Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Kristoffer Froestad og Fredrik Ruud, trenere LM02. Foto: Svein André Svendsen/NHF
Kristoffer Froestad og Fredrik Ruud, trenere LM02. Foto: Svein André Svendsen/NHF

Nytt Guttelandslag

50 kandidater til Guttelandslaget (LM02) innkalles til lagets første samling i Skien i januar 2018.

Landslagskandidatene til denne aller første samlingen for denne aldersgruppen er delt i to, hver med 25 spillere. Første gruppe skal være i Skien fra 2.-4. januar, andre gruppe fra 5.-7. januar. 

Dette er spillerne Norges Håndballforbund har tatt ut til samlingene: 

Gruppe 1 - 2.-4. januar 2018: 

Markus Haarvik Robson, Fyllingen (20.08.02)
Mathias Berg Håkonsen, Bønes IL (23.11.02)
Matias Haug, Tønsbergs Turnforening (13.06.02)
Herman Reinemo, Nordstrand IF (22.08.02)
Sander André Haakestad, Tjølling IF (25.04.02)
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen (08.04.02)
Odin Breivik, Bodø HK (29.12.02)
Martin Strøm Tjernshaugen, Ski IL (03.05.02)
Henrik Jevnaker, Bækkelaget SK (19.05.02)
Truls Bjørkedal Thrane, Vestre Bærum HK (07.04.02)
Aleksander Høiness, Haslum IL (01.08.02)
Marius Galetic, Vålerenga (21.06.02) *)
Martin Holmen Eberlein, HK-72 Sande (19.04.02)
Torgeir Stemsrud, Ski IL (05.03.02)
Erlend Stafset, Elverum Håndball (21.10.02)
Marius Haugstvedt, Fyllingen (11.04.02)
Tord Lea Knutsen, Nærbø IL (17.01.02)
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK (09.01.02)
Goran Firozyar, Vestli IL (22.05.02)
Magnus Vik Gabrielsen, Tjølling IF (28.05.02)
Emil Strøm, Tjølling IF (19.09.02)
Edvard Betsaker-Moen, Elverum Håndball (03.12.02)
Ruben André Knutsen, Bodø HK (17.06.02)
Edward Olsen Dalby, Urædd Håndball (09.09.02)
Kevin Høyland, Fløy (21.02.02)
Mojtaba Mirzaee, Elverum Håndball (20.05.02) 

*) meldt forfall

Gruppe 2 - 5.-7. januar 2018: 
Jørgen Lunde Flotve, Stord (02.04.02)
Matthias René Rex Dorgelo, Haslum IL (31.10.02)
Daniel Dimitrijevic, Fyllingen (16.02.02)
Henrik Christoffer Moe Carlsen, Tjølling IF (18.03.02)
Herman Langeland-Knutsen, Havørn (13.03.02)
Magnus Landevaag, Storhamar Håndball (17.04.02)
Ola Grønvold, Ski IL (16.05.02)
Sander Elgestad, Fyllingen (25.06.02)
Johannes Gurrich, Holmestrand IF (08.02.02)
Nicolai Strøm Thoresen, Tjølling IF (30.06.02)
Fabian Sivertsen, Nordstrand IF (29.08.02)
Mathias Kvinge, Fyllingen (26.08.02)
Jonas Mælen, Avaldsnes IL (22.04.02)
Markus Monsen, Rival IL (22.03.02)
Reidar Refsnes Johnsen, Nærbø IL (08.04.02)
Lars Linus Høgdahl, Strindheim IL (02.01.02)
Valentin Støre Rosenlund, Skogn IL (26.06.02)
Nikolai Moe, IL ROS (09.05.02)
Nikolai Abrahamsen Lunde, Nordstrand IF (09.03.02)
Kristian Gyberg, Våg IK (10.03.02)
Tobias Lyngaas, Gjerdrum IL (03.05.02)
Martin Paulsen Aarvik, Tjølling IF (29.08.02)
Marcel Jerzy Batyra, IL ROS (09.02.02)
Jon Tore Wiig, Nærbø IL (21.09.02)
Andreas Arntsen, Tromsø HK (26.03.02) **)

