Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Avdelingene er satt opp

Avdelingene i LERØYserien er satt opp. Her finner du oppsettet både for jenter og gutter.

Denne sesongen er det to avdelinger for både jenter og gutter. De fire beste lagene etter fellesrunden (runde 4) er kvalifisert til sluttspillet helgen 5.–7. april i Drammen.

Lag merket med stjerne er arrangør av puljen.

Lerøyserien Jenter 18 år Avdeling 1 
1. runde 10. november 2018  
Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3 Pulje 4
Bodø Konnerud Storhamar Flint
Aker Våg Rælingen Stabæk
Son * Gjerpen * Randesund * Nærbø *
       
2. runde 8. desember 2018  
 Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3  Pulje 4 
 Randesund Son Rælingen * Gjerpen
 Konnerud * Våg * Nærbø Storhamar *
 Aker Stabæk Bodø Flint
       
3. runde 2.–3. februar 2019    
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3   
Aker * Nærbø * Stabæk *   
Våg Konnerud Gjerpen  
Rælingen Storhamar Bodø  
Flint Son Randesund  
       
4. runde 2. mars 2019 (fellesrunde Drammen)    
Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3  Pulje 4 
Aker Våg Konnerud Flint
Nærbø Storhamar Rælingen Son 
Gjerpen Bodø Stabæk Randesund
3. mars 2019
Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3 Pulje 4
Storhamar Randesund Rælingen Bodø
Aker Nærbø Son Konnerud
Stabæk Våg Gjerpen Flint

  

Lerøyserien Jenter 18 år Avdeling 2 
1. runde 10. november 2018  
Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3 Pulje 4
Hundvåg * Åsane * Byåsen * Ellingsrud
Follo HK Damer Haslum  Sarpsborg  Sandefjord 
Gulset  Fyllingen  Larvik  Charlottenlund * 
       
2. runde 8. desember 2018  
 Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3  Pulje 4 
 Larvik *  Gulset  Sarpsborg * Fyllingen
 Åsane  Haslum *  Charlottenlund Byåsen 
 Follo  Sandefjord  Hundvåg Ellingsrud *
       
3. runde 2.–3. februar 2019    
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3   
Follo * Charlottenlund Sandefjord *   
Haslum  Åsane  Fyllingen   
Sarpsborg  Byåsen  Hundvåg   
Ellingsrud  Gulset * Larvik   
       
4. runde 2. mars 2019 (fellesrunde Drammen)    
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3  Pulje 4 
 Follo Haslum Åsane Ellingsrud
Charlottenlund  Byåsen Sarpsborg  Gulset 
Fyllingen Hundvåg Sandefjord Larvik
3. mars 2019
Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3 Pulje 4
Byåsen Larvik Sarpsborg Hundvåg
Follo Charlottenlund Gulset Åsane
Sandefjord Haslum Fyllingen Ellingsrud

 

Lerøyserien Gutter 18 år Avdeling 1   
1. runde 10. november 2018  
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3  Pulje 4 
 Glassverket Ros Melhus/Gimse * Bravo
 Sandefjord Kolstad * Viking TIF Kristiansund 
 Sotra * St. Hallvard  Vestre Bærum Ski *
       
2. runde 8. desember    
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3  Pulje 4 
Vestre Bærum * Sotra Viking TIF * St. Hallvard *
Ros  Kolstad  Ski  Melhus/Gimse 

Sandefjord 

Kristiansund * Glassverket  Bravo 
       
3. runde 2.–3. februar 2019    
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3   
Sandefjord * Ski Kristiansund   
Kolstad  Ros * St. Hallvard   
Viking  Melhus/Gimse  Glassverket *  
Bravo  Sotra  Vestre Bærum   
       
4. runde 2. mars 2019 (fellesrunde Drammen)    
Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3 Pulje 4
Sandefjord Kolstad Ros Bravo
Ski

Melhus/Gimse

Viking TIF Sotra
St. Hallvard Glassverket Kristiansund Vestre Bærum
3. mars 2019
Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3 Pulje 4
Melhus/Gimse Vestre Bærum Viking TIF Glassverket
Sandefjord  Ski  Sotra  Ros
Kristiansund Kolstad St. Hallvard Bravo

 

Lerøyserien Gutter 18 år Avdeling 2  
1. runde 10. november 2018  
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3  Pulje 4 
 Havørn *  Falk Bækkelaget Sarpsborg
 Viking Stavanger  Lillestrøm * Fjellhammer Charlottenlund * 
 Nøtterøy  Nærbø Randesund *  Elverum 
       
2. runde 8. desember 2018
Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3  Pulje 4 
Randesund Nøtterøy * Fjellhammer * Nærbø
Falk  Lillestrøm  Elverum  Bækkelaget * 
Viking Stavanger *  Charlottenlund  Havørn  Sarpsborg 
       
3. runde 2.–3. februar 2019    
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3   
Viking Stavanger Elverum  Charlottenlund   
Lillestrøm  Falk * Nærbø *   
Fjellhammer  Bækkelaget  Havørn   
Sarpsborg *  Nøtterøy  Randesund   
       
4. runde 2. mars 2019 (fellesrunde Drammen)    
 Pulje 1 Pulje 2  Pulje 3  Pulje 4 
Viking Stavanger Lillestrøm Falk Sarspsborg
Elverum  Bækkelaget  Fjellhammer  Nøtterøy
Nærbø Havørn Charlottenlund Randesund
3. mars 2019
Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3 Pulje 4
Bækkelaget Randesund Fjellhammer Havørn
Viking Stavanger Elverum Nøtterøy Falk
Charlottenlund Lillestrøm Nærbø Sarpsborg