Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Bringseriekval Jenter

Kvalifiseringspuljene til Bring-kvalifisering Jenter 31. august og 1. september 2019:

Kvalifisering til Bringserien – Jenter, 31. august -1. september 2019.

Puljer med 4 lag spilles lørdag og søndag. Kampene spilles lørdag kl 1200, 1330, 1630, 1800 og søndag kl 1000, 1130 med mindre spesielle forhold tilsier noe annet.
Puljer med 3 lag spilles lørdag ELLER søndag. Kampene spilles kl 1000, 1300 og 1600 med mindre spesielle forhold tilsier noe annet. (spesielle forhold kan være dobbeltarrangement)

Arrangør må avklare og melde inn hall så snart som mulig og senest innen 01. juli
til NHF Region Øst v/Beate på nhf.ron@handball.no

Førstnevnte lag i hver pulje er arrangør: 

Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3
Bønes Nordbygda Åsane
Fjellhammer Sola Bækkelaget
Storhamar Ski ***) Hinna
Steinkjer Oppegård **) Melhus
  Stord **)  
     
Pulje 4 Pulje 5 Pulje 6
Gneist Stavanger Lødingen
Vang HK Eidsberg Sarpsborg
Kjelsås  Orkanger  Gjøvik
Byåsen Gjerpen **) Larvik Turn
     
Pulje 7 Pulje 8 Pulje 9
HK-72 Sande Lørenskog Skedsmo
Spjelkavik **)  Halsen Molde Elite
Nit-Hak Tertnes Bamble
Bjarg Bossekop Fana
     
Pulje 10 Pulje 11 Pulje 12
Kongsvinger Ull/Kisa Lier
Klæbu Reistad Haslum
Dale Kristiansund Junkeren
Son Sotra Gimletroll
     
Pulje 13 Pulje 14 Pulje 15
Nidelv Strømsgodset Charlottenlund*)
Langhus Kolbotn ROS
KFUM Lund HK Gran
Tønsbergs Turn Stjørdal Vestby **)
     
Pulje 16 Pulje 17 Pulje 18
Gresvik Hundvåg Bodø HK *)
Nærbø Fyllingen Hasle Løren
Rapp Strindheim Elverum
Sandefjord Nordstrand Øvrevoll Hosle
     
Pulje 19 Pulje 20 Pulje 21
Lillestrøm Valder Flint Tønsberg
Våg Bergen Vikhammer
Stabæk Østsiden Fr.stad Sørfjell
Svolvær Furuset  ***)
     
Pulje 22 Pulje 23  
Ullern Sandnes HK *)  
Tromsø Tindlund  
Ålgård Bjørnar  
LFH 09 Oppsal  

*) Klubben har dobbeltarrangement

**) lag trukket

***) Ski er flyttet fra pulje 21 til pulje 2.

Nr 1 og 2 i hver pulje er direkte kvalifisert til Bringserien 2019/20
Nr 3 i hver pulje spiller ekstrakvalifisering 12.-13. oktober.