Reserver (begge grupper)
Torstein Sekkingstad, Viking TIF (10.02.02)
Trygve Bøkestad Teigen, Elverum Håndball (30.05.02)
Thomas Bøe Linder, Fjellhammer IL (02.08.02)
Philip Maurstad Uv, Reistad IL (25.07.02)
Oskar Dahl, Glassverket IF (07.10.02)
Karl Rødde Opseth, Mathopen IL (28.01.02)
Sten Daniel Lindevik, Fløy (07.12.02)
Emil Persgård, Steinkjer HK (14.02.02)
Ole Kristian Fjære Aasgaard, IL ROS (05.04.02)
Elias Bodsberg, Nærbø IL (02.02.02)
Sindre Leine Solbakken, Øyer-Tretten IF (20.07.02)
Mathias Rønneberg Bisgaard, Ski IL (21.01.02)
Sondre Mikal Solheim, Skaun HK (02.04.02)
Alexander Bergseth Jullumstrø, Skogn IL (25.02.02)
Erling Skogstad Norddal, Utleira IL (25.03.02)
Mads Eriksen, Mathopen 04.12.02)
Henrik Rifseim, Frogner IL 02.05.02)
Joakim Stene, Selbu IL 16.08.02)
Nils Marwin Käding, HK-72 Sande 15.07.02)

Ledelse:
Kristoffer Froestad, trener
Fredrik Ruud, trener
Ian Seistrup, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener

Oppmøte LM 02 Gruppe 1:
Tirsdag 02.01 kl. 10:30 Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise LM 02 Gruppe 1:
Torsdag 04.01 kl. 13:00 Samling slutt/hjemreise

Oppmøte LM 02 Gruppe 2:
Fredag 05.01 kl. 10:30 Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise LM 02 Gruppe 2:
Søndag 07.01 kl. 13:00 Samling slutt/hjemreise

Innkvartering i Skien:
02.-07.01 Sportellet, Skien Fritidspark
Moflatvegen 59, 3733 Skien


Program for samlingen (endringer kan forekomme)

Tirsdag 2.januar
10:30 Oppmøte LM02 (Gruppe 1)
11:00-13:00 Trening i hall LM02
13:15 Lunsj LM02
15:30 Lett måltid på Sportellet
17:00-19:00 Trening i hall LM02
19:15 Middag
21:30 Kveldsmat på Sportellet

Onsdag 3.januar
08:30 Frokost
10:00-12:00 Trening i hall LM02
12:15 Lunsj
15:30 Lett måltid på Sportellet
17:30-19:30 Trening i hall LM02
19:45 Middag
21:30 Kveldsmat på Sportellet

Torsdag 4.januar
08:30 Frokost LM02
10:00-12:00 Trening i hall LM02
12:15 Lunsj LM02
13:00 Samling slutt LM02 (Gruppe 1)

Fredag 5.januar 
10:30 Oppmøte LM02 (Gruppe 2) 
11:00-13:00 Trening i hall 
13:15 Lunsj LM02 
15:30 Lett måltid på Sportellet 
17:00-19:00 Trening i hall 
19:15 Middag 
21:30 Kveldsmat på Sportellet

Lørdag 6.januar
08:30 Frokost
10:00-11:30 Trening i hall 
12:00 Lunsj
15:30 Lett måltid på Sportellet
17:00-19:00 Trening i hall 
19:15 Middag
21:30 Kveldsmat på Sportellet

Søndag 7.januar
08:30 Frokost
10:00-12:00 Trening i hall 
12:15 Lunsj
13:00 Samling slutt

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Kristoffer Froestad på tlf. 920 42 788.

Mer om Guttelandslaget (LM02)