Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Foto: Svein André Svendsen/NHF

U-jentene til Ungarn

U-jentene (LK00) skal ha samling og delta i 4-nasjoners turnering i Ungarn fra 19.-26. mars

Deltagende nasjoner i turneringen er Danmark, Norge, Nederland og Ungarn. Kampene spilles i Dabas, Ungarn.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen: 

Eli Skogstrand, Sandefjord TIF (Kamper/Mål: 018/001)
Tuva Ulsaker Høve, Byåsen IL (018/041)
Henrikke Hauge Kjølholdt, Fyllingen HB (012/027)
Thale Rushfeldt Deila, Glassverket IF (018/054)
Julie Sofie Granum, NIT/HAK HK (012/003)
Mia Svele, Storhamar HB (015/045)
Live Rushfeldt Deila, Glassverket IF (012/012)
Vilde Tornes Finneide, Stabæk IF (002/000)
Kristin Loraas Eiriksson, Byåsen IL (005/012)
Marte Siren Figenschau, Glassverket IF (018/032)
Andrea Holm Aune, Charlottenlund SK (011/032) *)
Kristina Sirum Novak, Ålgård HK (015/053)
Eva Erdal Moen, Gneist IL (005/001)
Mina Hesselberg, Langhus IL (000/000)
Marie Hansen, Melhus IL (000/000)
Emma Holtet, NIT/HAK HK (000/000) *)
Julie Hattestad, Oppegård IL (008/011)
Mie Rakstad, Fjellhammer IL (008/021) **)
Mathilde Arnstad, Utleira IL (000/000)**)

*) Forfall
**)Ny spiller inn

Reserver:
Christine Karlsen Alver, Fana IL (015/024)
Rikke Landsverk Grave, Gjerpen HB (008/014)
Thea Løseth, Byåsen IL (003/002)
Emma Haugstvedt, Gneist IL (008/007)
Hanne Ramsøskar Sagvold, Byåsen IL (006/000)
Zaynab Elmrani, Tønsberg Turn (005/000)
Line Rusten, ØIF Arendal (000/000)
Ingrid Thea Stangeland, Hundvåg (000/000)
Lorin Sendi, Oppsal IF (000/000)

Skadet og deltar ikke:
Ane Cecilie Høgset, NIT/HAK HK (012/012)
Tiril Solumsmoen Mørch, Hønefoss SK (012/020)
Marthine Svendsberget, NIT/HAK HK (012/014)
Rikke Arnesen, Kjelsås IL (014/042)
Marielle Nordvang, Aker Topphåndball (015/034)

Ledelse:
Pål Oldrup Jensen, trener
Ellen Bredal Oftedal, trener
Randi Solheim, fysioterapeut
Jannicke N. Pettersen, mental trener
Ane Victoria Mällberg, videoanalyse

Oppmøte:
Mandag 19.mars:
Kl. 08.40 Oslo Lufthavn

Innkvartering:
19 – 26.mars: Dabas Motel
Dabas Bartòk Bèla u 100
Dabas, Ungarn

Program for samlingen:

Mandag 19.mars:
08.40 Oppmøte Oslo Lufthavn
10.40 Flyavgang Budapest
13.00 Ankomst Budapest
14.15 Lunsj
17.00 – 19.00 Trening
20.00 Middag

Tirsdag 20.mars:
08.30 Frokost
10.00 – 12.00 Styrketrening
13.00 Lunsj
17.00 – 19.00 Trening
20.30 Middag

Onsdag 21.mars:
08.15 Frokost
09.45 – 11.30 Trening
12.15 Lunsj
17.00 – 19.00 Trening
20.00 Middag

Torsdag 22.mars:
08.15 Frokost
09.45 – 11.30 Trening
12.30 Lunsj
17.30 – 19.30 Trening 
20.00 Middag

Fredag 23.mars:
07.00 Frokost
07.30 – 08.00 Spillemøte
08.15- 09.15 Trening
10.30 Lunsj
16.00 NORGE – DANMARK
19.00 Middag

Lørdag 24.mars:
09.15 Frokost
09.45 – 10.30 Spillemøte
11.15 – 13.00 Trening
13.30 Lunsj
18.00 UNGARN – NORGE
20.30 Middag

Søndag 25.mars:
07.00 Frokost
07.45 – 08.15 Spillemøte
11.00 NORGE – NEDERLAND
12.30 Avslutningsseremoni
13.00 Lunsj
Middag

Mandag 26.mars:
08.00 Frokost
09.00/09.30 Transport til flyplassen
12.00 Avgang Oslo
14.30 Ankomst Oslo
Videre hjemreise  

Spørsmål og eventuelt forfall meldes snarest til Pål 932 55 326 eller Ellen 992 59 449. 

Mer om U-jentene (LK00)