Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Tore Johannessen og Tonje Larsen
Tore Johannessen og Tonje Larsen

U-jentene til Larvik

U-jentene (LK02) skal ha sin neste landslagssamling 24.–30. september. Samlingen holdes i Larvik.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

1 Marthe Davidsen Hellevik, Bergen HK (kamper/mål: 006/000)

2 Annmalie Lyngås Skjelstad, Aker Topphåndball (000/000)

3 Johanna Fossum, Sandnes HK (000/000)

4 Camilla Hennig-Olsen, Randesund IL (008/019)

5 Maria Bergslien Gald, Fyllingen HB (000/000)

6 Dana Gudmundsdottir, Konnerud IL (000/000)

7 Lotta Daler, Flint HB (000/000)

8 Veriana Veliqi, Våg IK (000/000)

9 Andrea Brekke Karlsen, Gjerpen HB (000/000)

10 Mina Pauline Gregersen, Randesund IL (008/038)

11 Tilde Jørgensen, Gneist HB (000/000)

12 Karoline Nagelhus Hernes, Charlottenlund SPKL (000/000)

13 Karoline Muller Lislien, Flint HB (000/000)

14 Fanny Skindlo, Trauma IF (008/012)

15 Sandra Skauen, Råde IL (000/013)

16 Sanne Løkka Hagen, Notodden HB (000/000)

17 Silje Alvestad, Nordstrand IF (000/000)

18 Rikke Midtfjeld, Eidsberg HK (000/000)

19 Charlotte Koffeld Iversen, Sarpsborg IL (000/000)

20 Emma Lindal, Våg IK (000/000)

21 Selma Helen Henriksen, Kråkerøy IL (000/000)

22 Sofie Thoresen, Lillestrøm HK (000/000)

23 Mathilde Selstad Strømme, Strindheim IL (008/014)

Forfall: 

Sofie Celius, Konnerud IL (008/013)

Martine Kårigstad Andersen, Våg IK (000/000)

Eirill Finnanger Westby, Storhamar IL (008/018)

Reserver:

25 Ida Emilie Hansen Taha, Sarpsborg IL (006/000)

26 Julie Søfting Tovslid, Pors HB (007/000)

27 Elise Harveland, Sørfjell HB (000/000)

28 Tuva Lande Thulin, Kråkerøy IL (000/000)

29 Henriette Espetvedt Eggen, Fyllingen HB (008/005)

30 Celina Vatne, Flint Tønsberg (008/005)

36 Veriana Veliqi, Våg IK (000/000)

31 Sofie Winther-Hansen, Strindheim IL (008/010)

32 Henriette Jack Larsen, Fjellhammer IL (000/000)

33 Ingeborg Brøste Fossnes, Langhus IL (008/005)

34 Maren Marki, Stavanger IF (000/000)

Lotta Daler, Flint HB (000/000)

Mari Nilsen Solberg, Skiptvet IL (008/007)

Sara Helena Benterud, Fjellhammer IL (008/010)

Ingrid Kristine Syversen, Haslum IL (000/000)

           

Ledelse:

Tore Johannessen, trener   

Tonje Larsen, trener

Kari Kristensen, fysioterapeut      

Hilde Wikheim, målvaktstrener    

Tom Morten Svendsen, fysisk trener        

           

Oppmøte:

25.09.: 10.15 Halsenhytta

 

Innkvartering:

25.–30.9. Halsenhytta, Bergeskogen Idrettspark

 

Foreløpig program for samlingen:

25.09.:

10.15 Oppmøte

11.30–13.30 Trening

Lunsj

18.00–20.00 Fysisk trening

Middag

 

26.09.:

Frokost

09.00–11.00 Trening

Lunsj

16.00–18.00 Fysisk trening

Middag

Kveldsmat

 

27.09.:

Frokost

09.00–12.00 Kombinert fysisk og håndball

Lunsj

17.30–20.00 Treningskamp i Larvik sin treningstid

Middag

 

28.09.:

Frokost

10.00–12.00 Trening

Lunsj

Middag

 

29.09.:

Frokost

09.00–11.00 Trening
Lunsj

16.00–18.00 Fysisk trening

Middag

 

30.09.:

Frokost

09.00–11.00 Trening

Lunsj

Oppsummering og hjemreise

Transport til Torp

 

Spørsmål og eventuelt forfall meldes snarest til trenerne Tore Johannessen 976 83 701 eller Tonje Larsen 959 65 045.