Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Tobias Grøndahl er en av U-gutta som skal til Romania.
Tobias Grøndahl er en av U-gutta som skal til Romania.
Foto: Svein André Svendsen/NHF

U-gutta til Romania

U-gutta (LM00) skal ha samling og spille turnering i Turda, Romania fra 25.-29.oktober

I turneringen deltar Norge, Romania, Russland og Sveits. 

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til denne aktiviteten:

André Bergsholm Kristensen, ØIF Arendal Elite (031/002)*)
Thomas Langerud Kristoffersen, Haslum IL (011/000)
Marcus Støen Fredriksen, Bækkelagets SK (002/000) **)
Ola Hoftun Lillelien, HK-72 Sande (028/097)
Markus Foslund Niva, Bækkelagets SK (015/015)
Alexander Blonz, Viking Håndball (028/096) ***)
Ola Romsaas, Drammen HK (007/040)
William Fiala Gjermundnes, ØIF Arendal Elite (027/054)
Jonas Myreng Elverhøy, Elverum Håndball (029/045)
Tobias Grøndahl, Vestre Bærum HK (019/055)
Kristoffer Raastad-Hoel, Drammen HK (000/000)
Markus Buchardt, Bergsøy IL (000/000)
Simen Lyse, Charlottenlund SK (000/000) *)
Viktor Petersen Norberg, Sandefjord Håndball (029/094)
Birk Hermann Inselseth, Tjølling IF (013/008)
Kristian Hübert Larsen, Tjølling IF (014/014)
August Storbugt, Sarpsborg IL Håndball (028/074)
Christian Carter Haukås, Haslum IL (003/004) **)
Mads Falck Rekstad, Bækkelagets SK (006/015)**)

*) Forfall
**) Ny spiller inn i troppen
***) Overført til Rekruttguttas tropp

Reserver:
Nicolai Daling, Tiller IL (006/002)
Magnus Langeland, Tjølling IF (000/000)
Lars-Henrik Hygen, Viking TIF (022/026)
Henning Lea Knutsen, Nærbø IL (024/067)
Victor Sprus Helsinghof, Ski IL (015/017)

Deltar ikke grunnet skade:
Tollef Oskar Lindqvist, Falk SK (019/024)
Daniel Jakobsen, Bodø HK (014/013)
Alessandro Zulijani, Kolstad Håndball (028/041)

Ledelse:
Johnny Jensen, trener
Jan Thomas Lauritzen, trener
Tuva Bilov-Olsen, fysioterapeut

Oppmøte:
Torsdag 25.10
kl. 1000 Oslo Lufthavn

Hjemreise:
Mandag 29.10
kl. 1620 Ankomst Oslo Lufthavn

Kampene i turneringen spilles fredag, lørdag og søndag. Alle kampene spilles i 
Gherorghe Baritiu Hall i Turda, Romania: 

26. oktober:
KL. 1330 Sveits – Norge
Kl. 1530 Romania – Russland
27. oktober:
Kl. 1330 Russland – Norge
Kl. 1530 Romania – Sveits
28. oktober:
Kl. 1045 Sveits – Russland
Kl. 1245 Romania – Norge

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Johnny Jensen på tlf. 957 27 769.

Mer om U-gutta (LM00)