Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Kristoffer Froestad (t.v.) og Fredrik Ruud.
Kristoffer Froestad (t.v.) og Fredrik Ruud.
Foto: Svein André Svendsen/NHF

Samling i Skien

Guttelandslaget (LM02) skal ha landslagssamling i Skien 17.–19. september.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:


Eirik Jarl Haukedal, Urædd (Kamper/Mål: 000/000)
Hans Gran, Bækkelagets SK (002/000)
Matthias René Rex Dorgelo, Haslum IL (000/000)
Sander André Haakestad, Halsen IF (000/000)
Henrik Moe Carlsen, Tjølling IF (000/000)
Jon Tore Wiig, Nærbø IL (000/000)
Erlend Johnsen, Charlottenlund SK (000/000)
Henrik Jevnaker, Bækkelaget SK (000/000)
Aleksander Høiness, Haslum IL (002/006)
Josh Larry Gabula Korsvik, Gimletroll (000/000)
Mads Øgaard Helgesen, Nærbø IL (000/000)
Henrik Lunde, Fyllingen (000/000)
Nikolai Moe, IL ROS (002/005)
William Berget, Bækkelagets SK (002/001)
Torgeir Berge Stemsrud, Ski IL (000/000)
Benjamin Berg, Fjellhammer IL (002/007)
Aksel Hald, Tromsø HK (000/000)
Alexander Nikolai Lund, Bønes IL (000/000)
Kristian Gyberg, Våg IK (002/004)

Reserver
Marcel Batyra, IL ROS (000/000)
Marcus Haarvik Robson, Fyllingen (002/000)
Jørgen Lunde Flotve, Stord (002/000)
Birk Falck-Paulsen, Kjelsås IL (000/000)
Matias Landsrød Haug, Tønsbergs Turnforening (002/002)
Herman Langeland-Knudsen, Havørn (002/003)
Oliver Nordby Christiansen, IL ROS (000/000)
Herman Reinemo, Nordstrand IF (000/000)
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen (002/005)
Mathias Welle Aam, Ørsta IL (000/000)
Jonas Løge, Nærbø (000/000)
Odin Breivik, Bodø HK (002/001)
Martin Holmen Eberlein, HK-72 Sande (000/000)
Sander Elgestad, Fyllingen (001/003)
Johannes Gurrich, Holmestrand IF (002/004)
Herman Thysted, Urædd Håndball (000/000)
David Kalvø Valderhaug, IL ROS (000/000)
Marius Haugstvedt, Fyllingen (002/000)
Tord Lea Knutsen, Nærbø IL (000/000)
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK (000/000)
Magnus Vik Gabrielsen, Tjølling IF (000/000)
Nicolai Strøm Thoresen, Tjølling IF (000/000)
Linus Høgdahl, Charlottenlund SK (000/000)
Mathias Rønneberg Bisgaard, Ski IL (000/000)
Fredrik Lian Spanic, Haslum IL (000/000)
Marius Galetic, Vålerenga (000/000)
Jonas Mælen, Avaldsnes IL (000/000)
Sigve Asbjørnslett, Rapp Sportsklubben (002/007)
Ibrahim Lama Kromah, Bjørndal IF (000/000)
Edvard Betsaker-Moen, Elverum Håndball (000/000)
Casper Aasgård Lund, Bodø HK (000/000)
Tobias Lyngaas, Storhamar (000/000)

Ledelse: 
Kristoffer Froestad, trener
Fredrik Ruud, trener
Ian Seistrup, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener
Robin Rosander Haugsgjerd, RLM trener

Oppmøte:
Mandag 17.9. kl. 13:00        
Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise:   
Onsdag 19.9. ca. kl. 13:30  
Samling slutt/hjemreise                                       

Innkvartering i Skien:
17.–19.9. Sportellet, Skien Fritidspark

Program for samlingen kommer senere

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Kristoffer Froestad på tlf. 920 42 788.

Mer om Guttelandslaget (LM02)