Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

U-jentene til Romania

U-jentene (LK00) samles fra 18.-26. juni. Først på Olympiatoppen, deretter er det turnering i Romania.

U-jentene (LK00) forbereder seg til sommerens VM. Denne gang blir det først samling på Olympiatoppen i Oslo fra 18. - 20. juni, før troppen reiser videre til Romania for å delta i turnering hvor Danmark, Montenegro og Romania er motstandere. Kampene spilles i Cluj, Romania.  

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:


1 Eli Skogstrand, Sandefjord TIF (Kamper/Mål: 021/001)
2 Rikke Øyerhamn, Flaktveit HB (008/008)
4 Tuva Ulsaker Høve, Byåsen IL (021/043)
5 Henrikke Hauge Kjølholdt, Fyllingen HB (015/034)
6 Thale Rushfeldt Deila, Glassverket IF (021/075)
8 Mia Svele, Storhamar HB (016/046) *)
11 Live Rushfeldt Deila, Glassverket IF (015/017)
12 Vilde Tornes Finneide, Stabæk IF (005/000)
13 Kristin Loraas Eiriksson, Byåsen IL (008/012)
14 Marte Siren Figenschau, Glassverket IF (021/033)
15 Andrea Holm Aune, Charlottenlund SK (011/032)
16 Olivia Lykke Nygaard, Oppegård IL (000/000)
18 Tiril Solumsmoen Mørch, Hønefoss SK (012/020)
22 Kristina Sirum Novak, Ålgård HK (018/072)
26 Eva Erdal Moen, Gneist IL (008/003)
28 Marie Hansen, Melhus IL (003/005)
34 Ane Cecilie Høgset, NIT/HAK HK (012/012)
77 Rikke Arnesen, Kjelsås IL (014/042)
Lorin Sendi, Oppsal IF (000/000) **)

*) Forfall
**) Ny spiller inn i troppen

Reserver:

9 Mie Rakstad, Fjellhammer IL (011/021)
24 Mathilde Arnstad, Utleira IL (003/002)
25 Julie Hattestad, Oppegård IL (011/012)
Hanne Ramsøskar Sagvold, Byåsen IL (006/000)
Benedikte Kalstad Hernes, Fyllingen HB (007/000)
Sofie Løwe, Larvik Turn &IF (000/000)
Line Rusten, ØIF Arendal (000/000)
Guro Ramberg, Halsen IF (000/000)

Skadet og deltar ikke:
3 Marthine Svendsberget, NIT/HAK HK (012/014)
7 Julie Sofie Granum, NIT/HAK HK (015/007)
17 Marielle Nordvang, Aker Topphåndball (015/034)
19 Rikke Landsverk Grave, Gjerpen HB (008/014)

Ledelse:
Knut Ove Joa, trener
Ellen Bredal Oftedal, trener
Randi Solheim, fysioterapeut
Tom Morten Svendsen, fysisk trener
Jannicke Nicolaysen Petterssen, mental trener
Ane Mällberg, videoanalyse

Innkvartering:
18. – 20.06: Scandic Olympiatoppen Sportshotell, Oslo 

20. – 26.06: Hotel Napoca, Cluj, Romania

Oppmøte:
09.30 Scandic Olympiatoppen Sportshotell, Oslo

Program for samlingen:

Mandag18.06:
10.00 Oppmøte
11.00 - 13.00 Trening
13.15 Lunsj
14.30 Teambuilding
18.00 Middag

Tirsdag19.06:
0830 Frokost
10.00 - 12.00 Trening
12.30 Lunsj
17.00-19.00 Fysisk økt 
1930 Middag

Onsdag 20.06:
0700 Frokost
08.00 Busstransport til Oslo Lufthavn
10.40 Flyavgang Cluj, via Warsawa
17.20 Ankomst Cluj
19.00 Middag

Torsdag 21.06:
0830 Frokost
10.00 - 12.00 Trening
13.00 Lunsj
Trening??
19.00 Middag

Fredag 22.06:
07.00 Frokost
08.30 – 09.30 Trening
11.00 Lett måltid
1500 Lunsj
18.00 NORGE - MONTENEGRO Polyvalent Hall
20.15 Middag

Lørdag 23.06:
0700 Frokost
08.30 – 09.30 Trening
1500 Lunsj
18.00 NORGE – DANMARK
20.15 Middag

Søndag 24.06:
09.00 Frokost
13.30 ROMANIA – NORGE
15.15 Premieseremoni
16.00 Lunsj
20.30 Middag

Mandag 25.06:
08.00 Frokost
10.00-12.00 Fysisk økt
13.30 Lunsj
16.00 – 18.00 Trening
20.00 Middag

Tirsdag 26.06:
08.00 Frokost
11.30 Busstransport til flyplassen
14.00 Flyavgang Oslo, via Warsawa
18.50 Ankomst Oslo
Videre hjemreise 

 

Eventuelle spørsmål kan rettes til trenerne Knut Ove Joa 924 20 085 eller Ellen Bredal Oftedal 992 59 449. 

Mer om U-jentene (LK00)