Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

U-gutta mars 2019
U-gutta mars 2019
Foto: Svein André Svendsen/NHF

U-gutta til Tyskland

U-gutta (LM00) forbereder seg til VM. Laget skal delta i turnering i Lübeck, Tyskland 27.-30. juni.

Norges Håndballforbund har tatt ut disse spillerne til samlingen og turneringen i Lübeck:

André Bergsholm Kristensen (ØIF Arendal Elite) (Kamper/Mål: 034/002)
Thomas Langerud Kristoffersen (Haslum IL) (014/000)
Mads Falck Rekstad (Haslum HK) (009/020)
Eric Nicolay Jensen (Kristiansand) (009/010)
Ola Hoftun Lillelien (HK-72 Sande) (034/113)
Tollef Oskar Lindqvist (Falk SK) (019/024)
William Fiala Gjermundnes (ØIF Arendal Elite) (033/066)
Jonas Myreng Elverhøy (Elverum Håndball) (035/055)
Simen Ulstad Lyse (Charlottenlund SK) (003/006)
Tobias Grøndahl (Vestre Bærum HK) (025/083)
Eskil Dahl Reitan (Charlottenlund SK) (005/005)
Daniel Jakobsen (Bodø HK) (014/013) *)
Viktor Petersen Norberg (Sandefjord Håndball) (032/108)
Birk Hermann Inselseth (Sandefjord Håndball) (019/023)
Kristian Hübert Larsen (Tjølling IF) (020/024)
Christian Carter Haukås (Haslum HK) (006/007)
Victor Sprus Helsinghof (Ski IL) (018/018) **)

*) forfall
**) ny spiller inn

Reserver:
Markus Nilsen (Kristiansand) (012/000)
Kristoffer Raastad-Hoel (Drammen HK) (006/004)
Magnus Galabuzi Segujja (Sandefjord Håndball) (000/000)
Markus Foslund Niva (Bækkelagets SK) (018/017)
Kasper Thorsen Lien (Sarpsborg IL Håndball) (006/006)
Ola Romsaas (Drammen HK) (009/050)
Magnus Langeland (Sandefjord Håndball) (000/000)
Markus Buchardt (Bergsøy IL) (003/004)
Nicolai Daling (Kolstad Håndball) (009/007)
Kasper Sjursen Syversen (Bækkelagets SK) (011/020)

Ledelse:
Johnny Jensen, trener
Jan Thomas Lauritzen, trener
Tuva Bilov-Olsen, fysioterapeut
Henrik Ruud Tovås, målvaktstrener

Oppmøte:
Onsdag 26.juni
kl. 1300 Oslo Lufthavn

Hjemreise:
Mandag 1.juli
kl. 1120 Ankomst Oslo Lufthavn

Innkvartering i Lübeck: 
VIVA Motel Lübeck, Lübeck, Tyskland 

Kamphall:
Hansehalle
An der Hansehalle 1, Lübeck

Nations Cup i Lübeck:
Deltakende lag: Norge, Tyskland, Nederland, Island, Israel og Wildcard. (Det vil komme et lag til på Wildcard-plassen).
Kamper:
28.juni Kl. 14:30 Wildcard - Norge i Hansehalle
29.juni Kl. 14:30 Norge - Nederland i Hansehalle
30.juni Morgenkamp tidspunkt avhengig av resultatene i de første kampene. (Kampen spilles i Hansehalle). 

Mer om U-gutta (LM00)

Mer om Lübecker Handballtage