Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Kristoffer Froestad og Fredrik Ruud er trener for Guttelandslaget.
Kristoffer Froestad og Fredrik Ruud er trener for Guttelandslaget.

Guttesamling i Skien

Guttelandslaget (LM02) skal ha samling i Skien med U-gutta, Juniorgutta og Rekruttgutta.

Samlingen i Skien varer fra 8.-11. mars. 
Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere i troppen til Guttelandslaget (LM02): 

Matthias René Rex Dorgelo, Haslum IL
Marcus Haarvik Robson, Fyllingen
Hans Gran, Bækkelagets SK
Herman Reinemo, Nordstrand IF
Trygve Bøkestad Teigen, Elverum Håndball
Aleksander Høiness, Haslum IL
Torgeir Berge Stemsrud, Ski IL
Benjamin Berg, Fjellhammer IL
Tord Lea Knutsen, Nærbø IL
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK
William Berget, Nordstrand
Sander Elgestad, Fyllingen
Johannes Gurrich, Holmestrand IF
Tobias Lyngaas, Gjerdrum IL*)
Ibrahim Lama Kromah, Bjørndal IL
Alexander Nikolai Lund, Bønes
Nikolai Moe, IL ROS
Nicolai Strøm Thoresen, Tjølling IF
Jon Tore Wiig, Nærbø IL
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen
Martin Paulsen Aarvik, Tjølling IF**)
Magnus Landevaag, Storhamar Håndball  **)

*)Forfall
**)Ny spiller inn i troppen

Reserver:
Mathias Berg Håkonsen, Bønes IL
Jørgen Lunde Flotve, Stord
Matias Haug, Tønsbergs Turnforening 
Odin Breivik, Bodø HK
Martin Strøm Tjernshaugen, Ski IL
Henrik Jevnaker, Bækkelaget SK
Marius Galetic, Vålerenga
Martin Holmen Eberlein, HK-72 Sande
Marius Haugstvedt, Fyllingen
Magnus Vik Gabrielsen, Tjølling IF
Edvard Betsaker-Moen, Elverum Håndball
Herman Langeland-Knutsen, Havørn
Mathias Kvinge, Fyllingen
Jonas Mælen, Avaldsnes IL
Lars Linus Høgdahl, Strindheim IL
Valentin Støre Rosenlund, Skogn IL 
Kristian Gyberg, Våg IK

Ledelse:
Kristoffer Froestad, trener
Fredrik Ruud, trener
Ian Seistrup, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener
Sindre Y. Walstad, målvaktressurs

Oppmøte Guttelandslaget (LM02):
Torsdag 08.03 kl. 11:30 Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise Guttelandslaget (LM02):
Søndag 11.03 ca. kl. 13:30 Samling slutt/hjemreise

Innkvartering i Skien:
08.-11.03 Sportellet, Skien Fritidspark
Moflatvegen 59, Skien

Program for samlingen
(endringer kan forekomme)

Torsdag 08. mars
11:30 Oppmøte
12:00-14:00 Trening i hall
14:15 Lunsj
17:30 Lett måltid på Sportellet
18:30-20:30 Trening i hall 
20:45 Middag

Fredag 9. mars: 
08:30 Frokost
10:00-12:00 Trening i hall
12:30 Lunsj
15:00 Lett måltid på Sportellet
17:00-18:30 Fysisk (Akrobat) 
18:45 Middag
22:00 Kveldsmat på Sportellet

Lørdag 10. mars:
08:30 Frokost
10:00-12:00 Trening i hall
12:30 Lunsj
15:00 Lett måltid på Sportellet
17:00-19:00 Trening i hall
19:15 Middag
22:00 Kveldsmat på Sportellet

Søndag 11.mars:
08:30 Frokost
10:00-12:00 Trening i hall 
12:30 lunsj
13:30 Samling slutt

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Kristoffer Froestad på tlf. 920 42 788.

Mer om Guttelandslaget (LM02)