Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Foto: Svein André Svendsen/NHF

U-gutta til Bergen

U-gutta (LM00) skal ha sin neste samling sammen med Juniorgutta og Rekruttgutta i Bergen fra 4. til 8.april.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samligen:

André Bergsholm Kristensen, Sandefjord Håndball (018/002)
Marcus Støen Fredriksen, Bækkelagets SK (002/000)
Robart Jansen, Viking TIF (006/001)
Ola Hoftun Lillelien, HK-72 Sande (018/052)
Tollef Oskar Lindqvist, Falk SK (006/011)
Alexander Blonz, Viking Håndball (015/052)
Lars-Henrik Hygen, Viking TIF (012/017)
Victor Sprus Helsinghof, Ski IL (002/005)
Alessandro Zulijani, Sverresborg HK (017/028)
William Fiala Gjermundnes, Randesund IL (014/030)
Jonas Myreng Elverhøy, Elverum Håndball (016/018)
Tobias Grøndahl, Vestre Bærum HK (006/012)
Ola Romsaas, Haslum IL (007/040)
*Viktor Petersen Norberg, Tjølling IF (019/057)
August Storbugt, Sarpsborg IL Håndball (018/049)
Daniel Jakobsen, Bodø HK (013/012)
Kristian Hübert Larsen, Tjølling IF (007/005)
Andreas Heiberg Jakobsen, Viking TIF (000/000)
*Birk Hermann Inselseth, Sandefjord TIF (000/000)

*05.04 Viktor Petersen Norberg er gått ut og Birk Herman Inselseth er kommet inn i troppen.

Reserver:
Markus Nilsen, Randesund IL (006/000)
Thomas Langerud Kristoffersen, Haslum IL (011/000)
Markus Foslund Niva, Bækkelagets SK (012/011)
Kasper Sjursen Syversen, Fjellhammer IL (011/020)
Henning Lea Knutsen, Nærbø IL (011/036)
Kjetil Johansen, Nærbø IL (000/000)
Stiven Thorsteinsson, Elverum Håndball (006/007)
Thomas Bjaaland, Herkules IF (015/024)
Kristoffer Raastad-Hoel, IL ROS (000/000)
Simen Ulstad Lyse, Klæbu IL (000/000)
Mads Falck Rekstad, Bækkelagets SK (003/009)
Eric Nicolay Jensen, Randesund IL (006/005)
Kristoffer Iversen, Viking Håndball (008/017)
Nicolai Daling, Sverresborg HK (006/002)
Ulrik Berge Eriksson, Viking TIF (000/000)
Vegard Kjendalen, Tjølling IF (000/000)
Andreas Kjærra Pedersen, Kragerø IF Håndball (000/000)

Ledelse:
Anstein Engravslia, trener
Johnny Jensen, trener
Jonathan Orvik Giladi, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener

Oppmøte: 
Onsdag 04.april
I Framohallen til trening 15:30

Hjemreise:
Søndag 08.april
ca. kl. 13:30 Samling slutt/hjemreise

Innkvartering i Bergen:
04.-08.april Scandic Bergen City

Program for samlingen

(endringer kan forekommer)

Onsdag 04.april:
15:30-17:15 Trening i hall
19:00 Middag
22:00 Kveldsmat

Torsdag 05.april:
08:30 Frokost
09:30-11:00 Trening i hall
11:45 Lunsj
15:00-16:30 Fysisk
17:15 Lett måltid i Sotra
18:15 Norge – Island
20:45 Middag

Fredag 06.april:
08:30 Frokost
10:00-11:30 Trening i hall
12:15 Lunsj
15:00 Lett måltid
17:00-18:45 Treningskamp mot Viking TIF
20:00 Middag
22:30 Kveldsmat

Lørdag 07.april:
08:30 Frokost
10:30-12:15 Trening i hall
13:15 Lunsj
15:30-16:45 Fysisk
17:45 Lett måltid i Sotra
18:15 Norge – Frankrike
20:45 Middag

Søndag 08.april:
08:00 Frokost
09:30-10:45 Trening i hall
11:15 Lett måltid i Sotra
11:30 Se Rekrutt-LM98
13:30 Avreise Flesland/Samling slutt 

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Anstein Engravslia på tlf. 911 52 483.

Mer om U-gutta (LM00)