André Svendsen/NHF

Uttak til samling i Larvik for U-jentene

U-jentene (LK02) skal ha landslagssamling i Larvik 23.–29. september.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Annmalie Lyngås Skjelstad, Ullern (kamper/mål: 000/000)
Henriette Espetvedt Eggen, Fyllingen (014/008)
Celina Vatne, Flint Tønsberg (000/000)
Maja Furu Sæteren, Kragerø (000/000)
Tuva Lande Thulin, Fredrikstad (003/005)
Lea Tidemann Stenvik, Follo HK Damer (000/000) *)
Andrine Josephin Nilsen, Grane Arendal (000/000)
Sandra Skauen, Fredrikstad (007/013)
Eirill Finnanger Westby, Storhamar (011/025) *)
Bintou Cissokho Bjørkedal, Volda (000/000)
Erica Johnsen, Bønes (000/000)
Oda Thorsen, Hinna (000/000)
Dana Bjørg Gudmundsdottir, Konnerud (000/000)
Emilie Gresmo Thorvaldsen, Oppsal (000/000)
Tilde Jørgensen, Gneist (000/000)
Mie Blegen Stensrud, LFH09 (000/000)
Avril Mikkelsen Frei, Åsane (000/000)
Frida Brandbu Andersen, Fredrikstad (000/000)
Marte Haaland, Gneist (000/000)
Karin Steen, Grane Arendal (000/000)
Lone Sandvik, Charlottenlund (000/000)
Charlotte Koffeld Iversen, Flint Tønsberg (000/000)
Kaja Mørner Melander, Fyllingen (000/000)
Emilie Hellebust, Ullern (000/000)
Mari Nilsen Solberg, Follo HK Damer (011/012) **)
Amalie Alsåker Granli, LFH09 (000/000) **)

*) Forfall
**) Ny spiller inn

Reserver:
Maren Eriksen Langø, Sola (000/000)
Ida Emilie Hansen Taha, Sarpsborg (008/000)
Julie Tovslid, Gulset (000/000)
Selma Brodal, Nordbygda (000/000)

Ledelse:
Tonje Larsen, Trener
Lene Rantala, Målvaktstrener
Kari Kristensen, Fysioterapeut
Marie Loka Øydna, Mental ressurs

Innkvartering:
Sportellet på Halsen, Bergeskogen Idrettspark

Oppmøte:
23.9.:
11.30 Sportellet på Halsen

Program:
23.09.
Lunsj
14.00–16.00 Trening
Middag
Kveldsmat

24.09.
Frokost
09.00–11.00 Trening
Lunsj
16.00–18.30 Fysisk trening, dele i 2 grupper
Middag
Kveldsmat

25.09.
Frokost
09.00–11.00 Trening
Lunsj
16.00–18.00 Trening
Middag
Kveldsmat

26.09.
Frokost
10.00–12.00 Trening
Lunsj
Middag
Kveldsmat

27.09.
Frokost
09.00–11.00 Trening
Lunsj
16.00–18.30 Fysisk trening, dele i 2 grupper
Middag
Kveldsmat

28.09.
Frokost
09.00–11.00 Trening
Lunsj
16.00–18.00 Trening
Middag
Kveldsmat

29.09.
Frokost
09.00–11.00 Trening
11.30 Lunsj og oppsummering
12.30 Transport til Torp

Spørsmål og eventuelt forfall meldes snarest til trenerne Tore Johannessen 976 83 701 eller Tonje Larsen 959 65 045.

Mer om U-jentene (LK02)