Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Jentelandslaget samles

Samlingen holdes i Larvik fra 30. april til 4. mai og er for spillere født i 2002/03.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Nr Navn Klubb Kamper/mål
1 Ida Emilie Hansen Taha, Tune IL 000/000
2 Marthe Davidsen Hellevik, Bergen HK 000/000
3 Annmalie Lyngås Skjelstad, Stjørdal HK 000/000
4 Camilla Hennig-Olsen, Randesund IL 000/000
5 Maria Gald Bergslien, Fyllingen HB 000/000
6 Mari Nilsen Solberg, Skiptvet IL 000/000
7 Martine Kårigstad Andersen, Våg IK 000/000
8 Fanny Skindlo, Trauma IF 000/000
9 Mina Pauline Gregersen, Randesund IL 000/000
10 Sofie Winther-Hansen, Strindheim IL 000/000
11 Celina Vatne Jensen, Grane Arendal IK 000/000
12 Mathilde Selstad Strømme, Byåsen IL 000/000
13 Sofie Celius, Konnerud IL 000/000
14 Andrea Karlsen, Gjerpen HB 000/000
15 Tuva Thulin, Tune IL 000/000
16 Sara Helene Benterud, Fjellhammer IL 000/000
17 Pia Standal, Fyllingen HB 000/000
18 Lina Waage Mossestad, Fyllingen HB 000/000
19 Ingeborg Brøste Fossnes, Langhus IL 000/000
20 Sandra Skauen, Råde IL 000/000
21 Silje Alvestad, Nordstrand IF 000/000
22 Henriette Espetvedt Eggen, Fyllingen HB 000/000
23 Rikke Midtfjeld, Eidsberg HB 000/000
24 Emilie Romul, Sjetne IL 000/000

Reserver:
Thea Fjelde Olsen, Våg IK 000/000
Mina Marie Starholm, Lillestrøm HK 000/000
Eirill Finnanger Westby, Ottestad IL 000/000
Rebecka Fodnes, Reistad IL 000/000
Ylva Vegard Aurmo, Flint Tønsberg 000/000
Veriana Veliqi, Våg IK 000/000
Thea Jørgensen, Sandar IL 000/000
Selma Helen Henriksen, Kråkerøy IL 000/000
Emma Ingrid Linnea Lindal, Våg IK 000/000
Celine Jensen, Fyllingen HB 000/000
Julie Tovslid, Urædd HB 000/000
Ronja Tjelmeland Vesterøy, Storhamar HB 000/000
Elsa Åsberg, Haslum IL 000/000
Henriette Jack Larsen, Fjellhammer IL 000/000
Oda Jørgine Fuhr, Tromsø HK 000/000
Dana Gudmundsdottir, Konnerud IL 000/000

Ledelse:
Tore Johannessen, landslagstrener
Tonje Larsen, landslagstrener
Kari Kristensen, fysioterapeut
Hilde Wikestad, målvaktstrener (1.-3.5)

Oppmøte:
Mandag 30.4 kl 11.00 på Sportellet på Halsen, Bergeskogen Idrettspark, Larvik.

Foreløpig program for samlingen (kan komme endringer):

Mandag 30.4
11.00 Oppmøte på Sportellet
14.00 – 16.00 Trening

Tirsdag 1.5
09.00 – 11.00 Trening
15.00 – 17.00(18.00) Fysisk trening Stamina, event dele i 2 grupper

Onsdag 2.5
10.45 – 12.45 Trening
16.00 Løping ute


Torsdag 3.5
09.00 – 11.00 Trening
15.00 – 17.00 (18.00) Fysisk trening

Fredag 4.5
09.00 – 11.00 Trening
Oppsummering og hjemreise

Det settes av tid til skolearbeid i dagsprogrammet.

Husk at alle landslagsspillere må gjennomføre E-læringsprogrammet Ren utøver.

Spørsmål og eventuelt forfall meldes snarest til Tore Johannesen, tlf. 976 83 701 eller Tonje Larsen, tlf. 959 65 045.