Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

NM Kvinner 1.-3. runde

Samlet oppsett for de første NM-kampene i NM Kvinner 2018. Fra 4. runde er det trekning.

1. runde

K-nr Hjemmelag Bortelag Resultat
Romsås Ammerud   4-44
2 Florø  Gloppen  30-15 
 3 HK Rygge Sarpsborg  20-34 
4 Midsund  Godøy  21-33 
5 Kristiansund  Træff  27-29 
6 Vålerenga Lunner  31-10 
7 Skreia  Lillestrøm HK  17-25 
8 Konnerud  Glassverket  18-22 
9 Ros  Hokksund  13-39 
10 Raumnes & Årnes  Kongsvinger  26-32
11 Kolstad  Orkanger  21-24 
2. runde:    
12 Tveter Nit-Hak 22-24 
13 Kragerø Vipers Kristiansand 14-53 
14 Hokksund (v k 9) Skrim Kongsberg 18-30 
15 Lillestrøm HK (v k 7) Storhamar HB Elite 13-43 
16 Orkanger (v k 11) Byåsen Elite 12-41 
17 Fyllingen Fana 24-46 
18 Os Tertnes HB Elite 15-53 
19 Runar Gjerpen HK Skien 11-40 
20 Glassverket (v k 8) Larvik HK 14-53 
21 Sarpsborg (v k 3) Fredrikstad Bkl 17-38 
22 Træff (v k 5) Molde Elite 13-41
23 Kongsvinger (v k 10) Rælingen 36-40 
24 Gjøvik HK Oppsal 22-34 
25 AK 28 Ålgård 32-29 
26 Florø (v k 2) Førde 12-38 
27 Sandnes Sola HK 15-35 
28 Godøy (v k 4) Volda 12-46 
29 Østsiden Fredrikstad Flint Tønsberg 24-31 
30 Gøy Nordstrand 15-18 
31 Stord Viking TIF 21-35 
32 Ammerud (v k 1) Aker Topphåndball 20-41 
33 Harstad Tromsø 23-26 
34 Kjelsås Haslum 20-25
35 Stjørdal HK Levanger HK 25-24 
36 Steinkjer Selbu 21-36 
37 Vikhammer Utleira 15-34 
38 Tønsbergs Turn Grane Arendal 17-39 
39 Notodden Pors 31-40 
40 Vålerenga (v k 6) LFH09 19-23 
41 Ellingsrud Oslo-Studentenes IK 19-30 
3. runde:    
42 Bossekop Nit-Hak (v k 12) 21-28
43 Tromsø (v k 33) Follo HK Damer 25-30 
44 Stjørdal HK (v k 35) Byåsen Elite (v k 16) 8-39 
45 Grane Arendal (v k 38) Vipers Kr.sand (v k 13) 13-39 
48 Haslum (v k 34) Skrim Kongsberg (v k 14) 29-25 
46 Aker TH (v k 32) Storhamar HB Elite (v k15) 26-31
47 AK 28 (v k 25) Tertnes HB Elite (v k 18) 23-44 
  Førde (v k 26) Fana (v k 17) 22-33 
50 Flint Tønsberg (v k 29) Gjerpen HK Skien (v k19) 22-38 
49 Pors (v k 39) Larvik HK (v k 20) 21-33
51 Nordstrand (v k 30) Fredrikstad Bkl (v k 21) 23-30
52 Volda (v k 28) Molde Elite (v k 22) 23-31 
54 Oslo-Studentenes IK (v k41) Rælingen (v k 23) 22-35 
55 LFH09 (v k 40) Oppsal (v k 24) 15-30 
56 Viking TIF (v k 31) Sola HK (v k 27) 21-25 
57 Selbu (v k 36) Utleira (v k 37) 22-28 

Se oversikt over kamper/resultater 

Lag som er klare for 4. runde: 
Follo HK Damer
Utleira
Larvik HK
Byåsen Elite
Rælingen
Nit-Hak
Tertnes Håndball Elite
Fana
Oppsal
Molde Elite
Vipers Kristiansand
Gjerpen HK Skien
Sola HK
Haslum
Fredrikstad
Storhamar