Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Trenere for Jentelandslaget: Tore Johannessen og Tonje Larsen.
Trenere for Jentelandslaget: Tore Johannessen og Tonje Larsen.

Jentelandslaget samles

Den aller første samlingen for kandidater til Jentelandslaget (LK02) er i Larvik fra 23.-27. november.

De innkalte spillerne er delt inn i to grupper på 25 for at trenerne Tore Johannessen og Tonje Larsen skal få best mulig anledning til vurdere kandiatene til Jentelandslaget med spillere født i 2002. Gruppe 1 samles fra 23.-25. november, gruppe 2 fra 25.-27. november. Base for samlingen i Larvik er Halsen IFs anlegg i Bergeskogen og Bergslihallen. 

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen: 

Gruppe 1 (23.-25. november):

Oda Thorsen, Randaberg HK (Født 07.01.02)
Zacarina Sivertsen, Fjellhammer IL (03.06.02)
Sophie Amalie Møbius Lindås, Skreia IL (08.02.02)
Dana Gudmundsdottir, Konnerud IL (01.06.02)
Maren Eriksen Langø, Hinna HB (20.08.02)
Pia Standal, Fyllingen HB (24.01.02)
Maria Gald Bergslien, Fyllingen HB (12.01.02)
Rebecka Fodnes, Reistad IL (24.08.02)
Nora Johnsen, Nore Neset HB (27.04.02)
Eirill Finnanger Westby, Ottestad IL (20.07.02)
Sara Helena Benterud, Fjellhammer IL (27.02.02)
Emma Ingrid Linnea Lindal, Våg IK (26.09.02)
Amalie Alvsåker Granli, LFH09 (01.09.02)
Ylva Vegard Aurmo, Flint Tønsberg (23.06.02)
Veriana Veliqi, Våg IK (21.01.02) *)
Emilie Romul, Sjetne IL (15.10.02)
Thea Jørgensen, Sandar IL (28.03.02)
Eline Gerø, Fjellhammer IL (01.10.02)
Marie Olstad Pettersen, Storhamar IL (10.12.02)
Sofie Winther-Hansen, Strindheim IL (05.10.02)
Tiril Høyheim, Årstad IL (05.02.02)
Henriette Jack Larsen, Fjellhammer IL (18.04.02)
Karin Steen, Trauma IF (23.01.02)
Marita Ylvisåker Aaberg, Årdalstangen IL (14.04.02)
Sara Nodeland Hodnemyr, Hånes IF (02.01.02)
Sanna Lind Betten, Fjellhammer IL (17.01.02)**

Gruppe 2 (25.-27. november):
Annmalie Lyngås Skjelstad, Stjørdal HK (05.06.02)
Marthe Davidsen Hellevik, Bergen HK (23.09.02)
Mina Marie Starholm, Lillestrøm HK (28.10.02)
Camilla Hennig-Olsen, Randesund IL (23.02.02)
Ida Frigstad, Våg IK (10.07.02)
Elsa Åsberg, Haslum IL (23.03.02)
Frida Haugen, Nesjar IF (20.03.02)
Celine Jensen, Fyllingen HB (22.06.02)
Anny Veiby, Degernes IL (19.07.02)
Rikke Midtfjeld, Eidsberg HB (11.05.02)
Andrea Karlsen, Gjerpen HB (24.05.02)
Mathilde Selstad Strømme, Byåsen IL (21.03.02)
Ingrid Kristine Syversen, Haslum IL (28.04.02)
Caroline Løvaas, Fjellhammer IL (19.01.02)
Sofie Celius, Konnerud IL (02.12.02)
Celina Vatne Jensen, Grane Arendal IK (20.01.02)
Martine Kårigstad Andersen, Våg IK (07.05.02)
Henriette Espetvedt Eggen, Fyllingen HB (16.12.02)
Fanny Skindlo, Trauma IF (20.02.02)
Mina Pauline Gregersen, Randesund IL (27.01.02)
Lina Waage Mossestad, Fyllingen HB (29.08.02)
Nora Benjaminsen Lilleng, Nordstrand IF (17.02.02)
Oda Jørgine Fuhr, Tromsø HK (31.03.02)
Silje Alvestad, Nordstrand IF (15.06.02)
Ingeborg Brøste Fossnes, Langhus IL (02.03.02)

Reserver for begge gruppene:
Lovise Berg, Tønsberg Turn (12.04.02)
Julie Tofsli, Urædd HB (27.07.02)
Amanda Louise Llarena Hovdsveen, Ski IL (09.09.02)
Tuva Thulin, Tune IL (10.06.02)
Vilde Krogstadholm, Stjørdal HB (05.07.02)
Thea Fjelde Olsen, Våg IK (20.09.02)
Marte Skansen, Fjellhammer IL (05.04.02)
Aurora Aurheim, Stjørdal HK (14.07.02)
Synne Bøe, Fyllingen HB (29.04.02)
Selma Helen Henriksen, Kråkerøy IL (25.07.02)
Maria Staven, Sunde HB (10.08.02)
Mari Myrland, Njård HB (28.04.02)
Erika Løvaas, Sotra HB (07.03.02)

Ledelse:
Tore Johannessen, trener
Tonje Larsen, trener
Kari Kristensen, fysioterapeut
Hilde Wikheim, målvaktstrener
Tom Morten Svendsen, fysisk trener (23 – 24.11)

Foreløpig program for samlingen (kan komme endringer):

Torsdag 23.11:
10.30 Oppmøte Sportellet Halsen IF Bergeskogen, Larvik
12.00 – 14.00 Trening
14.30 Lunsj
18.00 – 20.00 Trening
20.30 Middag

Fredag 24.11:
07.00 Frokost
09.00 – 11.00 Trening
11.30 Lunsj
16.00 – 18.00 Trening
18.30 Middag
21.30 Kveldsmat

Lørdag 25.11:
07.00 Frokost
09.00 – 11.00 Trening
11.30 Lunsj
12.30 Hjemreise gruppe 1
14.30 Oppmøte gruppe 2 
16.30 – 18.30 Trening
19.00 Middag
21.30 Aftens

Søndag 26.11:
07.00 Frokost
09.00 – 11.00 Trening
11.30 Lunsj
16.30 – 18.30 Trening
19.00 Middag
21.30 Aftens

Mandag 27.11:
07.00 Frokost
08.30 - 10.30 Trening
11.00 Lunsj
13.45 – 15.45 Trening
16.30 Samlingsavslutning

Eventuelle spørsmål kan rettes til trenerne Tore Johannessen, mobil 976 83 701 eller Tonje Larsen, mobil 959 65 045.