Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Til European Open

Guttelandslaget (LM02) skal til Sverige og delta i European Open 1. - 5. juli. Samlingen starter i Oslo 27. juni.

I European Open skal Norge møte Færøyene, Estland, Georgia, Israel og Spania i gruppespillet i European Open, som spilles samtidig med Partille Cup i Gøteborg. 

Norges Håndballforbund har tatt ut disse spillerne til samlingen og European Open:  

Mathias Berg Håkonsen, Bønes (Kamper/Mål: 001/000) *)
Marcus Haarvik Robson, Fyllingen (002/000)
Herman Langeland-Knudsen, Havørn (002/003)
Tarjei Haugejorden Rist, Haslum IL (002/003)
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen (002/005)
Erlend Johnsen, Charlottenlund SK (002/001)
Aleksander Høiness, Haslum IL (004/013)
Henrik Jevnaker, Bækkelagets SK (000/000)
Johannes Gurrich, Holmestrand IF (002/004)
Josh Larry Gabula Korsvik, AK28 (001/000)
Nikolai Nalbant Moe, IL ROS (004/014)
Tord Lea Knutsen, Nærbø IL (002/010)
Fredrik Tobias Syversen, Bækkelagets SK (000/000)
Benjamin Berg, Fjellhammer IL (004/012)
Aksel Hald, Tromsø HK (001/002)
Martin Holmen Eberlein, HK-72 Sande (000/000) *)
Kristian Gyberg, Våg IK (004/007)
Henrik Rifseim, Frogner IL (001/000)
Hans Gran, Bækkelagets SK (004/000)
Nicolai Strøm Thoresen, Runar IL (000/000)

*) forfall

Reserver:
Sivert Jonson Tryggestad, Ski IL (000/000)
Isak Sanderød-Bakkerud, HK Rygge (000/000)
Matias Landsrød Haug, Tønsbergs Turnforening (004/004)
Mads Presterud Ødegaard, Haslum IL (002/001)
David Kalvø Valderhaug, IL ROS (000/000)
Thomas Stenersen, HK Rygge (001/001)
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK (002/002)
Fredrik Lian Spanic, Haslum IL (000/000)
Sondre Mikal Solheim, Melhus IL (001/000)
Filip Manfred Tilge, Nordstrand IF (000/000)

Ledelse:
Fredrik Ruud, trener
Jørgen Laug, trener
Ian Seistrup, fysioterapeut
Jan Erik Andreassen, hovedleder

Oppmøte:
Torsdag 27.6
kl. 10:00 Olympiatoppen Sportshotell, Oslo

Hjemreise:
Lørdag 6.7 

Innkvartering i Gøteborg:
Gothia Towers, Göteborg

European Open:

Gruppe C:
Norge, Spania, Georgia, Færøyene, Israel og Estland

Kamper i gruppespillet:
1. juli kl. 12:00 Norge - Færøyene, Vallhala Sporthall
1. juli kl. 18:30 Norge - Estland, Vallhala Sporthall
2. juli kl. 11:30 Georgia - Norge, Vallhala Sporthall
3. juli kl. 10:30 Israel - Norge, Vallhala Sporthall
3. juli kl. 16:45 Spania - Norge, Vallhala Sporthall

Videre kamper avhenger av resultater i gruppespillet
Torsdag 4. juli: To kamper 
Fredag 5. juli: Kamp morgen eller kveld. (Kommer an på plassering)

Mer info om European Open finner du her
Mer om Guttelandslaget (LM02)