Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Tobias Grøndahl er en av spillerne i U-troppen til turneringen i Tyskland.
Tobias Grøndahl er en av spillerne i U-troppen til turneringen i Tyskland.

U-gutta til Tyskland

U-gutta (LM00) møter Island, Israel og Tyskland i turnering i Tyskland fra 30.juni - 2. juli.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til turneringen hvor kampene skal spilles i Lübeck:

André Bergsholm Kristensen, Sandefjord Håndball (018/002)
Robart Jansen, Viking TIF (006/001)
Markus Nilsen, Randesund IL (006/000)
Ola Hoftun Lillelien, HK-72 Sande (018/052) *)
Tollef Oskar Lindqvist, Falk SK (006/011)
Alexander Blonz, Viking Håndball (015/052)
Mads Falck Rekstad, Bækkelagets SK (003/009)
Ola Romsaas, Haslum IL (007/040) *)
William Fiala Gjermundnes, Randesund IL (014/030)
Jonas Myreng Elverhøy, Elverum Håndball (016/018)
Tobias Grøndahl, Vestre Bærum HK (006/012)
Alessandro Zulijani, Sverresborg HK (017/028)
Henning Lea Knutsen, Nærbø IL (011/036)
Daniel Jakobsen, Bodø HK (013/012) *)
Birk Hermann Inselseth, Sandefjord TIF (000/000)
Victor Sprus Helsinghof, Ski IL (002/005)
August Storbugt, Sarpsborg IL Håndball (018/049)
Markus Foslund Niva, Bækkelagets SK (012/011) **)
Kristoffer Iversen, Viking Håndball (008/017) **)

*) Forfall
**) Ny spiller inn i troppen

Reserver
Marcus Støen Fredriksen, Bækkelagets SK (002/000)
Eric Nicolay Jensen, Randesund IL (006/005)
Lars-Henrik Hygen, Viking TIF (012/017)
Thomas Bjaaland, Herkules IF (015/024)
Vegard Kjendalen, Tjølling IF (000/000)
Andreas Kjærra Pedersen, Kragerø IF Håndball (000/000)
Viktor Petersen Norberg, Tjølling IF (019/057)
Kasper Sjursen Syversen, Fjellhammer IL (011/020)
Kristian Hübert Larsen, Tjølling IF (007/005)

Ledelse
Anstein Engravslia, trener
Johnny Jensen, trener
Jonathan Orvik Giladi, fysioterapeut 

Norges kamper i turneringen: 
Torsdag 28.06 kl. 18:45 Norge - Island 
Fredag 29.06 kl. 18:30 Norge - Israel
Lørdag 30.06 kl. 19:00 Norge - Tyskland

Program for samlingen 
(Endringer kan forekomme)

Onsdag 27.06
1300 Oppmøte Oslo Lufthavn
1510 Avreise Oslo
1635 Ankomst Hamburg
* Buss til Lübeck

Torsdag 28.06
* Frokost
* Trening
* Lunsj
1845 Norge - Island
* Middag

Fredag 29.06
* Frokost
* Trening
* Lunsj
1830 Norge - Israel
* Middag

Lørdag 30.06
* Frokost
* Trening
* Lunsj
1900 Norge - Tyskland
* Middag

Søndag 01.07
* Frokost
* Trening
* Lunsj
* Trening
* Middag

Mandag 02.07
* Buss til Hamburg
0955 Avreise Hamburg
1120 Ankomst Oslo lufthavn/samling slutt.

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Anstein Engravslia på tlf. 911 52 483.

Mer om U-gutta (LM00)