Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Talenter fra hele landet

Fra 6. til 9. august samles spillere født i 2003 fra hele landet til sentral Talentsamling i Skien.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til ovennevnte aktivitet:

Jenter:

Daniela Jørgensen, AK28
Kristine Karlsen, Hundvåg
Adriana Verkerk, Hånes IF
Nora Jørgensen, IK Våg
Guro Øvland, IK Våg
Johanna Fossum, Sandnes
Emma Lode, Sandnes
Elise Harveland, Sørfjell
Maren Marki, Stavanger IF
Marie Munthe, Fjellhammer
Felicia Celine Tangen Näsholm, Sarpsborg
Tora Charlotte Tande-Elton, Ullern
Emilie Hellebust, Ullern
Charlotte Koffeld Iversen, Sarpsborg
Emilie Thorvaldsen Gresmo, Oppsal IL
Martine Skudvig Mork, Ullern
Helene Fongaard, Haslum IL
Neah Pernille Kyrkjebø Lynghjem, Oppsal IL
Erica Johnsen, Bønes
Charlotte Paulsen, Fyllingen
Tilde Nesse Jørgensen, Gneist
Marte Haaland, Gneist
Leah Osa, Bønes
Maja Milde Brandt-Rasmussen, Bergen
Maria Haldorsen, Bønes
Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn
Anna S. Tenfjord, Charlottenlund
Karoline Hernes, Charlottenlund
Kathrine R. Saedi, Charlottenlund
Iselina Myhr Imsland, Frol
Kjersti Elise Okstad, Klæbu
Marthe Løseth, Klæbu
Hedda Ø. Nymark, Langevåg
Johanne H. Nypan, Nidelv/Sjetne
Dina Bratrein, Tromsø HK
Mari Stensrud, Skreia
Andrea Holmsveen Moen, Gjøvik
Katrine Arvesen, Nordbygda
Mariah Lam Spikkerud, Nordbygda
Sofie Olsen Lie, Vang
Selma Brodal, Nordbygda
Siri Hauan, Elverum
Silje Rom, Storhamar
Villen Ask, Kragerø IF
Maja Furu Sæteren, Kragerø IF
Karoline Muller Lislien, Flint
Lotta Daler, Flint
Sanne Løkka Hagen, Notodden
Thea Andresen, Reistad IL
Maja Bjerkenes-Mjelva, Sandar
Sanna Røraas Hansen, Urædd

Gutter:

Mads Helgesen, Bogafjell
Josh Korsvik, Gimletroll
Henrik Øygarden, Hisøy
Andreas Lervik, Nærbø IL
Jonas Løge, Nærbø IL
Birk Rossen, Randesund IL
Vetle Andersen, Sandnes
Thomas Haave Nilsen, Viking
Benjamin Berg, Fjellhammer IL
Fredrik Lian Spanic, Haslum IL
William Berget, Nordstrand IF
Jeppe Helland Flø, Nordstrand IF
Lukas Andersen, Frogner IL
Adrian Baptista Bache, Fjellhammer IL
Felix Kjos, Kjelsås IL
Isak Trømborg, VBHK
Birk Falck-Paulsen, Kjelsås IL
Jakub Markulak, Nordnes
Endre Baardtvedt, Bjørnar
Abdulbaset Aljajeh, Dale
Rayan Walid Bendjaoui, Bjørnar
Kim Roar Reksten Nekkøy, Florø
Henrik Lund, Gneist
Tobias Holm, Bjørnar
Håkon Fimreite Bjørnes, Fyllingen
Casper Aa. Lund, Bodø HK
Gaute Hoel, Bodø HK
Tobias Dybvik, Charlottenlund
Erlend Johnsen, Charlottenlund
Theodor A. Johnsen, Kabelvåg
Dennis H. Solem, Klæbu
Sondre Løw-Owesen, Klæbu
Gard Volden, Klæbu
Aksel Hald, Tromsø
Jacob Moen, Elverum Håndball
Petter Bjørnstad, Elverum Håndball
Pål Storås, Elverum Håndball
Tomas Skaret, Elverum Håndball
Eirik Engen Heier, Toten HK
Kristian Lornstad, Storhamar Håndball
Erland Breen Rørhagen, Storhamar Håndball
Håvar Skar, Storhamar Håndball
Nikolai Øen, Glassverket IF
Kasper Kristiansen,
Tønsbergs Turn
Mikkel Ertsås, STIF
Sondre Jølberg, Larvik Turn
Herman Thysted, Urædd
David Kalvø Valderhaug, IL ROS
Oliver Christiansen, IL ROS
Jacub Petrzela, Larvik Turn
Eirik Jarl Haukedal, Urædd

Spillerne blir delt i 6 grupper, 3 jentegrupper og 3 guttegrupper.

Ledelse:
Regionale landslagstrenere, trenerteam Jentelandslaget (LK02) og Guttelandslaget (LM02).

Frammøte:
Mandag 06. august
14.00 Skien Fritidspark, Sportellet

Innkvartering:
06.-09. august Skien Fritidspark, Sportellet, Skien

Program for samlingen:

Mandag 06. august
14.00 Oppmøte og lunsj, Skien Fritidspark
17.00-19.00 Trening i Skien Fritidspark

Tirsdag 07. august
09.00-12.00 Trening i Skien Fritidspark
16.00-19.00 Trening i Skien Fritidspark

Onsdag 8. august
09.00-12.00 Trening i Skien Fritidspark
16.00-19.00 Trening i Skien Fritidspark

Torsdag 9. august
Individuelle samtaler
09.00-12.00 Trening i Skien Fritidspark
13.30 Hjemreise

Administrativ ansvarlig:

Jeanette Nilsen