Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Sindre Heldal er en av spillerne i Junior-troppen til samlingen.
Sindre Heldal er en av spillerne i Junior-troppen til samlingen.
Foto: Svein André Svendsen/NHF

Juniorsamling i Bergen

Innkalling til landslagssamling i Bergen 4.-8.april 2018. Dette er en fellessamling med LM00 og LMR.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til denne samlingen:

Sander Drange Heieren, St.Hallvard (009/000)
Emil Kheri Imsgard, Elverum Håndball (035/000)
Simon Ypma, Sävehof (001/000)
Robin Paulsen Haug, St.Hallvard (024/000)
Andreas Horst Haugseng, Nærbø IL (031/070)
Sander Rogne Myklebust, Ski IL (012/008)
Sander Løvlie Simonsen, ØIF Arendal Elite (032/076)
Thomas Horneland Boilesen, Drammen Håndball (033/087)
Olaf Richter Hoffstad, Sandefjord Håndball (038/111)
Fabian Sandven, Bækkelaget Håndball Elite (029/094)
Sindre Heldal, FyllingenBergen (036/111)
Vetle Rønningen, Bodø HK (028/062)
Jacob Weidemann, Nøtterøy Håndball Elite (002/004)
Simen Holand Pettersen, Sandefjord Håndball (025/073)
Alexander Mitrovic, Elverum Håndball (003/004)
Karsten Skinnarland Enoksen, Runar IL (016/019)
Rassin Haugseng, Nærbø IL (027/043)
Preben Egeli, Bodø HK (028/061)
Anders Teige Bøe, Herkules Håndball (022/030)

Reserver:
Halvor-Elias Nærland, Nærbø IL (036/000)
Sander Akerlie, HK-72 Sande (000/000)
Nikolai Wiig, Bækkelaget Håndball Elite (003/000)
Sander Wennberg Linderud, Elverum Håndball (020/018)
Tord Aksnes Lode, Nærbø IL (013/011)
Tord Haugseng, Nærbø IL (003/003)
Leander Myklebust Seime, Gneist (000/000)
Fredrik Engelstad, Sandefjord Håndball (010/009)
Felix Abrahamsen Lunde, Haslum HK (007/006)
Oscar Aleksander Lysgård, Haslum IL (000/000)
Jostein Østrem, Nøtterøy Håndball Elite (006/014)

Ledelse:
Joar Gjerde, trener
Vidar Gjesdal, trener
Tom Erik Riis, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener

Oppmøte: 
Onsdag 04.april 

I Framohallen til trening 15:30

Hjemreise:
Søndag 08.april ca. kl. 13:30 Samling slutt/hjemreise

Innkvartering i Bergen:
04.-08.april Scandic Bergen City 

Program for samlingen

(endringer kan forekommer)

Onsdag 04.april:
15:30-17:15 Trening i hall
19:00 Middag
22:00 Kveldsmat

Torsdag 05.april:
08:30 Frokost
09:30-11:00 Fysisk (SATS)
11:45 Lunsj
15:00-16:30 Trening i hall
17:15 Lett måltid i Sotra
18:15 Norge – Island
20:45 Middag

Fredag 06.april:
08:30 Frokost
10:00-11:30 Fysisk (SATS)
12:15 Lunsj
15:00 Lett måltid
17:00-18:45 Treningskamp mot FyllingenBergen
20:00 Middag
22:30 Kveldsmat

Lørdag 07.april:
08:30 Frokost
10:30-12:00 Fysisk (SATS)
12:45 Lunsj
15:30-16:45 Trening i hall
17:45 Lett måltid i Sotra
18:15 Norge – Frankrike
20:45 Middag

Søndag 08.april:
09:00 Frokost
11:30-12:45 Treningskamp mot LMR
13:15 Lett måltid i Sotra
13:30 Avreise Flesland/Samling slutt

 

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Joar Gjerde på tlf. 93055955. 

Mer om Juniorgutta (LM98)