Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Kristoffer Froestad og Fredrik Ruud er trenere for Guttelandslaget.
Kristoffer Froestad og Fredrik Ruud er trenere for Guttelandslaget.
Foto: Svein André Svendsen/NHF

Til Danmark

Guttelandslaget (LM02)skal ha samling fra 23.-28. oktober. Det skjer i Ikast, Danmark.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Hans Gran, Bækkelagets SK (002/000)
Jørgen Lunde Flotve, Stord (002/000)
Mathias Berg Håkonsen, Bønes (000/000)
Herman Langeland-Knudsen, Havørn (002/003)
Matias Landsrød Haug, Tønsbergs Turnforening (002/002)
Odin Breivik, Bodø HK (002/001)
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen (002/005)
Aleksander Høiness, Haslum IL (002/006)
Henrik Jevnaker, Bækkelagets SK (000/000)
Sander Elgestad, Fyllingen (001/003)
Nicolai Strøm Thoresen, Tjølling IF (000/000)*)
Nikolai Moe, IL ROS (002/005)
Tord Lea Knutsen, Nærbø IL (000/000)
William Berget, Bækkelagets SK (002/001)*)
Benjamin Berg, Fjellhammer IL (002/007)
Aksel Hald, Tromsø HK (000/000)
Sigve Asbjørnslett, Rapp Sportsklubben (002/007)
Kristian Gyberg, Våg IK (002/004)
David Kalvø Valderhaug, IL ROS (000/000) **)
Magnus Vik Gabrielsen, Tjølling IF (000/000)**)

*) Forfall
**) Ny spiller inn i troppen

Reserver:
Matthias René Rex Dorgel, Haslum IL (000/000)
Eirik Jarl Haukedal, Urædd (000/000)
Marcel Batyra, IL ROS (000/000)
Marcus Haarvik Robson, Fyllingen (002/000)
Birk Falck-Paulsen, Kjelsås IL (000/000)
Henrik Moe Carlsen, Tjølling IF (000/000)
Sander André Haakestad, Halsen IF (000/000)
Oliver Nordby Christiansen, IL ROS (000/000)
Herman Reinemo, Nordstrand IF (000/000)
Erlend Johnsen, Charlottenlund SK (000/000)
Jon Tore Wiig, Nærbø IL (000/000)
Mathias Welle Aam, Ørsta IL (000/000)
Jonas Løge, Nærbø IL (000/000)
Martin Holmen Eberlein, HK-72 Sande (000/000)
Josh Larry Gabula Korsvik, Gimletroll (000/000)
Henrik Lunde, Fyllingen (000/000)
Mads Øgaard Helgesen, Nærbø IL (000/000)
Johannes Gurrich, Holmestrand IF (002/004)
Herman Thysted, Urædd Håndball (000/000)
Marius Haugstvedt, Fyllingen (002/000)
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK (000/000)
Linus Høgdahl, Charlottenlund SK (000/000)
Mathias Rønneberg Bisgaard, Ski IL (000/000)
Fredrik Lian Spanic, Haslum IL (000/000)
Marius Galetic, Vålerenga (000/000)
Jonas Mælen, Avaldsnes IL (000/000)
Sverre Rodvelt Asser, Hisøy IL (000/000)
Torgeir Berge Stemsrud, Ski IL (000/000)
Ibrahim Lama Kromah, Bjørndal IF (000/000)
Alexander Nikolai Lund, Sotra (000/000)
Edvard Betsaker-Moen, Elverum Håndball (000/000)
Casper Aasgård Lund, Bodø HK (000/000)
Tobias Lyngaas, Storhamar Håndball (000/000)

Ledelse:
Kristoffer Froestad, trener
Fredrik Ruud, trener
Tore Eland, fysioterapeut
Jørgen Laug, regional trenerressurs

Oppmøte:
Tirsdag 23.10
kl. 1100 Oslo Lufthavn

Hjemreise:
Søndag 28.10
ca. kl. 15:55 Samling slutt/hjemreise

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Kristoffer Froestad på tlf. 920 42 788. 

Mer om Guttelandslaget (LM02)