Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

U-jentene til Larvik

U-jentene (LK00) skal ha sin neste samling fra 28. mai - 3. juni. Samlingen holdes i Larvik.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

1 Eli Skogstrand, Sandefjord TIF (Kamper/Mål: 021/001)
2 Rikke Øyerhamn, Flaktveit HB (008/008)
4 Tuva Ulsaker Høve, Byåsen IL (021/043)
5 Henrikke Hauge Kjølholdt, Fyllingen HB (015/034)
6 Thale Rushfeldt Deila, Glassverket IF (021/075)
8 Mia Svele, Storhamar HB (016/046)
10 Christine Karlsen Alver, Fana IL (015/024) *
11 Live Rushfeldt Deila, Glassverket IF (015/017)
12 Vilde Tornes Finneide, Stabæk IF (005/000) *
13 Kristin Loraas Eiriksson, Byåsen IL (008/012)
14 Marte Siren Figenschau, Glassverket IF (021/033)
15 Andrea Holm Aune, Charlottenlund SK (011/032)
18 Tiril Solumsmoen Mørch, Hønefoss SK (012/020)
22 Kristina Sirum Novak, Ålgård HK (018/072)
26 Eva Erdal Moen, Gneist IL (008/003)
27 Mina Hesselberg, Langhus IL (003/005)
28 Marie Hansen, Melhus IL (003/005)
34 Ane Cecilie Høgset, NIT/HAK HK (012/012)
Line Rusten, ØIF Arendal (000/000)
Olivia Lykke Nygaard, Oppegård IL (000/000)
Guro Ramberg, Halsen IF (000/000)
Lorin Sendi, Oppsal IF (000/000) *
Benedikte Kalstad Hernes, Fyllingen HB (007/000)

*Christine Alver og Vilde Tornes Finneide har meldt forfall, Lorin Sendi og Benedicte Kalstad Hernes er tatt inn i troppen.

Reserver:
9 Mie Rakstad, Fjellhammer IL (011/021)
20 Thea Løseth, Byåsen IL (003/002)
24 Emma Haugstvedt, Gneist IL (008/007)
24 Mathilde Arnstad, Utleira IL (003/002)
25 Julie Hattestad, Oppegård IL (011/012)
29 Emma Holtet, NIT/HAK HK (000/000)
Hanne Ramsøskar Sagvold, Byåsen IL (006/000)
Guro Bråthen Hultengreen, Sarpsborg IL (000/000)
Sofie Løwe, Larvik Turn &IF (000/000)
Pia Furu Gundersen, Kragerø IF (000/000)

Skadet og deltar ikke:
3 Marthine Svendsberget, NIT/HAK HK (012/014)
7 Julie Sofie Granum, NIT/HAK HK (015/007)
17 Marielle Nordvang, Aker Topphåndball (015/034)
19 Rikke Landsverk Grave, Gjerpen HB (008/014)
77 Rikke Arnesen, Kjelsås IL (014/042)

Ledelse:
Knut Ove Joa, trener
Pål Oldrup Jensen, trener
Ellen Bredal Oftedal, trener
Andreas Ranvik, fysioterapeut
Ingrid Ødegård, målvaktstrener (01. – 03.06)
Tom Morten Svendsen, fysisk trener (deler av samlingen)
Jannicke Nicolaysen Pettersen, mental trener (28.-30.05)

Oppmøte:
Mandag 28.05:
11.00 Sportellet til Halsen IF
Bergeskogen Idrettspark, Larvik

Innkvartering:
28.05 – 03.06: Sportellet til Halsen IF
Bergeskogen Idrettspark, Larvik

Program for samlingen:

Mandag 28.05:
11.00 Oppmøte på Sportellet
Lunsj
14.00 – 16.00 Trening
Middag

Tirsdag 29.05:
Frokost
10.00 – 12.00 Trening
Lunsj
17.00 – 19.00 Trening
Middag

Onsdag 30.05:
Frokost
10.00 – 12.00 Fysisk trening 
Lunsj
17.00 – 19.00 Trening
Middag

Torsdag 31.05:
Frokost
11.00 – 13.00 Trening
Lunsj
Middag

Fredag 01.06:
Frokost
10.00 – 12.00 Fysisk trening 
Lunsj
17.00 – 19.00 Trening
Middag

Lørdag 02.06:
Frokost
09.30 – 11.30 Trening
Lunsj
15.30 – 17.30 Trening
Middag
19.15 NORGE – SVEITS Boligmappa Arena Larvik
Kveldsmat

Søndag 03.06:
Frokost
10.00 – 12.00 Trening
Lunsj og oppsummering
Hjemreise

Eventuelle spørsmål kan rettes til trenerne Knut Ove Joa 924 20 085 eller Ellen Bredal Oftedal 992 59 449. 

Mer om U-jentene (LK00)