Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

LK00 juni 2018.
LK00 juni 2018.
Foto: Svein André Svendsen/NHF

Juniorjentene til Skien

Juniorjentene (LK00) skal ha sin neste landslagssamling i Skien 25.–30. september.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

1 Eli Smørgrav Skogstrand, Sandefjord TIF (kamper/mål: 034/003)
11 Live Rushfeldt Deila, Skrim Elite (028/047)
12 Vilde Tornes Finneide, Stabæk IF (018/000)
13 Kristin Loraas Eiriksson, Byåsen IL (021/017)
16 Olivia Lykke Nygaard, Aker Topphåndball (003/000)
18 Tiril Solumsmoen Mørch, Gjerpen HB (025/041)
21 Nora Hagerup, Gneist HB (015/016)
26 Eva Erdal Moen, Gneist HB (021/016) *)
28 Marie Rokkones Hansen, Byåsen IL (013/029)
30 Lorin Sendi, Oppsal IF (013/007)
34 Ane Cecilie Høgset, Aker Topphåndball (015/015)
77 Rikke Arnesen, Stabæk IF (027/061) *)
Aurora Hatle, Fana HB (000/000)
Benedikte Kalstad Hernes, Fyllingen HB (007/000)
Guro Ramberg, Halsen IF (000/000)
Emma Holtet, Rælingen HK (000/000)
Sofie Løwe, Larvik Turn &IF (000/000) *)
Line Homdrom Rusten, Grane Arendal (000/000)
9 Mie Elen Rakstad, Fjellhammer IL (011/021) **) 
27 Mina Hesselberg, Langhus IL (003/005)**) *) 
Oda Skogstrand, Sandefjord TIF (008/010) **)
Kristine Hårtveit Thomassen, Randesund IL (000/000) **)

*) Forfall
**) Ny spiller inn i troppen 

Reserver:
2 Rikke Larsen Øyerhamn, Tertnes Elite (021/035)
4 Tuva Ulsaker Høve, Byåsen IL (034/076)
5 Henrikke Hauge Kjølholdt, Fyllingen HB (028/081)
6 Thale Rushfeldt Deila, Fredrikstad BKL (031/100)
8 Mia Svele, Storhamar HB (026/079)
14 Marte Sirén Figenschau, Larvik HK (034/056)
22 Kristina Sirum Novak, Sola HK (031/109)
24 Mathilde Arnstad, Charlottenlund SK (003/002)
25 Julie Hattestad, Oppegård IL (011/012)
Vårin Sofie Johansen, Molde HK (000/000)
Marte Juuhl Svensson, Rælingen HK (000/000) 

Skadet og deltar ikke:
3 Marthine Svendsberget, Aker Topphåndball (012/014)
7 Julie Sofie Granum, Aker Topphåndball (015/007)
15 Andrea Holm Aune, Charlottenlund SK (011/032)
17 Marielle Daae Nordvang, Aker Topphåndball (015/034)
19 Rikke Landsverk Grave, Gjerpen HB (008/014) 

Ledelse:
Sissel Nygård Pedersen, Trener
Knut Ove Joa, Trener
Randi Solheim, Fysioterapeut
Ingrid Ødegård, Målvaktstrener, 29.–30.9. 

Innkvartering:
25.–30.9.: Sportellet i Skiens Fritidspark, Moflatveien 38, 3733 Skien. 

Oppmøte:
25.09. kl. 16.00. 

Program for samlingen:
25.09.:
16.00 Oppmøte Skien Sportellet
18.00–20.00 Trening
Middag 

26.09.:
Frokost
10.00–12.00 Trening i hall og Fysisk Trening Heia, deles i to grupper
Lunsj
17.00–19.00 Trening i hall og Fysisk trening Heia, deles i to grupper
Middag 

27.09.:
Frokost
10.00–12.00 Trening
Lunsj
16.00–18.00 Fysisk trening Heia
Middag 

28.09.:
Frokost
10.00–12.00 Trening
Lunsj
17.00–19.00 Fysisk trening
Middag 

29.09.:
Frokost
10.00–12.00 Trening
Lunsj
17.00–19.00 Trening
Middag 

30.09.:
Frokost
09.30–11.30 Trening
Lunsj
Hjemreise  

Spørsmål og eventuelt forfall meldes snarest til trenerne Sissel Nygård Pedersen 988 73 740 eller Knut Ove Joa 924 20 085  

Mer om Juniorjentene (LK00)