Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Foto: Svein André Svendsen/NHF

NM Kvinner 2019 1.–3. runde

Samlet oppsett for de første NM-kampene i NM Kvinner 2019. Fra 4. runde er det trekning.

1. runde
K-nr Hjemmelag Bortelag Res.
1 AK 28 Sandefjord Håndball 21-31
2 Slitu Lørenskog 13-22
3 Raumnes&Årnes Aurskog Høland 20-22
4 Drøbak/Frogn Gøy HK 16-22
5 Bamble Hokksund 22-35
6 Tønsbergs Turn Sarpsborg 20-39
7 Vikhammer HK Selbu 22-34
8 Notodden Larvik Turn 26-31
9 Kongsvinger Skreia 28-22
10 Stjørdal HK Orkanger 16-25
11 Lillestrøm HK Gjøvik HK 20-19
12 Kragerø Skarphedin 42-13
13 HK Rygge Østsiden Fredrikstad 0-WO
14 Lunner LFH09 24-36
15 Konnerud Skrim Kongsberg 14-27
       
2.runde:
16 Pors Fredrikstad Bkl 17-40
17 Selbu (vk7) Byåsen HB Elite 13-46
18 Lørenskog (vk2) Aker Topphåndball 18-44
19 Aurskog Høland (vk3) Follo HK Damer 12-43
20 Lillestrøm HK (vk11) Oslo-Studentenes IK 22-19
21 Stord Fana 6-37
22 Gøy HK (vk4) Storhamar HB Elite 6-50
23 Godøy/Valder Molde Elite 12-39
24 KIL/MIL Fyllingen 11-43
25 Kragerø (vk12) Oppsal 22-33
26 Sandnes Ålgård 8-43
27 Sandefjord Håndball (vk1) Grane Arendal 22-40
28 Larvik Turn (vk8) Fjellhammer 21-50
29 Kristiansund Volda 18-35
30 Florø Tertnes HB Elite 10-45
31 Åsane Førde 33-30
32 Oppegård Østsiden Fredrikstad (vk13) 28-29
33 Hokksund (vk5) Larvik HK 21-26
34 Sarpsborg (vk6) Flint Tønsberg 15-26
35 Skrim Kongsberg (vk15) Haslum 21-23
36 Orkanger (vk10) Utleira 13-26
37 LFH09 (vk14) Rælingen 19-36
38 Kjelsås Nit-Hak 22-32
39 Ellingsrud Vålerenga 27-28
40 Ros Tveter 23-32
41 Kongsvinger (vk9) Nordstrand 18-24
       
3.runde
42 Larvik HK (vk33) Vipers Kristiansand 19-41
43 Grane Arendal (vk27) Gjerpen HK Skien 25-21
44 Bossekop Tromsø 15-37
45 Harstad Fjellhammer (vk28) 24-47
46 Fyllingen (vk24) Sola HK 15-19
47 Utleira (vk36) Byåsen HB Elite (vk17) 20-27
48 Åsane (vk31) Molde Elite (vk23) 18-32
49 NIT-HAK (vk38) Follo HK Damer (vk19) 24-48
50 Ålgård (vk26) Fana (vk21) 24-33
51 Nordstrand (vk41) Storhamar HB Elite (vk22) 16-38
52 Volda (vk29) Tertnes HB Elite (vk30) 21-30
53 Lillestrøm HK (vk20) Aker Topphåndball (vk18) 16-31
54 Tveter (vk40) Oppsal (vk25) 26-40
55 Haslum (vk35) Fredrikstad Bkl. (vk16) 16-37
56 Vålerenga (vk39) Rælingen (vk37) 24-34
57 Østsiden Fredrikstad (vk32) Flint Tønsberg (vk34) 18-33

Se oversikt over kamper og resultater

Lag som er videre til 4. runde: 
Fjellhammer, Tromsø, Byåsen Håndball Elite, Molde Elite, Flint Tønsberg, Oppsal, Storhamar Håndball Elite, Follo HK Damer, Aker Topphåndball, Fana, Tertnes Håndball Elite, Sola, Fredrikstad Bkl., Vipers Kristiansand (Våg Elite), Rælingen, Grane Arendal.

Mer om NM Senior