Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Anders Teige Bøe er en av Juniorgutta som skal på samling i Skien. Foto: Svein Andre Svendsen/NHF
Anders Teige Bøe er en av Juniorgutta som skal på samling i Skien. Foto: Svein Andre Svendsen/NHF

Juniorgutta til Skien

Juniorgutta (LM98) skal ha samling i Skien med Guttelandslaget, U-gutta og Rekruttgutta.

Samlingen i Skien varer fra 8.-11. mars. 
Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere i troppen til Juniorgutta (LM98):

Sander Drange Heieren, St.Hallvard (Kamper/Mål: 009/000)
Emil Kheri Imsgard, Elverum Håndball (035/000)
Simon Ypma, Sävehof (001/000)
Andreas Horst Haugseng, Nærbø IL (031/070)*)
Sander Rogne Myklebust, Ski IL (012/008)
Sander Løvlie Simonsen, ØIF Arendal Elite (032/076)
Thomas Horneland Boilesen, Drammen Håndball (033/087)
Olaf Richter Hoffstad, Sandefjord Håndball (038/111)
Fabian Sandven, Bækkelaget Håndball Elite (029/094)
Sindre Heldal, FyllingenBergen (036/111)
Vetle Rønningen, Bodø HK (028/062) *)
Jacob Weidemann, Nøtterøy Håndball Elite (002/004) *)
Simen Holand Pettersen, Sandefjord Håndball (025/073) *)
Alexander Mitrovic, Elverum Håndball (003/004)
Karsten Skinnarland Enoksen, Runar IL (016/019)
Rassin Haugseng, Nærbø IL (027/043)
Preben Egeli, Bodø HK (028/061)
Anders Teige Bøe, Herkules Håndball (022/030)
Oscar Aleksander Lysgård, Haslum IL (000/000) **)
Felix Abrahamsen Lunde, Haslum HK (007/006) **) *)
Tord Haugseng, Nærbø IL (003/003) **)
Fredrik Engelstad, Sandefjord Håndball (010/009) **)

Reserver:
Halvor-Elias Nærland, Nærbø IL (036/000)
Sander Akerlie, HK-72 Sande (000/000)
Nikolai Wiig, Bækkelaget Håndball Elite (003/000)
Sander Wennberg Linderud, Elverum Håndball (020/018)
Tord Aksnes Lode, Nærbø IL (013/011)
Leander Myklebust Seime, Gneist (000/000)
Kristoffer Pedersen, Kragerø IF Håndball (008/006)
Bjørnar Pedersen, Ski IL (036/076)

*) Forfall 
**) Ny spiller inn i troppen. 

Ledelse:
Joar Gjerde, trener
Vidar Gjesdal, trener
Håkon Halvorsen, fysisk trener
Sindre Y. Walstad, målvaktressurs

Oppmøte Juniorgutta (LM 98):
Torsdag 08.03 kl. 11:30 Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise Juniorgutta (LM 98):
Søndag 11.03 ca. kl. 13:30 Samling slutt/hjemreise

Innkvartering i Skien:
08.-11.3 Sportellet, Skien Fritidspark
Moflatvegen 59, Skien

Program for samlingen
(endringer kan forekomme)

Torsdag 08. mars
11:30 Oppmøte
12:00-14:00 Trening i hall 
14:15 Lunsj, 3 lag
17:30 Lett måltid på Sportellet
18:30-20:30 Trening i hall 
20:45 Middag

Fredag 09. mars:
08:30 Frokost
10:00-11:30 Fysisk (Akrobat) 
12:00 Lunsj,
15:00 Lett måltid på Sportellet
17:00-19:00 Trening i hall 
19:15 Middag
22:00 Kveldsmat på Sportellet

Lørdag 10. mars
08:30 Frokost
10:00-12:00 Trening i hall 
12:30 Lunsj
15:00 Lett måltid på Sportellet
17:00-18:30 Fysisk (Akrobat)
18:45 Middag
22:00 Kveldsmat på Sportellet

Søndag 11.mars
08:30 Frokost
10:00-12:00 Trening i hall
12:30 lunsj
13:30 Samling slutt 

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Joar Gjerde på tlf. 93055955

Mer om Juniorgutta (LM98)