Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Thomas Bjaaland er en av U-gutta som skal til Ungarn. Foto: Svein André Svendsen/NHF
Thomas Bjaaland er en av U-gutta som skal til Ungarn. Foto: Svein André Svendsen/NHF

Til turnering i Ungarn

U-gutta (LM00) starter 2018 i turnering i Ungarn, med kamper mot Ungarn, Slovenia og Kroatia.

Troppen samles 3. januar, mens turneringen, som går av stabelen i Balatonboglár, Ungarn, spilles fra 5.-7. januar. 

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til turneringen:
André Bergsholm Kristensen, Sandefjord Håndball (Født: 15.03.00) (Kamper/Mål*): 012/002)
Markus Nilsen, Randesund IL (04.02.00) (003/000)
Ola Hoftun Lillelien, HK-72 Sande (25.02.00) (012/036)
Alexander Blonz, Viking Håndball (17.04.00) (009/027)
Eric Nicolay Jensen, Randesund IL (12.03.00) (000/000)
Markus Foslund Niva, Bækkelagets SK (26.04.00) (009/010)
Victor Sprus Helsinghof, Ski IL (17.01.00) (000/000)
Alessandro Zulijani, Sverresborg HK (09.06.00) (012/017)
Jonas Myreng Elverhøy, Elverum Håndball (31.12.00) (010/009)
Tobias Grøndahl, Vestre Bærum HK (22.01.01) (000/000)
Ola Romsaas, Haslum IL (10.09.00) (003/019)
Thomas Bjaaland, Herkules IF (21.01.01) (012/022)
Kasper Haugen Furu, Tønsbergs Turn (01.06.01) (000/000)
Viktor Petersen Norberg, Tjølling IF (25.03.00) (013/033)
Daniel Jakobsen, Bodø HK (16.11.00) (010/008)
August Storbugt, Sarpsborg IL Håndball (29.04.00) (012/038)
Kristian Hübert Larsen, Tjølling IF (22.03.00) (000/000)

Reserver:
Marcus Støen Fredriksen, Bækkelagets SK (25.10.00) (002/000)
Thomas Langerud Kristoffersen, Haslum IL (31.01.00) (008/000)
Stiven Thorsteinsson, Elverum Håndball (04.06.00) (003/004)
Kristoffer Raastad-Hoel, IL ROS (30.05.01) (000/000)
Lars-Henrik Hygen, Viking TIF (19.05.00) (012/017)
Simen Ulstad Lyse, Klæbu IL (01.02.00) (000/000)
Torstein Risdal Hannås, Otra IL (15.04.01) (000/000)
Mads Falck Rekstad, Bækkelagets SK (27.01.00) (000/000)
Birk Hermann Inselseth, Sandefjord TIF (26.05.00) (000/000)
Kjetil Johansen, Nærbø IL (04.12.00) (000/000)
Kasper Sjursen Syversen, Fjellhammer IL (29.07.01) (011/020)
Bjørn Christensen Mathiassen, Viking TIF (27.04.01) (006/017)
Kristoffer Iversen, Viking Håndball (20.02.00) (005/012)
William Fiala Gjermundnes, Randesund IL (29.04.01) (011/028)
Nicolai Daling, Sverresborg HK (16.09.01) (006/002)
Ulrik Berge Eriksson, Viking TIF (09.03.01) (000/000)
Tollef Oskar Lindqvist, Falk SK (17.01.01) (003/004)
Andreas Heiberg Jakobsen, Viking TIF (24.08.00) (000/000)

Ledelse
Anstein Engravslia, trener
Johnny Jensen, trener
Jonathan Orvik Giladi, fysioterapeut  

*) NB: kamper og mål er ikke oppdatert. 

Oppmøte:
Onsdag 3.1 kl. 0830 Oslo Lufthavn

Overnatting:
Neka Village 
Balatonboglár, Kodály Zoltán u.12., Ungarn

Spillehall:
NEKA Hall
Balatonboglár, Gaál Gaszton u 58, Ungarn

Norges kamper i turneringen: 
05.01: kl 18:00 Ungarn - Norge NEKA Hall
06.01: kl 16:00 Norge - Slovenia NEKA Hall
07.01: kl 11:00 Norge - Kroatia NEKA Hall

Program for samlingen: (Endringer kan forekomme)

Onsdag 03.01
0830 Oppmøte Oslo Lufthavn
1040 Avreise Oslo
1830-2000 Trening
Middag

Torsdag 04.01
Frokost
1030-1200 Trening
Lunsj
1700-1830 Trening
Middag

Fredag 05.01
0800-0830 Frokost
1030-1200 Trening
1300-1330 Lunsj
1800 Ungarn - Norge
2030 Middag

Lørdag 06.01
0730-0800 Frokost
0930-1030 Trening
1200-1230 Lunsj
1600 Norge - Slovenia
2000 Middag

Søndag 07.01
0800-0830 Frokost
1100 Norge – Kroatia
1300-1330 Lunsj
2125 Avreise Ungarn
2355 Ankomst Oslo lufthavn/samling slutt.  

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Anstein Engravslia på tlf. 911 52 483.

Mer om U-gutta (LM00)