Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Til Ikast i Danmark

Guttelandslaget (LM02) skal ha samling med trening og treningskamper i Ikast, Danmark 24.–30. juni.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen: 

Marcus Haarvik Robson, Fyllingen (Kamper/Mål 002/000)
Jørgen Lunde Flotve, Stord (002/000)
Matthias René Rex Dorgelo, Haslum IL (000/000)
Herman Langeland-Knudsen, Havørn (002/003)
Oliver Nordby Christiansen, IL ROS (000/000)
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen (002/005)
Mathias Welle Aam, Ørsta IL (000/000)
Henrik Jevnaker, Bækkelaget SK (000/000)
Aleksander Høiness, Haslum IL (002/006)
Sander Elgestad, Fyllingen (001/003)
Marius Haugstvedt, Fyllingen (002/000)
Tord Lea Knutsen, Nærbø IL (000/000) *)
Magnus Vik Gabrielsen, Tjølling IF (000/000)
Nicolai Strøm Thoresen, Tjølling IF (000/000)
Linus Høgdahl, Strindheim IL (000/000)
Torgeir Berge Stemsrud, Ski IL (000/000)*)
Benjamin Berg, Fjellhammer IL (002/007)
Jonas Mælen, Avaldsnes IL (000/000)*)
Kristian Gyberg, Våg IK (002/004)
Sigve Asbjørnslett, Rapp Sportsklubben (002/007)
Ibrahim Lama Kromah, Bjørndal IF (000/000)
Marius Galetic, Vålerenga (000/000) **)
Martin Holmen Eberlein, HK-72 Sande (000/000) **)
Nicolay Dewey Pettersen, Urædd Håndball (000/000) **)

*) Forfall
**) Ny spiller inn i troppen

Reserver
Hans Gran, Bækkelagets SK (002/000)
Marcel Batyra, IL ROS (000/000)
Matias Landsrød Haug, Tønsbergs Turnforening (002/002)
Sander André Haakestad, Tjølling IF (000/000)
Henrik Moe Carlsen, Tjølling IF (000/000)
Jon Tore Wiig, Nærbø IL (000/000)
Odin Breivik, Bodø HK (002/001)
Johannes Gurrich, Holmestrand IF (002/004)
Mojtaba Mirzaee, Elverum Håndball (000/000)
Herman Thysted, Urædd Håndball (000/000)
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK (000/000)
Nikolai Moe, IL ROS (002/005)
William Berget, Nordstrand IF (002/001)
Mathias Rønneberg Bisgaard, Ski IL (000/000)
Sondre Mikal Solheim, Skaun HK (000/000)
Edvard Betsaker-Moen, Elverum Håndball (000/000)
Tobias Lyngaas, Gjerdrum IL (000/000)
Alexander Nikolai Lund, Bønes IL (000/000)
Mads Øgaard Helgesen, Bogafjell IL (000/000)
Josh Larry Gabula Korsvik, Gimletroll (000/000)

Ledelse:
Kristoffer Froestad, trener
Fredrik Ruud, trener
Ian Seistrup, fysioterapeut
Jan Erik Andreassen, regional landslagstrener Region Sør

Oppmøte:
Søndag 24.juni kl. 1130 Oslo Lufthavn

Hjemreise:
Lørdag 30.juni ca. kl. 15:55 Samling slutt/hjemreise


Innkvartering i Ikast:
24.-30.juni ISI Ikast
Hagelskærvej 40, 7430 Ikast, Danmark

Program for samlingen

(endringer kan forekomme)

Søndag 24.juni
1130 Oppmøte Oslo Lufthavn
1320 Avreise Oslo
1430 Ankomst Danmark

Mandag 25.juni
07:00 Frokost
09:30-11:30 Trening i hall
12:30 Lunsj
15:00-17:00 Trening i hall
18:00 Middag
21:30 Kveldsmat

Tirsdag 26.juni
07:00 Frokost
09:30-11:30 Fysisk trening
12:30 Lunsj
15:00-17:00 Trening i hall
18:00 Middag
21:30 Kveldsmat

Onsdag 27.juni
07:00 Frokost
09:30-11:30 Trening i hall
12:30 Lunsj
18:00 Middag
19:30 Treningskamp
21:30 Kveldsmat

Torsdag 28.juni
07:00 Frokost
09:30-11:30 Fysisk trening
12:30 Lunsj
15:00-17:00 Trening i hall
18:00 Middag
21:30 Kveldsmat

Fredag 29.juni
07:00 Frokost
09:30-11:30 Trening i hall
12:30 Lunsj
18:00 Middag
19:30 Treningskamp
21:30 Kveldsmat

Lørdag 30.juni
Avreise Ikast
Samling slutt

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Kristoffer Froestad på tlf. 920 42 788.

Mer om Guttelandslaget (LM02)